Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arcybiskup Życiński spocznie w katedralnej krypcie

Utworzony przez fg, 11 lutego 2011 r. o 10:05 Powrót do artykułu
Arcybiskup nie był metropolitą województwa lubelskiego.Na jego ternie znajdują się diecezje siedlecka,sandomierska i zamojsko-lubaczowska(metropolia przemyśl)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojewoda ogłosił żałobę w październiku ub roku po śmierci 18 osób w wypadku w Nowym Mieście nad Pilicą. trzydniowa żałoba obowiązywała tylko na terenie województwa mazowieckiego i łódzkiego. O jej wprowadzenie co prawda zwrócił się do wojewody prezydent Bronisław Komorowski. Ale rozporządzenie wojewody nt żałoby powstało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STAROWIER napisał:
- Cerkiew św. Aleksandra Newskiego 1915. Orthodox church "That which is no more" http://www.youtube.com/user/bagnowka7#p/u/134/OnyZItDLelg [/quote] [quote name='www.barakkultury.pl' timestamp='1295056864' post='423047'] Poznańskie Dni Kultury Prawosławnej Okno ku wieczności - ikona IV Poznańskie Dni Kultury Prawosławnej „Ikona” http://www.kosciol.pl/images/articles/20091012175834683_1_original.jpg Czy ikona jest obrazem? Czy jest tylko przedmiotem sztuki, a może czymś więcej? Odpowiedzi na te pytania przyniosą IV Poznańskie Dni Kultury Prawosławnej. Głównym tematem spotkań będzie metafizyka ikony. W programie wydarzenia m. in. warsztaty pisania ikon oraz wykłady autorytetów w dziedzinie ikonografii. Szczegółowych informacji udziela: Elżbieta Pabich Fundacja Barak Kultury ul. św. Marcin 80/82 p.329 tel. (061) 64-65-344 Tel. kom. 797 191 898 http://www.barakkultury.pl
Hodigitria Smoleńska , 1482 http://pl.wikipedia.org/wiki/Hodigitria http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/14/Odigitriya_Smolenskaya_Dionisiy.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W którym sklepie z dewocjonaliami można kupić te ikony ? Czy to reklama jakiegoś sklepu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwalic smiecia w rokitnie na wysypisku i po krzyku...Miejsce godne tej kur....wy w purpurowych szmatach..a jak..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CERKIEW W KOMAŃCZY PŁONIE napisał:
już teraz wyjaśniło się kto podpalił 3 lata temu cerkiew w Komańczy [media]http://www.youtube.com/watch?v=rWScrW_4HGY&feature=related[/media] [/quote] [quote name='CERKIEW W KOMAŃCZY PŁONIE' timestamp='1290835013' post='280899'] http://www.przegladprawoslawny.pl/pages/Image/articles/2010/b/305_34.jpg Mało kto wierzył, że wyświęcenie cerkwi w Komańczy nastąpi tak szybko. 13 października 2010 roku, dokładnie cztery lata i miesiąc po pożarze, który doszczętnie zniszczył zabytkową świątynię Opieki Matki Bożej z 1802 roku, w mglisty i chłodny poranek, setki wiernych z diecezji przemysko-nowosądeckiej, pielgrzymi, goście i duchowni oczekiwali na przybycie metropolity Sawy wraz z arcybiskupami przemyskim i nowosądeckim Adamem, lubelskim i chełmskim Ablem, lwowskim i halickim Augustynem oraz biskupem gorlickim Paisjuszem. U wrót świątyni hierarchę ridnym słowem witały dzieci kwiatami oraz chlebem i solą starosta parafii, Teodor Harhaj. .
[media]http://www.youtube.com/watch?v=nWurzrtr-1c[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Zwalic smiecia w rokitnie na wysypisku i po krzyku...Miejsce godne tej kur....wy w purpurowych szmatach..a jak..
będziesz żałował do końca swoich dni tej wypowiedzi. już dziś poczujesz pierwsze oznaki swojego cierpienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Zwalic smiecia w rokitnie na wysypisku i po krzyku...Miejsce godne tej kur....wy w purpurowych szmatach..a jak..
Krzysztof Żuk - wilk w owczej skórze - z jednej strony opuszczenie flagi do połowy masztu, hejnał, a tutaj taki tekst. Sprawdzccie sobie IP komputera, z którego zostal zamieszczony ten post...URZĄD MIASTA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Zwalic smiecia w rokitnie na wysypisku i po krzyku...Miejsce godne tej kur....wy w purpurowych szmatach..a jak..
NIE KOCHANY, NIE LUBIANY, BEZ PRZYJACIÓŁ, JEDYNA ROZRYWKA TO WYŻYWANIE SIĘ NA FORACH INTERNETOWYCH, A TAK TO SRA PO GACIACH JAK COŚ MA POWIEDZIEĆ PUBLICZNIE - zgadłem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ben napisał:
NIE KOCHANY, NIE LUBIANY, BEZ PRZYJACIÓŁ, JEDYNA ROZRYWKA TO WYŻYWANIE SIĘ NA FORACH INTERNETOWYCH, A TAK TO SRA PO GACIACH JAK COŚ MA POWIEDZIEĆ PUBLICZNIE - zgadłem?
