Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Antyaborcyjna manifestacja przed Ratuszem w Lublinie

Utworzony przez xyz, 19 stycznia 2014 r. o 14:28 Powrót do artykułu
Poseł Kabaciński nawet gdyby chciał, to nie może podjąć kroków prawnych, ponieważ ma zerowe szanse na jakąkolwiek wygraną. Bowiem wszystko to, co jest napisane na plakacie fundacji Pro-prawo do życia jest prawdą. Poparł prawo do zabijania dzieci z zespołem Downa - było to 27.09.2013. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie nr 3 - ile lat ma to smutne dziecko???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazali się w mediach i wystarczy. Po co organizowac takie śmieszne manifestacje skoro obowiązuje zakaz aborcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co organizowac takie śmieszne manifestacje skoro obowiązuje zakaz aborcji?
No wiesz....  Dziwny kraj, w którym zagorzałym katoliczkom trzeba zakazywać aborcji... Dziwny ten kraj, w którym zakazuje się prawnie tyle grzesznych uczynków.. Dziwny ten klesz-talibski kraj nad wisłą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawie ilu dzieciom te manifestujące osoby pomogły, w tym pieprzonym kraju to już na nic nie stać, ciekawie za co te dzieci wychować, jak ja nienawidzę tego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składam zawiadomienie do prokuratury za następujące przestępstwa:   1. Obraza uczuć religijnych. Ci katoliccy fanatycy obrażają moje uczucia religijne narzucając mi zasady swojej wiary i wymagając ode mnie, bym ich przestrzegał, nie szanując tym samym mojego światopoglądu. Jest to sprzeczne z ogólnie przyjętymi normami współżycia w społeczeństwie oraz zwykłym brakiem szacunku do innowierców/bezwyznaniowców.   2. Prezentowanie treści drastycznych w ten sposób, że narzucają oni odbiór tych treści osobom, które sobie tego nie życzą, m.in. ja jestem jedną z tych osób.   I zobaczymy, kto się będzie śmiał ostatni, gdy banda katolickich fanatyków odpowie przed sądem za swoje fanaberie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawie ilu dzieciom te manifestujące osoby pomogły, w tym pieprzonym kraju to już na nic nie stać, ciekawie za co te dzieci wychować, jak ja nienawidzę tego kraju
  Głosuj dalej na Tuska a potem się dziw, że jest coraz gorzej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie nr 3 - ile lat ma to smutne dziecko???!!!
Zapewne 12 i do tego konsekrowana dziewica!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składam zawiadomienie do prokuratury za następujące przestępstwa:   1. Obraza uczuć religijnych. Ci katoliccy fanatycy obrażają moje uczucia religijne narzucając mi zasady swojej wiary i wymagając ode mnie, bym ich przestrzegał, nie szanując tym samym mojego światopoglądu. Jest to sprzeczne z ogólnie przyjętymi normami współżycia w społeczeństwie oraz zwykłym brakiem szacunku do innowierców/bezwyznaniowców.   2. Prezentowanie treści drastycznych w ten sposób, że narzucają oni odbiór tych treści osobom, które sobie tego nie życzą, m.in. ja jestem jedną z tych osób.   I zobaczymy, kto się będzie śmiał ostatni, gdy banda katolickich fanatyków odpowie przed sądem za swoje fanaberie :)
  Szanowny Marcinie,   sprawa aborcji nie jest sprawą religijną - więc kompletna pomyłka jeśli chodzi o pkt 1. Kwestia zabijania dzieci jest sprawą naszego człowieczeństwa i religia nie ma z tym nic wspólnego.   Należy zrobić wszystko, by nie zabijano dzieci -  wówczas nie będzie potrzeby pokazywania tak drastycznych obrazów.   Poza tym idę o zakład, że oglądasz znacznie drastyczniejsze zdjęcia czy filmy, a tu po prostu prawda kłuje w oczy gdy widzisz, że "to" co się zabija to nie zlepek komórek a ukształtowany człowiek.   Polecam odrobinę refleksji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składam zawiadomienie do prokuratury za następujące przestępstwa:   1. Obraza uczuć religijnych. Ci katoliccy fanatycy obrażają moje uczucia religijne narzucając mi zasady swojej wiary i wymagając ode mnie, bym ich przestrzegał, nie szanując tym samym mojego światopoglądu. Jest to sprzeczne z ogólnie przyjętymi normami współżycia w społeczeństwie oraz zwykłym brakiem szacunku do innowierców/bezwyznaniowców.   2. Prezentowanie treści drastycznych w ten sposób, że narzucają oni odbiór tych treści osobom, które sobie tego nie życzą, m.in. ja jestem jedną z tych osób.   I zobaczymy, kto się będzie śmiał ostatni, gdy banda katolickich fanatyków odpowie przed sądem za swoje fanaberie :)
  Szanowny Marcinie,   sprawa aborcji nie jest sprawą religijną - więc kompletna pomyłka jeśli chodzi o pkt 1. Kwestia zabijania dzieci jest sprawą naszego człowieczeństwa i religia nie ma z tym nic wspólnego.   Należy zrobić wszystko, by nie zabijano dzieci -  wówczas nie będzie potrzeby pokazywania tak drastycznych obrazów.   Poza tym idę o zakład, że oglądasz znacznie drastyczniejsze zdjęcia czy filmy, a tu po prostu prawda kłuje w oczy gdy widzisz, że "to" co się zabija to nie zlepek komórek a ukształtowany człowiek.   Polecam odrobinę refleksji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne 12 i do tego konsekrowana dziewica!!!
