Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ot... trzeba zatrudnić mossad?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Od kiedy pisanie prawdy o Żydach jest antysemityzmem???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bert napisał:
Od kiedy pisanie prawdy o Żydach jest antysemityzmem???
Wszystko o żydach,nie wymieniane pezez nich samych to jest antysemityzm.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cała prawca o waszych dziadach - pijak, haziardziarz, hulaka! W razie niepowodzenia, nie rzadko całe majątki ziemskie były sprzedawane z pocałowaniem rączki żydowi, a potem wyzywano go od złodziei i tak zostało do dziś.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mash napisał:
Cała prawca o waszych dziadach - pijak, haziardziarz, hulaka! W razie niepowodzenia, nie rzadko całe majątki ziemskie były sprzedawane z pocałowaniem rączki żydowi, a potem wyzywano go od złodziei i tak zostało do dziś. [/quote] [quote name='mash' timestamp='1342711505' post='653370'] Cała prawca o waszych dziadach - pijak, haziardziarz, hulaka! W razie niepowodzenia, nie rzadko całe majątki ziemskie były sprzedawane z pocałowaniem rączki żydowi, a potem wyzywano go od złodziei i tak zostało do dziś.
Powtarzane bez sensu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
żydki robią z igły widły .Kim oni są, by poświęcac im cały artykuł na takie bzdury ? Smieszne to i żałosne zarazem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gość napisał:
żydki robią z igły widły .Kim oni są, by poświęcac im cały artykuł na takie bzdury ? Smieszne to i żałosne zarazem
Żydki wrzucają temat,i badają w ten sposob poziom antysemityzmu w Polsce. Od tego potem zależy czy dać ruch bezwizowy do stanów itp.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co może zrobić człowiek któremu nie jest obojętny los Palestyńczyków mordowanych przez Żydów nad Jordanem, eksterminowanych w zamkniętych murem gettach wybudowanych w XXI wieku przez nazistów żydowskich, co z mordercami Arafata - .......cóż zostały tylko napisy na murach i plakaty, toż nacjonaliści żydowscy niczym nie różnią się od hitlerowskich oprawców !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polacy w Polsce podlegają niewyobrażalnej cenzurze. Knebel poprawności politycznej, egzekwowanej przy pomocy szykan policyjnych, prokuratorskich  i sądowych dotyka często osób przypadkowych, wytypowanych, by stały się ofiarami państwowego terroru. Kilka przypadków antypolskiej działalności "polskiej" prokuratury i "polskiego" sądownictwa: Niebezpieczeństwa wynikające z rezygnacji przez publicystę z anonimowości Bezprawnymi szykanami zniszczono m in. Dariusza Ratajczaka. Polacy nie zdobyli się na obronę "niepoprawnego politycznie" historyka. Dręczono Grzegorza Wysoka. Urządzono hucpę wokół Barbary Jedynak. Utrudniano kolportaż "Judeopolonii"  Leszka Szcześniaka, próbowano pozbawić go źródeł utrzymania. W Polsce powinien powstać jakiś ruch domagający się likwidacji wszelkich ustaw kagańcowych, wszelkiej cenzury politycznej. Bez tego żadne ugrupowanie patriotyczne, próbujące pisać otwartym tekstem o najpoważniejszych zagrożeniach dla polskiego bytu państwowego i narodowego nie będzie w stanie tego robić. Jeśli spróbuje, natychmiast zostanie spacyfikowane aresztowaniami, grzywnami i procesami.   Co do "antysemityzmu" - antysemityzmem jest już sama wiedza o otaczającej nas rzeczywistości - i jakakolwiek próba propagowania tej wiedzy. Oto nasz rok 1984, oto nasz "Wielki Brat", oto nasze "Ministerstwo Miłości" (do wiadomo kogo) i "Ministerstwo Prawdy". Polecam wszystkim zainteresowanym tekst traktujący szerzej o anty-"antysemickiej" krucjacie w polskiej przestrzeni politycznej i medialnej - oraz jej roli: Z jakim “antysemityzmem” i dlaczego wojuje Jarosław Kaczyński razem z PiSem i “kwiatem” “prawicowych” publicystów?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: