Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Antysemickie okrzyki na cmentarzu w Głusku. Tłukli w macewę

Utworzony przez antydebil, 16 sierpnia 2014 r. o 12:43 Powrót do artykułu
Co robi się w tym grodzie, że nie ma ochrony cmentarzy ? A taka Gmina Żydowska to jest w Lublinie i co nie może mieć pieczy nad grobami swoich braci. Tam gdzie finans to jest a gdzie trzba coś zrobić z własnych funduszu to aj waj giewałt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcid patriotyzm budzi się powoli w polskim narodzie. A wszystkim żydkom co się to nie podoba to macie swoją ojczyznę w Izraelu, gdzie możecie bez zadnych protestów ze strony mediów mordować na różne sposoby Palestyńczyków i ich biedne dzieci. Brawo Polscy Patrioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapalcie proszę znicz na tym cmentarzu na znak protestu przeciwko wandalom, ludzie którzy tam spoczywają współtworzyli społeczność Głuska, zostali wymordowani przez Niemców i nikt poza wami nie zadba o ich pamięć..pomyślcie czy zaakceptowalibyście to gdyby ktoś rozbił grób waszych rodziców..?
Żyd,żydowi ugotował przecież taki los,sami sobie na to zapracowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ich znam. Zwykłe gnojki, najmłodszy nieraz kablował na kolegów na policji, a tych pozostałych to geje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd,żydowi ugotował przecież taki los,sami sobie na to zapracowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ich znam. Zwykłe gnojki, najmłodszy nieraz kablował na kolegów na policji, a tych pozostałych to geje
Te gnojki to małe żydki,wiem,bo mieszkam na przeciwko .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...