Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Apelują: Głosujcie na Kaczyńskiego

Utworzony przez sylwek, 21 maja 2010 r. o 09:10 Powrót do artykułu
zlitowali się nad polską i jedyną kaczką hehehe. Ale jaja... Ja nigdy w życiu nie zaglosuje na kaczyńskiego, dopóki żyje...Ludzie!! Nie głosujcie z litości na Kaczyńskiego!! On właśnie to wykorzystuje i LICZY na LITOŚĆ Polaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeszcze jedno przysłowie niech Polak sobie kupi: że jak przed szkodą tak po szkodzie głupi" - pasuje jak ulał. Szacowne i zarazem niewyuczalne towarzystwo z "patriotycznym" nadęciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi sie wydaje ze tu jest za duzo tego... Ja bym nie wspieral jego bo brat zginal i byl traktowany jako wielki bohater... Skoro to jego brat, to nie znaczy ze cos potrafi, albo zrobi dalej co braciszek zaczal...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na Komorowskiego, już w Polsce rozgrabiono większość Zakładów, Fabryk , Banków itd itd, to , co jeszcze pozostało rozgrabią teraz i będziemy parobkami we własnym kraju. Powodzenia trzeżwo myślący , którzy popieracie sprzedawczyków własnego kraju. Bądzcie ich marionetkami i tańczcie , jak wam zagrają. Większość w Sejmie PO , Prezydent z PO i zrobią , co tylko chcą. Zresztą już robią. CIEMNOTA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po trupach do celu... Żal... "Apelują: Głosujcie na Kaczyńskiego"- by się nie ośmieszali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość~ napisał:
Głosujcie na Komorowskiego, już w Polsce rozgrabiono większość Zakładów, Fabryk , Banków itd itd, to , co jeszcze pozostało rozgrabią teraz i będziemy parobkami we własnym kraju. Powodzenia trzeżwo myślący , którzy popieracie sprzedawczyków własnego kraju. Bądzcie ich marionetkami i tańczcie , jak wam zagrają. Większość w Sejmie PO , Prezydent z PO i zrobią , co tylko chcą. Zresztą już robią. CIEMNOTA !!!!
Ja i moja rodzina oraz wszyscy znajomi napewno nie zagłosujemy na Komorowskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to są wybory bym mogła sama zdecydowac na kogo chce zagłosowac i wara od moich decyzji!!!!!!!Prezydentem tylko Jarosław!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
Po to są wybory bym mogła sama zdecydowac na kogo chce zagłosowac i wara od moich decyzji!!!!!!!Prezydentem tylko Jarosław!!!!!!!!!!
Nie zapomnij oflagować lodówki i odkurzacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu "Rada Mędrców" chce namówić lud by uwierzył w cuda.Oj Polsko!Polsko!Dochowałaś Ty się niektórych "profesorów".Przykro mi,że tylko na tyle nas stać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Po trupach do celu... Żal... "Apelują: Głosujcie na Kaczyńskiego"- by się nie ośmieszali...
Goguś, pozwól spokojnie spoczywać tym , którzy odeszli...... Zmień płytę , bo ta dwóch błaznów Wojewódzkiego i Figurskiego już się zdarła. Jeśli chodzi o wybór kandydata na Prezydenta- wybiorę mniejsze zło. Wybiorę tego , który nie będzie sprzedajną dziwką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TEŻ WYBIORĘ MNIEJSZE ZŁO .JEDNA RZECZ MNIE TYLKO ZASTANAWIA ŻE WCZEŚNIEJ PISMACTWO Z GŁOWNIE ZYDOWSKIEJ GAZETY WYBORCZEJ I TVN-u SZYDZILI Z KACZYŃSKICH JAK TYLKO UMIELI A Z KOMOROWSKIEGO WSZAK TEZ MOŻNA ,GRUBAS Z ZONKĄ JESZCZE GRUBSZA WALĄCYCH GAFY GDZIE SIE DA PSEUDO SZLACHCIC ITD.ITP. PISMAKI DO ROBOTY CZY ŻEŚCIE OŚLEPLI ,CZY WY POLAKÓW ZA DURNI MACIE ,CZY TO DURNIE SĄ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wybiora kanczynskiego to bedziemy posmiwiskiem na calym swiecie Kim te kaczynski jest zeby byc prezydentem chory krajjjj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako pan taki kram !