Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Anonimowymi SMS-ami straszą posłankę Gąsior-Marek

Utworzony przez olo, 29 lutego 2012 r. o 06:43 Powrót do artykułu
Mnie zastanawia co takiego zrobiła Gąsior-Marek, że wystartowałe w ostatnich wyborach z 1 miejsca na liście PO w lubelskiem (przed Muchą)? Dziwne to jest, bo Mucha miała w owym czasie przecież większe osiągnięcia... Polityka jest jak masło maślane. Widać że żądzą jakieś osobowo-personalne układziki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś niezadowolony z usług PKP ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Mnie zastanawia co takiego zrobiła Gąsior-Marek, że wystartowałe w ostatnich wyborach z 1 miejsca na liście PO w lubelskiem (przed Muchą)? Dziwne to jest, bo Mucha miała w owym czasie przecież większe osiągnięcia... Polityka jest jak masło maślane. Widać że żądzą jakieś osobowo-personalne układziki...
może szarpnęła gałeczkę Donaldowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ta MAŃKA ktura się strasznie obraża na to zę się nie mówi do niej ;pani minister;???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba bez żadnych osiągnięć dla naszego miasta sieje propagandę jak wszystko co robi i tyle co ja myślę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty polityk napisał:
może szarpnęła gałeczkę Donaldowi...
Ile gałek trzeba zrobić aby zostać PANIĄ MINISTER ?????? Jestem zainteresowana z powodu braku pracy w tej naszej BANANOWEJ REPUBLICE. Nie chce mi się już stać w zagajniku-nogi bolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co zrobiła G-M że startowała z 1? Dała kwiaty własciwej osobie we właściwym czasie. Poza tym wie jak się ustawić, więc nagroda jej sie nalezy. Niech żyje z naszych podatków ta bystra i mądra osoba. Uczmy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DONEK,jak żyć-wszystkie nas nogi bolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Mnie zastanawia co takiego zrobiła Gąsior-Marek, że wystartowałe w ostatnich wyborach z 1 miejsca na liście PO w lubelskiem (przed Muchą)? Dziwne to jest, bo Mucha miała w owym czasie przecież większe osiągnięcia... Polityka jest jak masło maślane. Widać że żądzą jakieś osobowo-personalne układziki...
a to Ameryke odkryłeś..... brawo Einsteinie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Mnie zastanawia co takiego zrobiła Gąsior-Marek, że wystartowałe w ostatnich wyborach z 1 miejsca na liście PO w lubelskiem (przed Muchą)? Dziwne to jest, bo Mucha miała w owym czasie przecież większe osiągnięcia... Polityka jest jak masło maślane. Widać że żądzą jakieś osobowo-personalne układziki...
Wszystko przelicza się na gałki,masz odpowiedż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panas ty cienki bolku, co z ciebie za redaktor ze żyjesz tylko z donosow, sam nie potrafisz ? Przyszła ta dziwkaa i dala dupyy, ...spotkajmy sie redaktorku peanisie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Mnie zastanawia co takiego zrobiła Gąsior-Marek, że wystartowałe w ostatnich wyborach z 1 miejsca na liście PO w lubelskiem (przed Muchą)? Dziwne to jest, bo Mucha miała w owym czasie przecież większe osiągnięcia... Polityka jest jak masło maślane. Widać że żądzą jakieś osobowo-personalne układziki...
jest bezwzględnie posłuszna i nie myśli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli w sondażach chlipie się ostatki z denka POpularności to trzeba sobie jakąś aferkę zainscenizować ?......"Niech piszą byle co aby tylko pisali". Ten typ autopromocji w ostatnich czasach już wykorzystywali i Pietrasiewicz i Palikot a teraz Gąsiorkówna. Szkoda tylko, że prokuratura chce się nad tymi fanaberiami skupić jakby poważniejszego zajęcia nie miała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mk napisał:
jest bezwzględnie posłuszna i nie myśli
Ty wiesz co można POczynić z taką kobietą która jest;- i młoda - i nie myśli - i jest bezwzględnie POsłuszna ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazało się że jeden bukiet to za mało aby utrzymać się na pierwszym miejscu w PO. Mucha dodała jeszcze koszyczek malin i wianuszek ruciany . Teraz w nagrodę sięgnęła ( na chwilę) ministerialnych szczytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co zydoweczka bedzie plakac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak oczywiście a Świstak pakuje w sreberka. Żenada. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te SMS-y to przecież pijarowy ruch Gąsiorowej (przykrywający "wolontariat" jej męża u niej w biurze poselskim) - news z zeszłego tygodnia : http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/LUBLIN/510708034 "Zadzwoniliśmy do biura Gąsior-Marek. Telefon odebrał jej mąż. Nie jestem zatrudniony w biurze poselskim mojej żony i nie pobieram żadnego wynagrodzenia – podkreśla Ernest Marek. Po prostu pomagam w trudnych chwilach. 31 grudnia z biura odeszła pracownica i trwa nabór na to stanowisko. Dlatego jak nie ma żony, to odbieram telefony i umawiam spotkania – tłumaczy. Ernest Marek pomaga również w pracach wykończeniowych w biurze. – Również bezpłatnie – podkreśla"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Te SMS-y to przecież pijarowy ruch Gąsiorowej (przykrywający "wolontariat" jej męża u niej w biurze poselskim) - news z zeszłego tygodnia : http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20120224/LUBLIN/510708034 "Zadzwoniliśmy do biura Gąsior-Marek. Telefon odebrał jej mąż. Nie jestem zatrudniony w biurze poselskim mojej żony i nie pobieram żadnego wynagrodzenia – podkreśla Ernest Marek. Po prostu pomagam w trudnych chwilach. 31 grudnia z biura odeszła pracownica i trwa nabór na to stanowisko. Dlatego jak nie ma żony, to odbieram telefony i umawiam spotkania – tłumaczy. Ernest Marek pomaga również w pracach wykończeniowych w biurze. – Również bezpłatnie – podkreśla"
Ciekawe dlaczego ERNEST nie zbiera puszek po piwie wokół biura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest źle, jeżeli ludzie się z władzy śmieją. Jest tragicznie, gdy śmiać się przestaną. PS. Gdyby nie wypadki samochodowe to dzienniczek by zbankrutował. Czy ktoś kupuje jeszcze papierowe wydania? ŻENADA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...