Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A na zdjęciu nielegalni chodnikowcy. Zrobią wreszcie z takimi porządek?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie zrobią porządek i usuną rowerzystów z chodników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nawet w tekście macie informację, że będą liczyć tam gdzie jeździć nie wolno czyli na chodniku ze zdjęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym was policzył... Barany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"al. Unii Lubelskiej przy Tarasach Zamkowych (ścieżka) po obu stronach", właśnie tam można jeździć tylko po jednej stronie kiedy w końcu straż miejska i policja wezmą się za rowerzystów łamiących nagminnie przepisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy wszyscy wyklinający rowerzystów na chodnikach zdecydowaliby się na jazdę na rowerze po ulicy np. Sikorskiego, czy Kraśnickiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy wreszcie zrobią porządek i usuną rowerzystów z chodników?
Wiesz kiedy ?  Wtedy jak kierowcy w miescie będą jeżdzić 50km/h i jak będą ściezki rowerowe przy arteriach drogowych takich jak Racławickei, Kraśnicka, Solidarności. Spróbuj jechac po jezdni al. Tysiaclecia od Zamku do Ducha ! W okolicach Północnej to nawet chodnika nie ma tylko udeptana ziemia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniecznie policzcie rowerzystów na chodnikach i jezdni mimo ścieżki rowerowej w pobliżu!!! Użytkowników rowerów miejskich jeżdżących po chodnikach i przejściach dla pieszych (w tym przypadku proponuję eskortę Straży Miejskiej, do pilnowania fotoradaru wystarczy jeden). Stosunek rowerów do zatrzymanych samochodów na skrzyżowaniach ze sterowanymi światłami (np.: Nadbystrzycka/J.Pawła/Krochmalna).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i odstrzelić! co za bzdura! wystarczy mandaty wlepiać i problem z głowy! i budżet by zarobił! cholera porobiło sie wielkie państwo rowerostwo! chodniki położyć dla pieszych bo zeby można połamać, a nie kase ładować w rowerki..kierowców to potraficie gnębić! drogi budujcie, parkingi bo z kierowców to panstwo sie utrzrymuje. Jeszcze sie to nauczylo dzownić i trąbić na ludzi jak sie ośmielą centrymetr wejść na czerwona kostkę- obiecuje ze jeszcze jeden taki mi trabni za plecami i przesty dzieciaka to jak sie odwine to z rowerka szybko spadnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już powyżej uszu polityki rowerowej.Nikt mnie nie będzie do tego zmuszał,są jeszcze inne formy rekreacji,np.ja wolę spacery z psem.Chociaż w tym zakichanym mieście nie ma żadnych fajnych miejsc na takie wyjścia.Wiem jedno.Obecnym władzom miasta powiem już "do widzenia".PS.Samochodem też będę jeździć i wara komuś do tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechanie rowerem po Kraśnickiej, Solidarności, Racławickimi czy innymi ulicami Lublina to czyste samobójstwo, jak cie nie strąbią to przejeżdżają tak blisko że niemal lusterkami zahaczają. Kierowcy narzekają na rowerzystów piesi narzekają tylko nie wiem co pieszym przeszkadza, przecież po nich się nie jeździ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i odstrzelić! co za bzdura! wystarczy mandaty wlepiać i problem z głowy! i budżet by zarobił! cholera porobiło sie wielkie państwo rowerostwo! chodniki położyć dla pieszych bo zeby można połamać, a nie kase ładować w rowerki..kierowców to potraficie gnębić! drogi budujcie, parkingi bo z kierowców to panstwo sie utrzrymuje. Jeszcze sie to nauczylo dzownić i trąbić na ludzi jak sie ośmielą centrymetr wejść na czerwona kostkę- obiecuje ze jeszcze jeden taki mi trabni za plecami i przesty dzieciaka to jak sie odwine to z rowerka szybko spadnie!
No jak chcesz mieć poturbowane dziecko, bo może spaść na twojego dzieciaka i jeszcze sprawę w sądzie to próbuj. Na takich jak ty jest bat, tylko jeszcze się na swojej skórze nie przekonali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie nie jest. Ludzie się zapluwają z nienawiści, a właściwie sami nie wiedzą za co... Jedyną rzeczą dlaczego większość rowerzystów w śródmieściu i w centrum jeździ po chodnikach to strach - zwyczajnie... Na ulicy jest tłoczno i ciasno. Fakt, na chodniku są piesi i aby koegzystować to wystarczy używać głowy i kilu ładnych słów...znacie je??? lub w zwężeniach zsiąść z roweru. Zastanawiające jest to, że nikt się nie burzy na rowerzystów poza śródmieściem - Czechów - są ścieżki, Majdanek i Felin - są ścieżki, Bronowice - są ścieżki, Węglin - są ścieżki, LSM - są ścieżki ......  więc nie ma się na co burzyć Wydaje mi się, że to liczenie rowerzystów na chodniku to zwykłe wywalanie pieniędzy miasta i czasu ankieterów w błoto - po prostu nie ma ścieżek ...... hellow......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra - wczoraj odstawiając miejski rower na stacji na Felinie  przeszło "dwóch takich" głośno rozprawiając na temat mijanych obiektów rekreacyjno-komunikacyjnych (rowerów miejskich): "Ja to bym te jeb... rowery wyp....i kazał im wszystkim k...zap... na  piechotę k..."   Nie ma czego gratulować autorom wspomnianej wypowiedzi, nie ma się jak miasto chwalić mieszkańcami (oczywiście częścią), generalnie pod rozwagę - bo nie ma co więcej gadać po próżnicy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i odstrzelić! co za bzdura! wystarczy mandaty wlepiać i problem z głowy! i budżet by zarobił! cholera porobiło sie wielkie państwo rowerostwo! chodniki położyć dla pieszych bo zeby można połamać, a nie kase ładować w rowerki..kierowców to potraficie gnębić! drogi budujcie, parkingi bo z kierowców to panstwo sie utrzrymuje. Jeszcze sie to nauczylo dzownić i trąbić na ludzi jak sie ośmielą centrymetr wejść na czerwona kostkę- obiecuje ze jeszcze jeden taki mi trabni za plecami i przesty dzieciaka to jak sie odwine to z rowerka szybko spadnie! No jak chcesz mieć poturbowane dziecko, bo może spaść na twojego dzieciaka i jeszcze sprawę w sądzie to próbuj. Na takich jak ty jest bat, tylko jeszcze się na swojej skórze nie przekonali. DO MAC- Tym batem to sie w ten swoj pusty łeb walnij! pobudujcie prywatne sciezki i sobie ogrodźcie i sobie jeżdzijcie, wielkie państwo PEDALSTWO TĘPIĆ TO BEDE NA każdym kroku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...