Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Antyterroryści wypili. Będą kary dla policjantów?

Utworzony przez qwerty, 4 czerwca 2014 o 10:39 Powrót do artykułu
A gdzie mieli pić, w parku nie wolno. Skoro byli po pracy, to o co codzi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jest napisane, że wrócił po rower a nie wiem dlaczego dziennikarz pisze, że tym rowerem miałby jechać ? Nad interpretacja ?
0
nie ma to jak fajni koledzy z roboty
0
cyt." Nie wiadomo jednak, dlaczego będąc pijanym miałby wracać do domu rowerem." A kto powiedział że miałby siadać na rower? Może chciał zabrać rower i go prowadzić-a to nie jest zabronione-choć przepis mówi-"kto prowadzi rower po drodze publicznej...........". Widać redaktorek zbyt dosłownie to zrozumiał!!!  
0
wielce sensacja - co tylko policjanci po pracy piją a inni to już nie ?
0
jeśli w samochodzie nie będę miał butelki i kieliszka to mie można mnie posądzić i zbadać , że piłem alkohol- P A R A N O J A
0
"Olo, coś tu śmierdzi.... ale to nie gówno...... to padlina..."
0
To już jest jakas paranoja ;/ człowiek po pracy nawet się już napić nie może z kolegami...;/ co innego jeśli byli by na służbie  lub przed służbą wtedy OKEJ przegieli, ale w tej sytuacji nie widzę problemu w tym, że się napili...nie szczegółnie przepadam za Naszymi służbami mundurowymi, a w tym przypadku zdaje się, że troszeczkę przesadzają. A ten frajerzyna co dzwonił to chyba nie zna powiedzenia, że nadgorliwość gorsza od faszyzmu...
0
Nie ma "wyrzucenia ze służby" pismaku!!! Doucz się nieuku bo wstyd mi jak to czytam..... a powinno być Tobie.
0
Polcjant też człowiek musi się odprężyć drynkiem .
0
Polcjant też człowiek musi się odprężyć drynkiem .
Tylko dlaczego pierd olony najpierw chleje a potem siada za kółko ???
0
Nie ma "wyrzucenia ze służby" pismaku!!! Doucz się nieuku bo wstyd mi jak to czytam..... a powinno być Tobie.
Nikt nie musi znać nomenklatury pajacyku w dreisku oraz noobie intelektualny. Wydalenie ze służby brzmi jak sranie, burku parszywy. Pokazałeś się już w necie a teraz do budy pało i nie szczekaj na swojego pana i ni epouczaj innych. Znalazł się douczony burak.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: