Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Masakra... W basenach rekreacyjnych powinna być ciepła woda a jest zimna jak w basenie pływackim. Zero informacji jak wyjść z przebieralni do szatni. Jak ktoś nie bywa w takich obiektach to sie kręci wokoło i szuka wyjścia. System puszczania ludzi na zjeżdżalniach nie działa już po kilku dniach od otwarcia. Ratownicy stoją i puszczają ręcznie. Obsługa sprzątająca nic nie robi. W toaletach brud i smród. Wszędzie pełno niedoróbek... Z podwieszanych sufitów leje sie woda przy klimatokonwetkorach. Jak za 100mln to beznadziejnie wyszło. Już głęboka dużo lepsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to nie ma boksów szatniowych/szafek/otwieranych tym samym zegarkiem który odlicza czas pobytu? to w Słowacji już 20 lat wstecz tak było,nie wspomnę o Bukowinie czy Białce Tatrzańskiej.POLSKA ''B'' no nie ma się czego dziwić.
  Oczywiście, że są ale buty i kurtkę i tak trzeba zostawić w szatni,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, gratulacje! kolejna zrealizowana inwestycja, a nie jakieś obietnice! Tylko Żuk jako prezydent działa tak prężnie , we współpracy z ludzmi jak Karpiński i Ci Panowie zawsze będą mieli mój głos! Super!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahhaha , a PISOWCY już narzekają , ze zimna woda, że czegoś brakuje. LUDZIE czy Wy potraficie się cieszyć? trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć tych wszystkich zmian w Lublinie i w regionie na lepsze. Mam nadzieję, ze ci PISOWCY nie dojdą do władzy , a Lublin będzie nadal się rozwijał pod rządami Żuka i takich posłów jak Karpiński. Liczą sie FAKTY , a nie jakieś hasła wyborcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooooo hejterzy z PISU już hejtują..... hahhaha , do przewidzenia. Super inwestycja, super rozwój jestem dumna z tego miejsca, jak i z całego miasta i regionu. Tak jak się rozwija i jak jest zarządzany. Barwo Prezydent Żuk - tak trzymać. A głosować teraz trzeba na Karpińskiego ,bo na niego głosuje też właśnie Żuk i razem rozwijają i inwestują w ten region!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem tam wczoraj ledwo co woda leciała z prysznica i w dodatku była zimna baseny tak samo ZIMNE! a rwąca rzeka nie rwała ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dupowłaz albo ze wspólnego Lublina albo peło hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest nie obrażaj ludzi!!! nie wiesz za kto za kim jest politycznie .Ja też byłem wczoraj i powiem - woda w basenie zimna, pod natryskiem zimna, rwąca rzeka ???? stoi , wc. 100 m od basenu i za mało kabin!!! zero informacji na temat temperatur wody w basenach !!!! brak czasu zjazdu, oraz brak basenu dla dzieci do 3 lat podsumuję "NOWOCZESNY AQUAPARK " dla tych co na innych nie byli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich narzekających. Nie było aqua- i jest, to że są małe nie dociągnięcia to na początku tak to bywa, wszystko da się poprawić, nie mi ktoś z tych narzekających powie że kiedyś wsiadł pierwszy raz do samochodu i od razu jeździł :), nie narzekajcie tylko cieszcie się bo nasze wspólne wspaniałe miasto jest coraz bardziej PIĘkne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak trzymać, też jestem za rozwojem i popieram Żuka i tego co Żuk popiera, czyli Karpińskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie rozwój Lublina i regionu = Karpiński + Żuk i na tych Panów zawsze oddam głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahhaha , a PISOWCY już narzekają , ze zimna woda, że czegoś brakuje. LUDZIE czy Wy potraficie się cieszyć? trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć tych wszystkich zmian w Lublinie i w regionie na lepsze. Mam nadzieję, ze ci PISOWCY nie dojdą do władzy , a Lublin będzie nadal się rozwijał pod rządami Żuka i takich posłów jak Karpiński. Liczą sie FAKTY , a nie jakieś hasła wyborcze.
człeniu jak w d...byłeś i g... widziałeś to się zachwycaj, dla mnie zimna woda pod prysznicem to szczyt chamstwa i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak trzymać, też jestem za rozwojem i popieram Żuka i tego co Żuk popiera, czyli Karpińskiego!
A ja popieram też Muchę, Gąsior-Marek i w ogóle każdego na liście PO. Zaznaczę krzyżyk przy każdym z tych kandydatów. A co. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw poczytajcie na temat zadłużenia Lublina, a potem się cieszcie z tych inwestycji, których nawet nasze wnuki nie spłacą. Zrozumiałbym zadłużenie na cele związane z powstaniem przemysłu. Ale uciecha z przykładowego stadionu wybudowanego na zburzonej cukrowni, która miała ponad 100 lat (wszystko wytrzymała poza obecnymi rządami), jest absurdem. Tak jak i sam stadion, który nigdy nie przyniesie zysku, a będzie powodował straty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury i argumenty o zadłużeniu. Żeby wybudować, żeby inwestować , trzeba zadłużać. A skąd niby PIS wziązłby pieniądze na wszystko co tak obiecuje. Co za durne argumenty. Ważne , ze Lublin i region się rozwija a ludzie tacy jak Żuk i Karpiński organizują na to fundusze. Sobie to budują czy nam mieszkańcom. Narzekajmy dalej!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ksiądz biskup mógł przyłożyć ręke do otwarcia tego... tam pracownicy saunarium siłą ściągają majtki użytkownikom obiektu, nawet inwalidy nie oszczędzili tfuu...
Bo idioto nie wiesz jak należy saunować. Sauna to nie miejsce na suszenie mokrych kąpielowych gaci, ale cóż słomy również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE JAK CHCECIE DALSZYCH INWESTYCJI, GŁOSUJCIE NA LUDZI , KTÓRZY ROZWIJAJĄ LUBLIN I W NIEGO INWESTUJĄ NEGOCJUJĄC Z SUKCESEM FUNDUSZE - TAKIMI LUDZMI SĄ WŁAŚNIE KARPIŃSKI I ŻUK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w saunarium jest się nago?
Nie, w kurtce zimowej wieśniaku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiekt SUPER ale jest kilka niedociągnięć, które trzeba szybko wyprostować! (lista poniżej) Byłem na wielu podobnych obiektach w Niemczech, Austrii, Słowacji, Polsce I jak na nasze warunki, jak na miasto raczej nie turystyczne i uzdrowiskowe to SUPER! UWAGA WAŻNE DLA ZARZĄDU BASENU: 1. MEGA SYF W SZATNIACH POD PRYSZNICAMI I TOALETACH NA PODŁODZE!!!!!!!!! w tak dużym obiekcie przy dużej ilości gości dwie osoby muszą non stop chodzić i sprzątać. przez 3 godziny pobytu nikogo nie widziałem!!!!! (tylko panią która sterowała ruchem na zjeźdzalniach, które posiadały światła!!! (zielone i czerwone)! Tłumaczę to awarią bo inaczej nie potrafie tego zrozumieć 2. ABSOLUTNY BRAK WODY POD PRYSZNICAMI nie dość, że woda zimna to jeszcze prawie w ogóle nie leciała (wszyscy się kleili do ścian bo trochę ciekło) SZOK!!! musiałem umyć się w umywalce! w zimnej wodzie. 3. BRAK INFORMACJI NA DRZWIACH W KTÓRĄ STRONĘ SIĘ OTWIERAJĄ. Wystarczy zwykła naklejka pchać, ciągnąć!? 4. BRAK INSTRUKCJI KORZYSTANIA Z SZAFEK (niektóre osoby nie potrafiły sobie poradzić) 5. BRAK OPISÓW SAUN I INNYCH STANOWISK RELAKSACYJNYCH W SAUNARIUM nadrabia to Pani z obsługi, która od razu mnie wychwyciła, bo się bardzo rozglądałem. Byłem już w dziesiątkach tego typu saunariach lepszych lub gorszych ale wszędzie była jasna informacja odnośnie atrakcji itp. obok drzwi wejściowych 6. Musi być też informacja odnośnie sposobu korzystania z sauny tj ręcznik, brak klapków itp 7. Brak miejsca na kąpielówki jak ktoś przychodzi prosto z basenu na saunarium POZA TYM SUPER I CIESZE SIĘ, ŻE JEST TAKI OBIEKT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja 20 lat czekałem na basen z ciepłą woda .Szkoda że brak gospodarża ,który w prosty sposób zapobiegł by tragedii jaka musi się wydarżyc na śliskim korytarzu za rowem z wodą od strony szatni /błąd wykonawcy/,Wystarczy położyć nawet tymczasowo gumę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...