12 latka nie może się rozmnażać więc po co manifestuje. Przecież nikt jej do skrobanki nie zmusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Marcinie,   sprawa aborcji nie jest sprawą religijną - więc kompletna pomyłka jeśli chodzi o pkt 1. Kwestia zabijania dzieci jest sprawą naszego człowieczeństwa i religia nie ma z tym nic wspólnego.   Należy zrobić wszystko, by nie zabijano dzieci -  wówczas nie będzie potrzeby pokazywania tak drastycznych obrazów.   Poza tym idę o zakład, że oglądasz znacznie drastyczniejsze zdjęcia czy filmy, a tu po prostu prawda kłuje w oczy gdy widzisz, że "to" co się zabija to nie zlepek komórek a ukształtowany człowiek.   Polecam odrobinę refleksji.
Jak nie religijna jak mówią o niej biskupi i proboszczowie, którzy wymuszają na wiernych przestrzegania ich ideologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazali się w mediach i wystarczy. Po co organizowac takie śmieszne manifestacje skoro obowiązuje zakaz aborcji?
Zakaz aborcji jak za stalina i Hitlera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiesz....  Dziwny kraj, w którym zagorzałym katoliczkom trzeba zakazywać aborcji... Dziwny ten kraj, w którym zakazuje się prawnie tyle grzesznych uczynków.. Dziwny ten klesz-talibski kraj nad wisłą
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosuj dalej na Tuska a potem się dziw, że jest coraz gorzej
          głosowałam na p...... wałęsę i co mam, rozwalony cały kraj, a przecież nosi on święty wizerunek i myślałam, że mnie nie oszuka, miałam dostać 100 milionów, miałam zyć w drugiej japoni, i co mam, żyję z dnia na dzień ciesząc się, że nie zdechłam, a teraz pieprze, nie idę na żadne wybory, niech mi tylko ktoś wrzuci ulotkę do skrzynki i go zastanę przy tym, to od razu w mordę dostanie, precz z tym krajem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Marcinie,   sprawa aborcji nie jest sprawą religijną - więc kompletna pomyłka jeśli chodzi o pkt 1. Kwestia zabijania dzieci jest sprawą naszego człowieczeństwa i religia nie ma z tym nic wspólnego.   Należy zrobić wszystko, by nie zabijano dzieci -  wówczas nie będzie potrzeby pokazywania tak drastycznych obrazów.   Poza tym idę o zakład, że oglądasz znacznie drastyczniejsze zdjęcia czy filmy, a tu po prostu prawda kłuje w oczy gdy widzisz, że "to" co się zabija to nie zlepek komórek a ukształtowany człowiek.   Polecam odrobinę refleksji.
  a ilu dzieciom pomogłeś, dlaczego nie zajmiecie sie wychowywaniem dzieci w domach dziecka, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciesze sie, ze nie mam dzieci, ktorym mialabym tlumaczyc, co jest na plakacie. Jak na to patrze to mi sie chce WYMIOTOWAC.. Czy to ma na celu pomagac kobietom w trudnej sytuacji??? Bo jak dla mnie to marny chwyt polityczny zagubionych pogladowo studentow. To jest skandal i bardzo tania prowokacja. Czy Wy organizatorzy pomysleliscie, czy takie cos pomoze jakiejs kobiecie, ktora stoi przed wyborem dokonania aborcji, czy nie? Co najwyzej wprowadzi w glebsza depresje i poczucie winy... No ale co Was to obchodzi, przeciez wszystko w imie Boga! Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
      głosowałam na p...... wałęsę i co mam, rozwalony cały kraj, a przecież nosi on święty wizerunek i myślałam, że mnie nie oszuka, miałam dostać 100 milionów, miałam zyć w drugiej japoni, i co mam, żyję z dnia na dzień ciesząc się, że nie zdechłam, a teraz pieprze, nie idę na żadne wybory, niech mi tylko ktoś wrzuci ulotkę do skrzynki i go zastanę przy tym, to od razu w mordę dostanie, precz z tym krajem  
Wałesa  czy tusk,wszystko to jedno żydostwo obliczone na wyniszczenie naszego narodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Marcinku,  ciebie nie sposób obrazić na tle religijnym, ponieważ jesteś osoboczłowiekiem bezreligijnym.  Reprezentujesz typ "papuleona", czyli krzyżówkę papugi i kameleona. Owijasz w złote papierki swoje g....No, no, włącz już dobranockę i ukołysz się !      
 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Marcinku,  ciebie nie sposób obrazić na tle religijnym, ponieważ jesteś osoboczłowiekiem bezreligijnym.  Reprezentujesz typ "papuleona", czyli krzyżówkę papugi i kameleona. Owijasz w złote papierki swoje g....No, no, włącz już dobranockę i ukołysz się !
Kochany OLo, widze, ze dla Ciebie empatia to ''zupa z Azji''... Zrob Nam przysluge i kochaj (szanuj) blizniego jak siebie samego :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...