Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Anonimowa gazetka uderza w Krzysztofa Żuka. Kto jest jej autorem?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 marca 2017 o 12:19 Powrót do artykułu
Dziwne, że w gazetce nie dopisali, ile kosztuje utrzymanie nowych dyrektorów z nadania pis w spółkach skarbu państwa, co za hipokryzja
Zaloguj się, aby oddać głos
1
Jaka masz pewnosc ze to Pis jest autorem ?
-1
a kto pisze, że pis jest autorem. Jest tylko stwierdzenie, że zabrakło informacji takiej
1
"Jaka masz pewnosc ze to Pis jest autorem ?", lol Kam, Ty tak serio? Kto chce przejąć władzę w Lublinie? PiS. Kto zyska na stracie Żuka? PiS. Kto lubuje się w takich chwytach poniżej pasa? PiS. Ale nie, masz rację, to na pewno niezadowolony obywatel, niepowiązany z żadną partią postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i walczyć z Żukiem. A że PiS na tym najwięcej zyska to tylko przypadek.
1
Bo jak nie PiS to kto? :-D
1
Szkoda, że PiSowi takiej gazetki nie zrobili bo stron by zbrakło...
1
******dziennikwschodni.pl/lublin/dobra-zmiana-w-lublinie-i-regionie-kto-dostal-prace-dzieki-powiazaniom-z-pis-lista-osob,n,1000192871.html
0
niech dziennik zablokuje tego ratuszowego trolla!!!
0
Śmierdzi trochę kukizowcami. Pisiory chyba by się tego nie załapali bo wiedzą że jakby zacząć ich wymieniać te ich wszystkie stołki, komisje przeciwalkoholowe itp to papieru nie starczy. A sama gazetka jest dość śmieszna. Insynuuacja, że jest coś złego w pracy w instytucjach samorządowych przez radnych. A gdzie mają pracować? Jak będą pracować w biznesie to wtedy będzie z kolei, że konflikt interesów. Najlepiej to być bezrobotnym kukizowcem i cały dzień hejtować na wszystkich forach ze swojego profilu na FB pełnego grafik patriotycznych i złotych myśli.
1
Gdzie można dostać taką gazetkę? Wiedziałem o cwaniaku Daniewskim, ale o pozostałych nie miałem pojęcia
0
Pewnie poseł Tułajew i radny Pitucha będą przysięgać na wszystkie świętości ( jak Kaczyński ), że nic o tym nie wiedzą. Kłamcy i obłudnicy. Wiadomo, że atak na samorządy kiedyś się zacznie, ale nie sądziłem, że w tak ordynarny sposób.
1
„To jest kosz utrzymania części muru, który stoi za Żukiem: 11 224 000 zł ?” NA PEWNO KOSZ?
0
niech pruszon pokaże kto gdzie pracował jak on był prezydentem, hipokryci
1
Bravo! koryto bogate!
0
Panie Pośle Tułajew Dobra Robota - czekamy na kolejną gazetkę !
0
Panie Radny Tomaszu Pitucha Dobra Robota - czekamy na kolejną gazetkę !
0
Gówno mnie obchodzi jakich ludzi sobie dobiera prezydent Żuk. Interesuje mnie jedynie czy miasto się rozwija. Za Pruszona był jeszcze większy klan, ludzie spoza partii praktycznie nie mieli żadnych szans na etat w urzędzie czy spółce miejskiej i może nawet by mi to nie przeszkadzało, gdyby nie fakt, że w mieście był marazm i stagnacja. Za Żuka Lublin wstał z kolan, rozwija się i mi taki stan rzeczy odpowiada. A tak na marginesie - dzięki obecnie rządzącej ekipie bezrobocie w mieście spadło w ciągu kilku lat o ponad 10%.
0
co na to Pitucha, który ledwo wiąże koniec z końcem i musi dorabiać w Urzędzie Pracy oraz razem z radnym Popielem zasiadać w radzie nadzorczej spółdzielni mieszkaniowej? co na to Suchanowska, której córka do niedawna pracowała w MPK Lublin? co na to Pruszkowski, radny wojewódzki a także członek rady nadzorczej PGE. do niedawna wiceprezes TBS? co na to radny Muszyński, do niedawna PKP, teraz BGK? co na radni PiS z komisji alkoholowej? co na to Zbychu Ławniczak z Zarządu Nieruchomości Wojewódzkich? co na to pisiorki z rady programowej Radia Lublin i TVP Lublin?
0
jak to kto pisuary
0
gdyby to wydał jakiś mieszkaniec albo grupka mieszkańców to by się podpisali, brak podpisu świadczy o tym, że to robota lokalnych struktur pisu, tam tchórz na tchórzu, ot rzucić pomówienie, wysłać anonimową gazetkę lub trolla do internetu, oczernić, zmanipulować, na więcej ich nie stać bo każdy kto choć raz był na sesji rady miasta wie jak merytoryczny Żuk rozprawia się z tymi ignorantami w kolejnych sprawach i jak ich punktuje
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: