Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co za faszystowska swołocz. Opóźniony w rozwoju lud bazgroli na przystankach :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
takie zachowania są fe, śmierdzą na kilometr prowincja i to przedwojenną
0
jak widac przeslanie jest szersze niz tresci antysemickie, ale mainstreamowe media zajmują się tylko wyszukiwaniem antysemityzmu :) RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM CZERWONĄ HOŁOTĘ
0
Zapewne chodziło o palenie liści na jesieni, wieszanie ubrań w szafie, i sterylizację bezpańskich psów, Nie wiem o co całe halo, a komunę i pedalstwo trzeba poprostu tępić i każdy to wie. Niech żyje WIELKA POLSKA !!!!!!!!!!!!!!
0
To oczywiste, że plakaty wyprodukowały służby specjalne pewnego państwa. A czy pan Żuk wyda oświadczenie, że będzie się sprzeciwiał aktom antypolonizmu?
0
Niechby tylko spróbował nie potępić, to jutro nie byłby prezydentem.
0
No jasne, wielka zagadka... Zróbcie marsz tolerancji, równści czy coś takiego to zobaczycie kto je powiesił.
0
Antysemityzm... to chyba najbardziej nadużywane słowo na świecie. Ale za to jakie użyteczne dla pewnej nacji, w przeforsowaniu wielu rzeczy, które normalnie byłyby ciężkie do załatwienia, lub wręcz niemożliwe. ;)
0
Od lat jeżdżę po całym świecie i nie zauważyłem, żeby ludzie się jakoś bardzo różnili w poszczególnych krajach (pomijam oczywiście kontekst kulturowy). Wszyscy są podobni. No, może w Polsce jest więcej chamstwa niż gdziekolwiek indziej, ale ja już się przyzwyczaiłem.
0
Aj aj, bardzo nieładnie, nieładnie i w ogóle, a fuj.   Mam tylko prośbę, do autora artykułu ze Sztandaru Ludu, żeby powiększył zdjęcie plakatu, tak by widać było gdzie się ukrył ten straszny faszystowski jego charakter, bo w tej rozdzielczości nie widać....     
0
Przecież to pachnie na kilometr żydowskim paszkwilem
0
Prezydent Żuk łapie kolejne punkty - potepia zło i agresję
0
JUDE ???
0
Skąd żydzie faszyśći w wolnej POLSCE ??? co ty bazgrolisz ??
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: