Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam miłą wiadomość dla kibiców z Łęcznej. Od nowego roku 2016 na Arenie Lublin mecze Ekstraklasy będzie rozgrywał Górnik Łęczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to słynny zarząd z klubu. Schowa głowę w piasek. Będzie za kibicami czy za pensyjkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
srali muszki będzie wiosna no chyba, ze ten wybitny prezydent sprowadzi U2 D. Gilmoura no i może The Rolling Stones. Jest taki wspaniały, ze to dla niego pikuś. Ale póki co to ma problem z przetargiem na biurowiec którego faktycznie nie było. Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentujące pisiory, co was tak boli? że stadion zaraz zacznie na siebie zarabiać i nie będzie na co narzekać? bezrobocie spada, kolejne firmy wprowadzają się do miasta, przybywa wyremontowanych dróg a jeszcze zaraz może się okazać, że nowo wyremontowane obiekty sportowe nie są deficytowe, oj to byłby koniec świata dla klakierów prezesa
 
komentujące pisiory, co was tak boli? że stadion zaraz zacznie na siebie zarabiać i nie będzie na co narzekać? bezrobocie spada, kolejne firmy wprowadzają się do miasta, przybywa wyremontowanych dróg a jeszcze zaraz może się okazać, że nowo wyremontowane obiekty sportowe nie są deficytowe, oj to byłby koniec świata dla klakierów prezesa
POkrako z sekty "Pancernej brzozy" idż do kibla bo puszczasz smród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentujące pisiory, co was tak boli? że stadion zaraz zacznie na siebie zarabiać i nie będzie na co narzekać? bezrobocie spada, kolejne firmy wprowadzają się do miasta, przybywa wyremontowanych dróg a jeszcze zaraz może się okazać, że nowo wyremontowane obiekty sportowe nie są deficytowe, oj to byłby koniec świata dla klakierów prezesa
 
komentujące pisiory, co was tak boli? że stadion zaraz zacznie na siebie zarabiać i nie będzie na co narzekać? bezrobocie spada, kolejne firmy wprowadzają się do miasta, przybywa wyremontowanych dróg a jeszcze zaraz może się okazać, że nowo wyremontowane obiekty sportowe nie są deficytowe, oj to byłby koniec świata dla klakierów prezesa
POkrako z sekty "Pancernej brzozy" idż do kibla bo puszczasz smród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalnie zapowiadają sukces! tyle kasy i zero zysku! no cud! prezydentem powinna się zając prokuratura! do więzienia z nim! gdyby moja firma odbierała porażkę jako sukces to byłbym happy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie wiem ? ja to jakiś dziwny chyba jestem? Arena Lublin to jak mi się wydaje (?) stadion piłkarski ? czy nie? a z tego artykułu ewidentnie wynika że w Lublinie jest zapotrzebowanie na amfiteatr :) . Wiec jak stadion ma przez lata przynosić straty to go zburzmy i w tym miejscu postawimy amfiteatr, tylko bez szaleństw taki maluteńki :) na max. 10.000 tyś. miejsc. Miłej nocki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"żuk i kolesie " to była by dobra nazwa a sponsorów kilku np., megatem EC, odlewnia  żeliwa, lubella, i może jeszcze port lotniczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO BOSZABORA  . . .   ZAPEŁNI TEN STADION !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie każdy stadion byłby na minusie gdyby nie politycy i tak Arena Gdańsk  [Lechia Gdańsk ] dostaje 35 mil zł od koncernu najpierw PGE Arena a teraz prawdopodobnie Enea .2Stadion Lecha Poznań dostaje 7 mil złotych na utrzymanie logo stadionu  Lecha .Stolica ma Pepsi Arene  i wiadomo dla stolicy nigdy grosza nie zabraknie .Moje wielkie żale to że Lublin i region nie posiada żadnej siedziby .Dlatego zastanawiam się nad Firma np. [Lubella   makarony?]czy Nałęczowianka  ,która sponsorowała Sport czy np. mniejsza firma ,Cisowianka   lub  Herbapol .Ponadto należy  aby   sponsorzy indywidualni kibice wzmocnić kluby z Lublina  Motor czy Lublinianka   wówczas Stadion zapewni się w 2 lidze około 50 procent .Stadion 42 tys w Poznaniu byłby zapełniony 25 procent gdyby nie gimnazjaliści w liczbie 10.764 osoby z całego regionu przywiezieni ałtokarami jak z Nowego  Tomysla czy nawet  .Dlaczego rzady posłowie zgodzili się aby siedziba Cukier Polski była w Toruniu czas na zmiany siedziby koncernu ?-gdyby były presje czas aby inne miasta miały np. sponsora ,ale nie Lubelscy posłowie PISU  ..Przykład wielu polityków chce aby siedziba ORLEN z Warszawy była w Płocku ,a dlaczego nie powinna być mniejsza siedziba córka Enea w Lublinie a nie 100 procent w Pń ,  lub Tarnów siedziba Azoty powinna być w Puławach.Siedziba Makarony Lubella  w Wadowicach gdzie historia ,tradycja wielkość produkcji przemawia za Lublinem
Nie wrzucaj wszystkiego do jednego worka, poza tym nie wiem co ma siedziba firmy do sponsoringu sportu. Azoty czy Orlen mają jak wiadomo zakłady w całej Polsce a i sport sponsorują i ogólnopolski i lokalny, u nas choćby Azoty Puławy czy Wisła Puławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...