Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Architekt ze Śląska zaprojektuje plac Litewski

Utworzony przez Hubertus, 5 kwietnia 2012 o 10:28 Powrót do artykułu
Myślałem, że może chodzi o jakiegoś dobrego polskiego architekta jak Robert Konieczny, albo pracownię JEMS albo ostatecznie APA Kuryłowicz a to jakiś architekt od adaptacji Kauflandów, Tesco i sieci Netto, wiadomo ESK 2016 http://pa-nova.com.pl/realizacje.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KUL-towe faKULtety czyli (s) CENA (z) BAWIENIA : ###### prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli JAK MOŻNA (z) BAWIĆ ŚWIAT nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! A co na ten fakt Uniwerystet Pod Wezwaniem MARYI SKŁODOWSKIEJ - KURII będący faKULtetem Kur...iewnego Błgosławieństwa posiadający też fa KUL tet AUTYSTYCZNY (al. Kraśnicka)?. MOGĄ INO ODTAWIAĆ SZOPKĘ I MISTERIA ..., a może tak pier ...dyknąć SZOPKĘ lub MISTERIUM na Pl. Litewskim ? Brat Andrzej na stanowisku Rektora zawarł Związek Partnerski z B (L) OGIEM i jak walnął Godzinki Rektorskie w oKULicy Szopki (XII.2011) tak też powinien z Braćmi i Siostrami Odprawić KUL ejne Godzinki i zrobić wolny cały WIELKI TYDZIEŃ - nie na darmo też upstrzyli Flagami Biało - Nebeskimi pomnik Marii Curie - Skłodowskiej zapowiadając wyniesienie Jej na Ołtarze jako MARYJĘ SKŁODWSKĄ - KURIĘ ! Jak widać Brat Andrzej jest Bogumiły i nie da się wykluczyć, że jak odezwie się budzik po nocnym czuwaniu, to będzie Brat BOGUMIŁ ... W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jedynie "W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW. ... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: ###### - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: ######)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KUL-towe faKULtety czyli (s) CENA (z) BAWIENIA - SUPLEMENT: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł czyli JAK MOŻNA (z) BAWIĆ ŚWIAT nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! A co na ten fakt Uniwerystet Pod Wezwaniem MARYI SKŁODOWSKIEJ - KURII będący faKULtetem Kur...iewnego Błgosławieństwa posiadający też fa KUL tet AUTYSTYCZNY (al. Kraśnicka)?. MOGĄ INO ODTAWIAĆ SZOPKĘ I MISTERIA ..., a może tak pier ...dyknąć SZOPKĘ lub MISTERIUM na Pl. Litewskim ? Brat Andrzej na stanowisku Rektora zawarł Związek Partnerski z B (L) OGIEM i jak walnął Godzinki Rektorskie w oKULicy Szopki (XII.2011) tak też powinien z Braćmi i Siostrami Odprawić KUL ejne Godzinki i zrobić wolny cały WIELKI TYDZIEŃ - nie na darmo też upstrzyli Flagami Biało - Nebeskimi pomnik Marii Curie - Skłodowskiej zapowiadając wyniesienie Jej na Ołtarze jako MARYJĘ SKŁODWSKĄ - KURIĘ ! Jak widać Brat Andrzej jest Bogumiły i nie da się wykluczyć, że jak odezwie się budzik po nocnym czuwaniu, to będzie Brat BOGUMIŁ ..., a NACZELNY(a) „D.W." to BOGUSŁAW lub BOGUSŁAWA ! W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jedynie "W Imię Ojca I Syna, I Ducha ŚW. ... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO:K.Z. N.S.Z.Z. S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W. )
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TYMI PROJEKTAMI BO TO JUŻ DAWNO TEMU PRZESZŁO LUDZKIE POJĘCIE I DAWNO TEMU ZACZĘŁO SIĘ TO ROBIĆ ŻENUJĄCE. CO ROKU PROJEKTY, CO ROKU KONKURSY I TAK OD X LAT. JAK CZYTAM O PROJEKCIE NA PLAC LITEWSKI ALBO ZNOWU NA PKS TO MI SIĘ ROBI NIEDOBRZE.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: