Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arena Lublin: Zabieranie czipsów kibicom zgodne z zasadami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 listopada 2016 o 07:31 Powrót do artykułu
Afera czipsowa ...to się nadaje do gazet i na pierwszy news w Wiadomościach...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaka bedzoe reakcja Wojeeody?
0
czipsy hehehe wtf...,mając nogę w gipsie wybrałem się na spotkanie motoryny o awans z Elblągiem to pani na bramce nie mogła mi bramki otworzyć pytając czy nie mogę przejść przez kołowrotek. Qrwa noga w gipsie dwie kule...taka głupia czy co? a że kupując bilet na kasie pnie nie miały wydać z setki i c h u j dziękuję (na innym meczy ale też Motoryny)
0
Wiosennego meczu, który zostanie rozegrany wiosną. Punkt dla dziennikarzyny.
0
tak ale jakby ratusz nie odpowiedział na pytanie jakże życiowo ważne dla wyglodnialych i niedożywionych dzieci to zaraz byłyby ze kombinuja coś za plecami z tak cennymi zdobyczą a nóż je sprzedają na Kalinie w niedziel.
0
Drodzy "UCZENI z Ratusza" - podajcie(zacytujcie) przepisy które mówią, że : NIE MOŻNA WNOSIĆ CZIPSÓW na mecz. Proponuje zmienić lekarza.
0
stadionowe bufety muszą zarabiać kasę po co dzieciaki mają wnosić niezdrowe i niebezpieczne chipsy za 2 złote jak mogą kupić dobre niezdrowe za 6-8zł ;-) ciekawe czy batony też będą zabierać hahahaha brakuje słów na rządzących Lublinem debili
0
Albo idziecie na mecz, albo sie nażreć!!!Nawleką chipsów,jajek,kartofli !!!a później ćlamią,żrą i mordy drą !!!!
0
Lepiej omijać ten żukowokowalczykowy stadion, gdzie ludzi traktuje się jak bydło.
0
Dużą paczkę laysów Helenie zabrali :(
0
Tak jest na wszystkich stadionach .tylko my wieśniacy-lubelacy nigdzie nie jezdzimy bo nie mamy kasy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: