Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Moja rada aby straty były najmniejsze: zamknąć stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się dwie niedziele do kupy zejdą i będzie 1 Maja, a jeszcze lepiej 1 kwietnia... Jak już rada nadzorcza i biegły rewident wydadzą swoją opinię w/s sprawozdania finansowego MOSiR, to poprosimy o stosowne informacje obejmujące również zakup przez miasto usług od MOSiR, wzrost kosztów utrzymania stadionu przy Zygmuntowskich oraz wykaz reklam na nowym stadionie oraz ilość wejściówek sprzedanych miejskim spółka, które wliczyły to później bezpodstawnie w ceny usług dostarczanych mieszkańcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno spodziewać się zysku po pierwszym roku działalności. Trudni również porównywać nasz stadion np. z Narodowym w Warszawie. Inne otoczenie, warunki, dochody mieszkańców i lokalizacja. No i przede wszystkim u nasz nie ma czego ogladać pod wzgledem piłkarskim: III liga to dawna IV, potem jest Okregówka a potem ja z kumplami na boisku za szkoła 22 gramy. Mimo wszystko trzymam kciuki za Stadion i jego rozwój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W códzysłów powinnoi się ująć słowa "Wynik finansowy" a nie "o wiele lepszy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja rada aby straty były najmniejsze: zamknąć stadion.
  Moja rada aby darować sobie takie debilne wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO 5 MILIONOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Guest. Ujmij w rękę "Słownik ortograficzny". Cudzysłów!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILU BIEDNYCH MOGŁO BY SIĘ WYŻYWIĆ ZA 5 MILIONÓW I MEGALOMANIĘ ŻUKA I JEGO PRZYDU_P_ASÓW. W DOMACH DZIECKA WYCHOWANKOWIE NIEDŁUGO Z GŁODU BĘDĄ ZJADAĆ TYNK ZE ŚCIANY - A PAŃSTWO URZĘDOSTWO NIECH DALEJ TWORZY TYLKO IGRZYSKA - PANEM ET CIRCENSES
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stadion mamy ładny a do tego w przyszłym roku odbędą się na nim Mistrzostwa Europy u-21 nie mogę się doczekać chwała Żukowi że odważył się go wybudować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ILU BIEDNYCH MOGŁO BY SIĘ WYŻYWIĆ ZA 5 MILIONÓW I MEGALOMANIĘ ŻUKA I JEGO PRZYDU_P_ASÓW. W DOMACH DZIECKA WYCHOWANKOWIE NIEDŁUGO Z GŁODU BĘDĄ ZJADAĆ TYNK ZE ŚCIANY - A PAŃSTWO URZĘDOSTWO NIECH DALEJ TWORZY TYLKO IGRZYSKA - PANEM ET CIRCENSES
  i to mi się podoba!!! Lublin jest wsamraśny więc nic nie budujmy, nie inwestujemy, wszystko wyburzmy a pieniądze z podatków przeznaczajmy na dzieci głodujące w Somalii!!! ah ta lubelska ciemnota!!! jej tylko kościółki i pomniki potrzebne do życia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jest realna szansa by za rok ten stadion już na siebie zarobił i tym samym jest szansa zamknąć usta wszystkim zacofanym idiotom, którzy plują na tę inwestycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klakierzy z urzędu miasta, przecież w artykule wyraźnie napisano: "Tomasz Grodzki Wprost przyznawał, że zysku się nie spodziewa. – Stadion nie powstał, żeby zarabiać pieniądze, tylko żeby spełniał określony cel. Gdybyśmy chcieli, żeby ten obiekt zarabiał, to byśmy nie budowali stadionu tylko coś innego" więc do łopaty, odśnieżać miasto a nie pisać bzdury, że stadion będzie zarabiał. Dopiero jak prezydent prywatyzacji go sprywatyzuje jest szansa, że będzie rentowny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klakierzy z urzędu miasta, przecież w artykule wyraźnie napisano: "Tomasz Grodzki Wprost przyznawał, że zysku się nie spodziewa. – Stadion nie powstał, żeby zarabiać pieniądze, tylko żeby spełniał określony cel. Gdybyśmy chcieli, żeby ten obiekt zarabiał, to byśmy nie budowali stadionu tylko coś innego" więc do łopaty, odśnieżać miasto a nie pisać bzdury, że stadion będzie zarabiał. Dopiero jak prezydent prywatyzacji go sprywatyzuje jest szansa, że będzie rentowny.
I bardzo dobrze powiedzial, zeby przynosil zysk to sie buduje hipermarket a nie stadion. A teraz baranku bozy z pisu o bardzo malym rozumku wymien mi stadiony w Polsce, ktore zarabiaja, nie spiesz sie bo ci sie lista poplacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwrot "zarobił na siebie" nie oznacza "zarabiał", stadionów nie buduje się po to, żeby zarabiały jak sklepy to chyba oczywiste a już na pewno w polskich realiach w Lublinie nie ma żadnego porządnego stadionu oprócz Areny, w sumie wszystkie pozostałe to ruiny więc dobrze, że ten jeden jest, do tego na skromne 15 tyś ludzi czyli skrojony na miarę, nie za duży nie za mały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie ok jeśli stadion będzie wychodził na zero lub będzie trzeba do niego niewiele dopłacać. Frekwencja na Motorze pokazuje, że jest duży głód na piłkę w mieście. I przypominam, że stadiony buduje się nie na rok a na lat kilkadziesiąt, więc wszystko co najlepsze dopiero przed nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego wszystkie pozostałe to ruiny a z tym będzie inaczej? Jak na razie szału nie ma, Grodzkiego też już nie ma, Motor w III lidze, co roku grube miliony dofinansowania do stadionu i dla motoru. Ta, wszystko co najlepsze dopiero przed nami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk ma wielkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie pozostałe to ruiny bo się nikt nimi nie przejmował i tym, że jest z nimi coraz gorzej. Arena Lublin to stadion miejski, na którym oprócz meczów można organizować też koncerty i inne wydarzenia, w przeciwieństwie do obiektów na Zygmuntowskich czy Leszczyńskiego, więc tak szybko ząb czasu nie będzie nadgryzał nowego stadionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypuszczam, że cała spółka po okresie w jakim kierował nią Pan Tomasz Grodzki wygląda lepiej niż za rządu Pana Zdzisława Hołysza. W MOSIR pracuje sporo osób niekompetentnych i myślę, że to jest problem. Pełno tam działaczy PO, którzy nie zostali tam zatrudnieni do pracy lecz do pobierania pensji! Kto jest nowym prezesem? Pewnie Pan Zdzisław dorwał się znowu do koryta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk ma wielkiego.
Tzn. Żuk jest WIELKI. Zadzwonił dzwonek do drzwi i musiałam otworzyć, przez to nie dokończyłam posta. Przepraszam. Joanna81.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...