Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bardzo dobrze aferzystom!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
piszecie o czymś czego do końca nie wiecie. Piszecie tu o przekrętach aptek czy nieuczciwości ajentów na stacjach paliw. Nie jesteście dla mnie wiarygodni bo nie podajecie które to apteki czy stacje paliw są oszustami i kombinatorami. Tym samym opluwacie innych w tej branży uczciwych. Rzetelnośc dziennikarska polega na podawaniu konkretnych wiadomości. Inaczej bedzie to taki news jak np-" jeden z dziennikarzy Dziennika Wschodniego jest złodziejem i utrzymuje pozamałżeński związek z jedną z dziennikarek". Kto i co-wiem ale nie powiem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oszust i kombinator okradający chorych powinien być podawany z nazwiska !!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co za brednie pisze pani Kiciak... Odwrucony łańcuch dostaw nie był zabroniony przepisami prawa do 8 lutego 2015r.!!!!! Więc nie cofano na tej podstawie zezwoleń tylko na podstawie utraty rękojmii!!! GIF z WIF-ami i szanownymi kolegami z izb aptekarskich opracowali sobie plan jak załatwić małych aptekarzy...A mianowicie tak- odbierajmy aptekarzom rękojmię bo za "odwrócony łancuch się nie da" wif-y wnioskujcie do nas"do izb" my będziemy popierać a ja"gif"będę klepać! I tak to właśnie wygląda!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tak to prawda!!! Mydlą nam oczy. Pamiętam jak na jakimś szkoleniu krążył protokuł  z kontroli z jednej z lubelskich aptek podpisany przez panią Kiciak, w którym wykryła sprzedaż z apteki do hurtowni i nie widziała w tym nic złego. A teraz zamyka apteki z tego powodu. A na marginesie dodam ,że prawo nie zmieniło się od kilku lat tylko interpretacja wedle uznania.  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ta cała afera po to by odwrócić uwagę od tego co dzieje się u "gury" bo dokładnie wiedzą o co chodzi....a dlaczego nie zmienili prawa farmaceutycznego przez tyle lat....? a dlatego bo im się nie oplacało!! Zasze tak jest, że dostają mali aby mogli nachapać się duzi!!! Leków nie brakuje przez płotki apteki tylko przez największe hurtownie w Polsce. A nie ciekawi Was fakt dlaczego nie cofneli zezwolenia żadnej hurtowni z Lubelskiego...? Może warto poszukać koligacji między sieciami aptek a hurtowniami farmaceutycznymi oraz między izbami aptekarskimi a hurtowniami farmaceutycznymi. Co za dziwny zbieg okoliczności,że osoby bedące kierownikami tych hurtowni farmaceutycznych są prezesami izb aptekarskich.....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widać,że p.Kiciak celuje na stanowisko dyrektorskie... Nie udało się w izbach  aptekarskich to może w Wif-ie się uda :-) Ale zanim dyrektorstwo to proponuję zapoznać się dobrze z kpa, z  pr. farmaceutycznym, pr. dotycz,swobody działalności gospodarczej itd.bo narazie miernie.....        
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: