Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niech juz ten dziennik nie wypisuje takich dyrdymalow, bo to napewno nie jest akcja PiS! Nikt z partii nie dalby pozwolenia na taki reklamy i zamanipulowane zdjecia. Po co pisac takie rzeczy a pozniej lazic po sondach i sie tlumaczyc? jako czlowiek wyrosly na wartosciach prawdy, szczerosci i uczciwosci mam prawo spodziewac sie ze redaktorzy opamientaja sie i przeprosza i wysledza kto to zrobil aby uderzyc w najwyzsze wartosci prawdziwej polskiej racji stanu...     od admina: proszę przeczytać tekst jeszcze raz ze zrozumieniem pzdr.
Ostatnio edytowany 17 lutego 2014 r. o 13:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda idiotów to zrobiła. Bezmyślni kretyni którzy mają się za noczesnych, wychowani przez Palikota i niedouczeni . Wstyd mi za was i żal mi was. Pis to jedyna partia która może sprawić by Polska przestała byc krajem złodzieji i była silnym Państwem. Tak wam dobrze za rządów PO? Wątpie.....   Ja popieram PIS na 100%      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem jakimś PiS-owskim fanatykiem... ale dostrzegam pewne nadużycia. Niedawno aresztowano ludzi bo niejakiemu Pietrasiewiczowi nie podobały się plakaty na jego temat... a teraz wywieszają sobie jakieś piździelce obraźliwe plakaty na polityków PiS-u i to na bilbordach... kto dał zgodę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się podobają, przydały by się jeszcze takie z posłem Szeligą :)   Np. Piotrek wzorowy mąż :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda idiotów to zrobiła. Bezmyślni kretyni którzy mają się za noczesnych, wychowani przez Palikota i niedouczeni . Wstyd mi za was i żal mi was. Pis to jedyna partia która może sprawić by Polska przestała byc krajem złodzieji i była silnym Państwem. Tak wam dobrze za rządów PO? Wątpie.....   Ja popieram PIS na 100%
  A jak było za rządów PIS? Super? bez złodziejstwa? cód miów malina? OJjjjjjj PRAWDA W OCZY KOLE !!!   Za rządów PIS wcale nie było lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać wstawili to jeszcze większe barany niż osoby, do których piją. Skoro ci wielcy oświecacze społeczeństwa tak bardzo są gotowi to społeczeństwo oświecać, to niech powiedzą coś sensownego wzamian. Bo pieprzenia na temat PiS-u, PO, SLD, Parii (co) Ruch(a) Palikota, SP i innego tam ugrupowania już ludzie mają dosyć. A taka akcja to wręcz obraza dla społeczeństwa, jakby ludzie byli aż takimi baranami, których bardziej od uciekających złotówek z portfelii interesują jakieś przykre akcje jednego czy drugiego pajacyka ze sceny politycznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tonący chwytają się tzw brzytwy. Mądry to oleje durny leming będzie się podniecał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda idiotów to zrobiła. Bezmyślni kretyni którzy mają się za noczesnych, wychowani przez Palikota i niedouczeni . Wstyd mi za was i żal mi was. Pis to jedyna partia która może sprawić by Polska przestała byc krajem złodzieji i była silnym Państwem. Tak wam dobrze za rządów PO? Wątpie.....   Ja popieram PIS na 100%
aha czyli chcesz polski faszystowskiej gdzie mowienie o zlym rzadzeniu i aferach koscielnych bedzie karane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem jakimś PiS-owskim fanatykiem... ale dostrzegam pewne nadużycia. Niedawno aresztowano ludzi bo niejakiemu Pietrasiewiczowi nie podobały się plakaty na jego temat... a teraz wywieszają sobie jakieś piździelce obraźliwe plakaty na polityków PiS-u i to na bilbordach... kto dał zgodę?
Komucho-konfideci za tym stoją,całe to nieoczyszczone jeszcze do tej pory to czerwone łajno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest monitoring, czyżby dziennikowi nie udało się dotrzeć do tego nagrania i zobaczyć, która firma naklejała te plakaty? Na to potrzeba dobrej godziny, to nie jest tak, że nikt nic nie widział. Nie popieram Kaczyńskiego, ale na gender nie pozwolę. Zboczeńcy powinni się leczyć, a nie manifestować swoje wykolejenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak było za rządów PIS? Super? bez złodziejstwa? cód miów malina? OJjjjjjj PRAWDA W OCZY KOLE !!!   Za rządów PIS wcale nie było lepiej...
