Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brat mojej babci nie był Zydem a zginął w obozie. Czy on również jest ofiarą holokaustu ? Czy te prochy są tylko z ludzi- ofiar holokaustu czy to bez znaczenia ? Pytam się ! Jednakże, dla mnie jest odrażające coś takiego jak malowanie obrazów prochami ludzi. Coś takiego można porównać do robienia abażurów z ludzkiej skóry ! Na wymioty mi się zbiera na samą myśl o czymś takim !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZBOCZENIEC! POLSKA MA SZNSE POKAZAC JAK POTRAFI WALCZYC O SWOJA GODNOSC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=zSlWy1ckoAk&feature=player_embedded[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2012 r. o 22:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzymowska napisał:
ZBOCZENIEC! POLSKA MA SZNSE POKAZAC JAK POTRAFI WALCZYC O SWOJA GODNOSC.
A co robi w tej sprawie MSZ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2012 r. o 22:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2012 r. o 22:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Amerykańscy Żydzi oburzeni" ... ale nie byli oburzeni jak wybudowali PLAZĘ 20 m od cmentarza ... Jakoś sie tym nie przejmowali . W Lublinie konieczne jest wybudowanie spopielarni (kremacja zwłok) a amerykańscy Żydzi wyrazili sprzeciw bo nie mieli w tym "geszeftu' ... Ale PLAZA kilkadziesiąt metrów od cmentarza to nic łlego według nich ... Fajnie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co robi w tej sprawie MSZ?
(...)
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2012 r. o 22:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2012 r. o 22:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na majdanku zginelo 78 tys ludzi z czego zydów 59 tys wiec my tez mozemy byc obrazeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=N-ek5mOXFn4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako Polak obużony jestem mordowaniem Palestyńczyków przez terrorystów żydowskich!!! Zabierzcie sobie Majdanek,Oświęcim i inne i won z Naszej Polski!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Ja jako Polak obużony jestem mordowaniem Palestyńczyków przez terrorystów żydowskich!!! Zabierzcie sobie Majdanek,Oświęcim i inne i won z Naszej Polski!!!
Oburzony pisze się przez "rz". Taka ortografia, jaki Polak. Do podstawówki, chłopczyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak Maly napisał:
Polak, tylko nie sraj pod wiatr, bo ci sie znowu to pyska przyklei
JUDE ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2012 r. o 22:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...)
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2012 r. o 22:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na artystę powinni nasłać organizację Szymona Wiesenthal`a oni to wyjaśnią…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczesniej byliscie z publikacja na te temat niz 'New York Daily News'. Szacun! http://www.nydailynews.com/news/world/artist-ashes-holocaust-victims-painting-article-1.1214909?localLinksEnabled=false
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin powinien zwrocic sie do ambasadora Szwecji z wnioskiem o sciganie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...