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='basiek' date='21.05.2010, 10:33:28' post='289480'] Goguś, pozwól spokojnie spoczywać tym , którzy odeszli...... Zmień płytę , bo ta dwóch błaznów Wojewódzkiego i Figurskiego już się zdarła. Jeśli chodzi o wybór kandydata na Prezydenta- wybiorę mniejsze zło. Wybiorę tego , który nie będzie sprzedajną dziwką. [/quote/] a znajdziesz takiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać same zakute mohery. I tak nic ta histeria nie da bo Kaczor nie wygra, może na Lubelszczyźnie ma poparcie, bo w większości mieszka tu ciemnota manipulowana przez kościół ale w innych regionach przegra. I oby tak się stało, bo powtórka z Kaczyńskich to koniec dla tego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jedna Kaczka Polske do ruiny doprowadziła ,teraz banda fanatyków k1 będzie Polaków gnebiła żeby głosowac na powtórke z rozrywki !!po co tylko sie pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
TEŻ WYBIORĘ MNIEJSZE ZŁO .JEDNA RZECZ MNIE TYLKO ZASTANAWIA ŻE WCZEŚNIEJ PISMACTWO Z GŁOWNIE ZYDOWSKIEJ GAZETY WYBORCZEJ I TVN-u SZYDZILI Z KACZYŃSKICH JAK TYLKO UMIELI A Z KOMOROWSKIEGO WSZAK TEZ MOŻNA ,GRUBAS Z ZONKĄ JESZCZE GRUBSZA WALĄCYCH GAFY GDZIE SIE DA PSEUDO SZLACHCIC ITD.ITP. PISMAKI DO ROBOTY CZY ŻEŚCIE OŚLEPLI ,CZY WY POLAKÓW ZA DURNI MACIE ,CZY TO DURNIE SĄ?
widzę żeś Polak, katolik, patriota! tacy jak Ty wciąż podnoszą argument żydowskiej gazety, masońskiego tvn itd. pomaga Ci to w codziennym funkcjonowaniu? lepiej Ci się śpi? sam nic nie osiągnąłeś w życiu, pewnie tropisz błędy i potknięcia innych i to Ci sprawia ulgę w twoim nic niewartym życiu! Ś.P Kaczyński miał takich gaf mnóstwo, jego brat jeszcze więcej, ale Ty tego nie widzisz, Ty widzisz tylko żydowsko-masońskie media i tyle! weź chłopie na wstrzymanie, policz do 10 i połóż się spać bo jad z Ciebie tryska na kilometr!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupek napisał:
Już jedna Kaczka Polske do ruiny doprowadziła ,teraz banda fanatyków k1 będzie Polaków gnebiła żeby głosowac na powtórke z rozrywki !!po co tylko sie pytam
bardzo trafne spostrzeżenie! ja mam inne pytanie. jak to jest że tam gdzie rządzi bądź też rządziło PiS czy frakcje sympatyzujące z tym igrupowanie, są najbiedniejsze, najbardziej zacofane regiony, z najniższym PKB na mieszkańca, z najgorszą infrastrukturą i z najniższymi płacami! jak to jest Panowie i Panie, niech mi ktoś na to odpowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
TEŻ WYBIORĘ MNIEJSZE ZŁO .JEDNA RZECZ MNIE TYLKO ZASTANAWIA ŻE WCZEŚNIEJ PISMACTWO Z GŁOWNIE ZYDOWSKIEJ GAZETY WYBORCZEJ I TVN-u SZYDZILI Z KACZYŃSKICH JAK TYLKO UMIELI A Z KOMOROWSKIEGO WSZAK TEZ MOŻNA ,GRUBAS Z ZONKĄ JESZCZE GRUBSZA WALĄCYCH GAFY GDZIE SIE DA PSEUDO SZLACHCIC ITD.ITP. PISMAKI DO ROBOTY CZY ŻEŚCIE OŚLEPLI ,CZY WY POLAKÓW ZA DURNI MACIE ,CZY TO DURNIE SĄ?
Panie do szkoły ! Lekcje wyrównania wiedzy jeszcze się nie skończyły ! Lata analfabeta po wątkach i straszy żydokomunomasonerią jakby nie wiedział, że te przaśne wypociny powodują ataki śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zupek napisał:
Już jedna Kaczka Polske do ruiny doprowadziła ,teraz banda fanatyków k1 będzie Polaków gnebiła żeby głosowac na powtórke z rozrywki !!po co tylko sie pytam
Tak jest glosujmy na tych, którzy już kiedyś się sprawdzili, pokazali kto tu rządzi (pamiętny 4 czerwiec 1992). Wałęsa również wskazał kierunek w polityce, uwalniając Słowika. Niech ci ludzie w dalszym ciągu utrzymują się przy władzy. Obyśmy nie obudzili się kiedyś z ręką w ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...