Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wieszacie psy na Rysiu a z tego co wiem biuro pracowało dobrze i bez skarg na pracę biura - chyba chłop radził sobie z zarządzaniem ?
hahahahahahahaa, takiego dowcipu dawno nie słyszałam, on sobie radził? Dobre sobie, chyba w podlewaniu kwiatków sobie radził, nieuk i leń, pozbył się najlepszych pracowników, każe pracować po godzinach żeby to jako tako wyglądało, porażka po całej linii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to jest ten Rysiu? To ten z Rynku Hurtowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nierób z Niedrwicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARiMR to poważna instytucja z bezpośrednim wpływem na Polską Wieś i poważny pracodawca więc przed nowym Dyrektorem potężne wyzwanie - nie ma żartów. Powodzenia w przeprowadzeniu tej instytucji przez zmiany z zachowaniem ciągłości działania - jest w lubelskim OR trochę fachowców z których można stworzyć mocny zespół. Co do odwołanego dyrektora to ucieczka na zwolnienie lekarskie świadczy wystarczająco o klasie jegomościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to jest ten Rysiu? To ten z Rynku Hurtowego?
Nie, to ten marny kierownik z biura powiatowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwcie się o los Rysia Misia. W biurze posła Jana jest dużo pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówców jak ten nieudacznik rysio misio się tam przez te kilka lat uchował. Przez 14 lat wójtowania tak zapuścił gminę jak na białorusi. Po przegranych sromotnie wyborach w 2006 szpadel za zasługi na niwie lizusostwa wsadził go najpierw do starostwa a później na kierownika do agencji. Totalna pomyłka, brak wiedzy i lenistwo. Koniec źycia na koszt podatników. Gumofilce i do roboty fizycznej ze szpadlen w dłoni. Będę głosował na PIS jak go wywali ze stołka.  
popieram 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RM won,nierbie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STRASZNIE POWOLNA TA PISOWSKA MIOTŁA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy się wezmą za wieloryby (płotki) obsadzone na stanowiskach w innych urzędach podchodzących pod samorząd terytorialny, pewnie do tego potrzebne są wybory samorządowe, ale oby było jak najszybciej - może uda się uratować jeszcze trochę pieniędzy publicznych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Muszyńskiego pis wsadził do PKS ? nooo tak jak się nie sprawdził z lotniskiem to może PKS zreformuje... tryb nominacji jak w PZPR... Sztandar też wyprowadzicie podobnie
CHYBA DO PKP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Rysio Misio był wczoraj na opłatku PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze ze wreszcie rozwalają tę PSL-owską sitwę i klikę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonany iż Andrzej Bieńko dobrze wypełniał swe obowiązki. Pokażcie co w obszarze którym kierował zawalił ? Kompetentny przygotowany człowiek z wiedzą i doświadczeniem
moją pensje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej rządzi się ludem skłóconym, albo matołami, których w kraju nie brakuje. Czekam cierpliwie na efekty tych wszystkich zmian, ale obawiam się, że zmiany będą trwały cztery lata i trzeba będzie PISowi dać kolejną kadencję, żeby się wykazali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moją pensje
Moją też.. - spier...ił po całości :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonany iż Andrzej Bieńko dobrze wypełniał swe obowiązki. Pokażcie co w obszarze którym kierował zawalił ? Kompetentny przygotowany człowiek z wiedzą i doświadczeniem
moją pensję - zamroził ja na dłuuugie lata..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest rolnikiem, ma gospodarstwo rolne w Horyszowie Polskim, skończył  Akademię Rolniczą, pracował przez wiele lata w filii lubelskiego ODR w Sitnie koło Zamościa.  Nie tak jak Bieńko weterynarz, który przeprowadził się z Parczewa do Lublina i stał się lublinianinem pełną gębą!!!
Jako lekarz medycyny weterynaryjnej tez kończył Akademię Rolniczą :) I jest jak najbardziej kompetentną osoba do kierowania taka jednostką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam porozmawiać z Panem Andrzejem Bieńko i dopiero wtedy go opluwać. Po rozmowie z nim na pewno będziecie pluć na osły, które teraz go opluwają... To bardzo mądry i rzeczowy człowiek. Nie patrzy na swoją pracę zawodową i społeczną przez pryzmat kasy i kolesiostwa. Jest temu całkowicie przeciwny. Może trudno Wam w to uwierzyć, że ktoś na wyższym stawisku może być NORMALNY, ale na szczęście są wyjątki. Andrzej Bieńko to super facet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radził sobie z wieszaniem plakatów PSL po płotach dobrze. a tak dobrze rządził jako prezes OSP, że straż o 2009 r. siedzi w garażach. A jak jest tak dobry w zarządzaniu  to niech zacznie pracować na własny rachunek a nie cały czas na koszt podatników. Tylko PiS
to ze niedrzwicka straz siedzi w gażach to zasluga ówczesnego Wójta p.ANTONIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...