Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Antysemici w Lublinie. \"Palić! Wieszać! Wysterylizować\"

Utworzony przez Gość, 12 września 2013 r. o 19:15 Powrót do artykułu
co za faszystowska swołocz. Opóźniony w rozwoju lud bazgroli na przystankach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie zachowania są fe, śmierdzą na kilometr prowincja i to przedwojenną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widac przeslanie jest szersze niz tresci antysemickie, ale mainstreamowe media zajmują się tylko wyszukiwaniem antysemityzmu :) RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM CZERWONĄ HOŁOTĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne chodziło o palenie liści na jesieni, wieszanie ubrań w szafie, i sterylizację bezpańskich psów, Nie wiem o co całe halo, a komunę i pedalstwo trzeba poprostu tępić i każdy to wie. Niech żyje WIELKA POLSKA !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oczywiste, że plakaty wyprodukowały służby specjalne pewnego państwa. A czy pan Żuk wyda oświadczenie, że będzie się sprzeciwiał aktom antypolonizmu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niechby tylko spróbował nie potępić, to jutro nie byłby prezydentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jasne, wielka zagadka... Zróbcie marsz tolerancji, równści czy coś takiego to zobaczycie kto je powiesił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antysemityzm... to chyba najbardziej nadużywane słowo na świecie. Ale za to jakie użyteczne dla pewnej nacji, w przeforsowaniu wielu rzeczy, które normalnie byłyby ciężkie do załatwienia, lub wręcz niemożliwe. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od lat jeżdżę po całym świecie i nie zauważyłem, żeby ludzie się jakoś bardzo różnili w poszczególnych krajach (pomijam oczywiście kontekst kulturowy). Wszyscy są podobni. No, może w Polsce jest więcej chamstwa niż gdziekolwiek indziej, ale ja już się przyzwyczaiłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj aj, bardzo nieładnie, nieładnie i w ogóle, a fuj.   Mam tylko prośbę, do autora artykułu ze Sztandaru Ludu, żeby powiększył zdjęcie plakatu, tak by widać było gdzie się ukrył ten straszny faszystowski jego charakter, bo w tej rozdzielczości nie widać....     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to pachnie na kilometr żydowskim paszkwilem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Żuk łapie kolejne punkty - potepia zło i agresję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za faszystowska swołocz. Opóźniony w rozwoju lud bazgroli na przystankach :)
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za faszystowska swołocz. Opóźniony w rozwoju lud bazgroli na przystankach :)
Skąd żydzie faszyśći w wolnej POLSCE ??? co ty bazgrolisz ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...