Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Apelują: Głosujcie na Kaczyńskiego

Utworzony przez sylwek, 21 maja 2010 r. o 09:10 Powrót do artykułu
do #1 "nigdy w życiu nie zaglosuje ..................., dopóki żyje" - GŁUPEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basiek napisał:
Wiem na pewno komu ty będziesz ,,wylizywał rowa " i z góry ci współczuję, bo na twojego kandydata nawet bym splunąć nie chciała..... Widzisz człowieczku, tak się zagalopowałeś, że nawet nie wiesz na kogo oddam swój głos ( Korwin Mikke), a wyzywasz mnie od moherowych beretów..... Niestety nie posiadam takowego.
Twój janusz Korwin Mikke- "wieczny kandydat na Prezydenta" (odkąd pamiętam pcha sie na to stanowisko, lecz wyborcy go olewają)... Jeśli masz takie poglądy jak twój GURU to serdeczne wyrazy współczucia dla ciebie i twojego otoczenia... A jeśli nie posiadasz bereta, to nie zapomnij założyć muszki na znak poparcia dla swego kandydata-błazna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy władzę zdobędzie PiS to budowane będą tylko kościoły plebanie i pałace biskupie.Zamiast sprawnie działającej służby zdrowia o zdrowie lud będzie modlił się na pielgrzymkach i na Jasnej Górze.Przed powodzią będzie chronił św. Stanisław którego figurkę wystawiał na wały będzie jeszcze nie św. kard. Dziwisz.Życzę dużo zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, po wyczynach braci Kaczyńskich - wystarczy choćby 'jeśli ja zostanę prezydentem, to mój brat nie będzie premierem' - straciłam zaufanie do obydwu Panów (a tym samym do tych, którzy 'nadają na jednej fali z nimi'). Mogę więc ze swojej strony wystosować inny apel - nie głosujcie na brata ś.p. Pana Prezydenta, nie każcie rodakom przechodzić przez to wszystko jeszcze raz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w życiu nie zagłosuje na Komorowskiego!!!!!!!!!!! Obiecanki cacanki i co z tego wyszło? Razem z ryżym wykiwali nas !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ta Irlandia, obiecane baseny, drogi,powracający z imigracji... i długo jeszcze mogłabym wyliczać.Nieudacznicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wyborca~ napisał:
Gdzie ta Irlandia, obiecane baseny, drogi,powracający z imigracji... i długo jeszcze mogłabym wyliczać.Nieudacznicy!!!
Czy IV RP nie roztrzaskała się w zamglonych błotach prawie lotniska? Teraz wszystko miało być inne....nawet prezes. Kiedyś byłem naiwnym idealistą... dziś jestem realistą Najważniejsza jest Polska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po to są wybory bym mogła sama zdecydowac na kogo chce zagłosowac i wara od moich decyzji!!!!!!!Prezydentem tylko Jarosław!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ta Irlandia, obiecane baseny, drogi,powracający z imigracji... i długo jeszcze mogłabym wyliczać.Nieudacznicy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...