To co było za PISu to promil z tego co teraz te czerwone sQrwysyny rąbią i to w biały dzień i w białych rękawiczkach, niby zgodnie z prawem, z ICH PRAWEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda idiotów to zrobiła. Bezmyślni kretyni którzy mają się za noczesnych, wychowani przez Palikota i niedouczeni . Wstyd mi za was i żal mi was. Pis to jedyna partia która może sprawić by Polska przestała byc krajem złodzieji i była silnym Państwem. Tak wam dobrze za rządów PO? Wątpie.....   Ja popieram PIS na 100%
Mi jest bardzo dobrze. Cieszę się, że PO rządzi naszym krajem. Dziwniona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co było za PISu to promil z tego co teraz te czerwone sQrwysyny rąbią i to w biały dzień i w białych rękawiczkach, niby zgodnie z prawem, z ICH PRAWEM.
  Promil? Było tak źle że rząd nie mógł dalej rządzić i były wcześniejsze wybory. Szybko niektórzy zapominają... ale nie martwcie się... ludzie tak szybko nie zapominają.   P.S. Dziękujemy radnym PISu za brak aquaparku, złodzieje zasrani wyciągali po więcej kasy do kieszeni i mamy jak mamy. Same galerie handlowe a aquapark to nawet na wsi zwanej Chełmem będzie.... a debilstwo pisowskie w lublinie niedopuściło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast tych plakatów proponuję powiesić kilka nowych. Min. takie jak: Donald - cudotwórca kłamstw, Radosław - anonimowy alkoholik ale zawsze na kacu, Janusz - wykolejony tranzystor na pedały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSdzielce same już nie wiedzą jakich sposobów się chwycić, byle tylko zaistnieć jeszcze raz, na pewno sami porozwieszali te gówna i płaczą że lewactwo ich gnębi. A gdzie wolność wypowiedzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promil? Było tak źle że rząd nie mógł dalej rządzić i były wcześniejsze wybory. Szybko niektórzy zapominają... ale nie martwcie się... ludzie tak szybko nie zapominają.   P.S. Dziękujemy radnym PISu za brak aquaparku, złodzieje zasrani wyciągali po więcej kasy do kieszeni i mamy jak mamy. Same galerie handlowe a aquapark to nawet na wsi zwanej Chełmem będzie.... a debilstwo pisowskie w lublinie niedopuściło.
A z jakiej wiochy Ty wylazłeś "lubelaku", że królewskie miasto Chełm nazywasz wsią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda idiotów to zrobiła. Bezmyślni kretyni którzy mają się za noczesnych, wychowani przez Palikota i niedouczeni . Wstyd mi za was i żal mi was. Pis to jedyna partia która może sprawić by Polska przestała byc krajem złodzieji i była silnym Państwem. Tak wam dobrze za rządów PO? Wątpie.....   Ja popieram PIS na 100%
Douczony zabrał głos"noczesnych,złodzieji" tj pisanie uczonego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to była głupota, to pół biedy. To cwane żerowanie na prostej i "mało oświeconej" części społeczeństwa. Dramatem jest tylko liczebność tej części pomimo 45-ciu lat socjalizmu. Kapitalizm w swoim interesie jeszcze bardziej będzie ją tumanił i wciskał jej kity!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewnie inicjatywa podobnych półgłówków jak tych z fundacji wolność od religii? No bo dlaczego tylko PiSu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to była głupota, to pół biedy. To cwane żerowanie na prostej i "mało oświeconej" części społeczeństwa. Dramatem jest tylko liczebność tej części pomimo 45-ciu lat socjalizmu. Kapitalizm w swoim interesie jeszcze bardziej będzie ją tumanił i wciskał jej kity!!!
To nie jest kapitalizm,tylko bardziej drapieżna forma komunizmu tzw. ,żydokomuna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...