Tak bracie zgadles...Brawo.wygrales wycieczke do wietnamu....ale racja nie kochany,nie lubiany Itd.ale i nie wykorzystywany przez tate pedofila i zwyrodnialcow starszych braci tak jak ty ......z bogiem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informatyk napisał:
Krzysztof Żuk - wilk w owczej skórze - z jednej strony opuszczenie flagi do połowy masztu, hejnał, a tutaj taki tekst. Sprawdzccie sobie IP komputera, z którego zostal zamieszczony ten post...URZĄD MIASTA
a co na to lekarze????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anioł napisał:
będziesz żałował do końca swoich dni tej wypowiedzi. już dziś poczujesz pierwsze oznaki swojego cierpienia
Juz cierpie baranie ...skonczyly mi sIe naboje w magazynku i jeszcze przez jakies kilka godzin bedziesz smierdzial.. przyglupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Tak bracie zgadles...Brawo.wygrales wycieczke do wietnamu....ale racja nie kochany,nie lubiany Itd.ale i nie wykorzystywany przez tate pedofila i zwyrodnialcow starszych braci tak jak ty ......z bogiem:)
a jednak, tak myślałem byłeś wykorzystywany w dzieciństwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Juz cierpie baranie ...skonczyly mi sIe naboje w magazynku i jeszcze przez jakies kilka godzin bedziesz smierdzial.. przyglupie
loł nie podniecaj się tak chłopczyku bo ci żyłka pęknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, opamiętajcie się ! Mniej jadu a więcej pokory! Do pięt nie dorośliście temu człowiekowi. To był najmądrzejszy człowiek jakiego do tej pory poznałem!! Wielka strata dla naszego Kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi, ale biskup Zyciński jest już w piekle ! Pan Jezus: NIECH SIĘ ŚWIĘCI IMIĘ TWOJE. W NIEBIE JEST KRÓLESTWO TWOJE, PROSIMY CIĘ PRZYNIEŚ KRÓLESTWO TWOJE NA ZIEMIĘ. BĄDŹ WOLA TWOJA TERAZ I NA WIEKI. Modlitwa „Ojcze nasz…” musi być odmawiana jak was nauczyłem. Przez te wszystkie wieki obrażacie Ojca Mego i zmieniacie Moje słowa, a nie tylko w tej modlitwie. KOŚCIÓŁ Mój jest waszym kościołem, a nie tylko Watykanu. Mało kto z Watykanu pytał Mnie o zdanie. To prości ludzie, tacy jak ty i tobie podobni zobaczyliście błędy uczonych w piśmie. Jeden chce być mądrzejszy przez drugiego. Ponakładali sobie na głowy, przeróżne wieże, turbany i korony , a na Mojej głowie zostawili koronę cierniową, abym dalej cierpiał. No cóż, taka Moja rola w waszym życiu- cierpieć za wasze nieskończone, wyrafinowane i wymyślone grzechy. Ale każdy z was stanie przede Mną nagi, jak wasz biskup który stracił życie ziemskie. Przez swoją pychę na ziemi - stracił życie wieczne. Ja przywitałem go bez korony - tak jak chciał, i zobaczył Mnie jako sługę – tak jak chciał, ale tylko zobaczył Mnie bo dalej potoczyły się jego losy według jego planów oraz jego pana Lucyfera. Nikt nie może służyć dwóm bogom. Dlatego też poszedł do swojego pana u którego będzie najgorszym sługą. Tak, wszystkiemu złemu winien jest Mój KOŚCIÓŁ. Ja przychodzę do Mojego KOŚCIOŁA - proszę, błagam i płaczę a urzędnicy w Moim KOŚCIELE dekorują swoje piersi, dekorują swoje głowy oraz ubiór, natomiast - Mnie Boga zostawiają nagiego na Krzyżu z koroną cierniową. W waszym dniu role odwracają się. Ja stoję przed wami w koronie wiecznej chwały i w stroju królewskim, a wy przede Mną wijecie się nadzy. Tylko jest ta różnica: Ja w waszym świecie dla każdego jestem nagi pewną ilość lat, a wy jesteście nadzy całą wieczność. Mieczysławo - pisz, pisz jak mówiłem w ORĘDZIU NOWOROCZNYM - ZEZWALAM NA GŁOSZENIE CHWAŁY MOJEJ RÓŻNYMI SPOSOBAMI, A WY LUDZIE WIELE ZYSKALIBYŚCIE GDYBYM ZOSTAŁ WASZYM KRÓLEM UKORONOWANYM OFICJALNIE PRZEZ WŁADZE KOŚCIELNE I ŚWIECKIE. Wtedy powiedzielibyście: O TO KRÓL KTÓRY ZAPROWADZI POKÓJ NA ZIEMI. Ja będę Królem niewymagającym służby. Ja będę Królem pośród Moich braci i sióstr. Tak wam dopomóż Bóg. Jezus Chrystus Król Wszechświata." Nawracajcie się ludzie bo to ostatni rok nadzieji, módlcie się za księży, a wy duchowni zacznijcie w końcu słuchać i pytać Boga i papieża co jest słuszne!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...