Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeśli 30 zł za dwa mecze, cały dzień oglądania meczów,możliwość spotkania znanych zawodników i po prostu rozrywkę to dla was za dużo cebulaki to siedźcie na dupach w domu z tym piwem i niech wasze dzieci potem mają wspomnienia ,że ojciec żałował 60 zł na mecze. Najlepiej wam wszystko pod nos podstawić ,ale i to nie bardzo bo na złotej tacy nie podane. Byłem w oba dni i nie żałuję wydanych 120 zł, bo wspomnienia będę miał bez cenne .
A może po prostu Lubelacy olewają cyrkowe imprezy piłkarskie ... gdzie za skórzanym worem latają rezerwowe patafiany i grają o pietruszkę. .......................... W sobotę na trybunach było max 2,5 tys. widzów. W niedzielę trochę więcej. Na derby Motoru z Avią przyszłoby więcej luda, he he.  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH TEN PREZES Z PO_JEBENEGO NADANIA IDZIE W PI_Z_DU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje jesli ktos sie spodziewal, ze 15 tys ludzi zaplaci 60zl za ogladanie czwartego skladu Monako. Bylem zaplacilem i bylem niesamowicie rozczarowany poziomem.
W punkt.  Tylko psycho-fani piłki "na najwyższym poziomie" wybecelowali 2 x 30 PLN za ten szajs. Lepiej było kupić pizzę, browarki i poleżeć na kocyku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion super. Prawdziwa wizytówka miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim kto organizuje mecze w takich godzinach,upał skwar że z domu nie wychodż .Pan prezes mówi ze jest rozczarowany.Pytam się czym ,chyba swoją nieudolnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM KTO ROBI MECZ W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH (50STOPNI NA SŁOŃCU) ZAMIAST ZROBIĆ NP. O 21.00 JAK JUŻ WSZYSCY POWRACAJĄ DO DOMÓW I OKOLICZNYCH JEZIOR I INNYCH MIEJSC,ROZCZAROWANI TO MY JESTEŚMY NIEUDOLNOŚCIĄ I NIEPORADNOŚCIĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Żuk z prezesem Mosir niech oddaje kase ze swojej wypłaty albo niech biora czapke i zbierają pieniadze na miescie. Jakąs odpowiedzialność powinna być!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.  Teoretycznie można było sprzedawać bilety na każdy mecz osobno, ale tylko teoretycznie. Ale jak sobie wyobrażasz w praktyce opróżnienie stadionu i parkingu między meczami w tak krótkim czasie i ponowne jego zapełnienie? Widziałeś co się działo na  drogach dojazdowych do stadionu kiedy wszyscy masowo opuścili stadion? KOSZMAR! A to było spowodowane tylko wyjazdem ze stadionu. Dołóż do tego tych co by jechali w stronę stadionu na wieczorny mecz i masz sytuację patową.  No chyba żeby jeden mecz rozgrywali rano a drugi wieczorem, ale wtedy też byś narzekał.
    A co za skończony idiota buduje wpierw stadion a potam drogi dojazdowe ?? a swoją droga klakierze i bezmuzgi dzieciaku, pakiet na sobotnie i niedzielne mecze, ta w sobotę zostawię samochód bo w niedzielę będę wracał z meczu. ZAL czy tam żuk patrzeć na to wszystko. Za zwsyztko zapłacisz pieniędzmi podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budowa nowego stadionu to pomysł PiSu a dokładnie Pruszkowskiego, podobnie jak 'wywalenie' cukrowni za którym stoi Kaczyński a właściwie ministrowie w jego rządzie
  Ministarnta żuka masz na myśli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto powiedział, że Lublinianie interesują się piłką nożną na skalę tego stadionu ( max. 15 tys. widzów na trybunach) ? Może po prostu nie ma tylu kibiców w Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile tutaj nienawiści i zawziętości. W tym mieście każda płatna impreza skazana jest na niepowodzenie. Dużym zainteresowaniem cieszy się noc kultury, Sztukmistrze czy dożynki - nigdzie się nie płaci. Jedyne jako takie imprezy za które ludzie płacą to Kawaliada oraz żużel. Płatne koncerty nie idą, bezpłatne są hejtowane za rozrzutność urzędów. I tak w tym Lublinie trochę śmiesznie trochę straszno. ps. gdzie ci kibice motoru pożal się Boże czy też lublinianki. Tylko nie mówcie mi że jezioro było ważniejsze niż mecze szachtara czy monaco. Jacy kibole takie priorytety hahaha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Żuk z prezesem Mosir niech oddaje kase ze swojej wypłaty albo niech biora czapke i zbierają pieniadze na miescie. Jakąs odpowiedzialność powinna być!!!
  a co ma Żuk do tej imprezy skoro finansował ją marszałek województwa lubelskiego a nie prezydent Lublina???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwieksza glupota to zakaz wnoszenia wody.Na pierwszy mecz mozna bylo a na drugi nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najwieksza glupota to zakaz wnoszenia wody.Na pierwszy mecz mozna bylo a na drugi nie
  ale mogłeś ją sobie zostawić przy bramce i w czasie meczu z niej korzystać bez ograniczeń :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marudzą, marudzą i tylko ciągle marudzą   ale wy jesteście żenujący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowałem w Lublinie i mam z tym miastem wspaniałe wspomnienia, ale niestety prawda jest brutalna...Tam nic nigdy nie wychodzi! Każda płatna impreza jest z góry skazana na porażkę, bo przecież szkoda lubelakom wydać kilka złotych. Jedyną imprezą, która zawsze cieszy się ogromną popularnością jest jakiś tam koncert disco polo, co też sporo mówi o mentalności. Nie chcę nikogo obrazić, ponieważ znam wielu wspaniałych ludzi z Lublina, ale nawet wśród nich sporo jest osób, które zawsze wyznawały zasadę "po co iść do knajpy, napijmy się w domu" - zawsze tylko oszczędzać i najlepiej nic nie robić. Śledząc losy Koziego Grodu mam wrażenie, iż miasto próbuje być większe, bardziej światowe i rozwinięte niż w rzeczywistości jest. Postawcie choć jedną fabrykę z prawdziwego zdarzenia, a później bierzcie się za stadiony, lotniska itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowałem w Lublinie i mam z tym miastem wspaniałe wspomnienia, ale niestety prawda jest brutalna...Tam nic nigdy nie wychodzi! Każda płatna impreza jest z góry skazana na porażkę, bo przecież szkoda lubelakom wydać kilka złotych. Jedyną imprezą, która zawsze cieszy się ogromną popularnością jest jakiś tam koncert disco polo, co też sporo mówi o mentalności. Nie chcę nikogo obrazić, ponieważ znam wielu wspaniałych ludzi z Lublina, ale nawet wśród nich sporo jest osób, które zawsze wyznawały zasadę "po co iść do knajpy, napijmy się w domu" - zawsze tylko oszczędzać i najlepiej nic nie robić. Śledząc losy Koziego Grodu mam wrażenie, iż miasto próbuje być większe, bardziej światowe i rozwinięte niż w rzeczywistości jest. Postawcie choć jedną fabrykę z prawdziwego zdarzenia, a później bierzcie się za stadiony, lotniska itp...
 
Studiowałem w Lublinie i mam z tym miastem wspaniałe wspomnienia, ale niestety prawda jest brutalna...Tam nic nigdy nie wychodzi! Każda płatna impreza jest z góry skazana na porażkę, bo przecież szkoda lubelakom wydać kilka złotych. Jedyną imprezą, która zawsze cieszy się ogromną popularnością jest jakiś tam koncert disco polo, co też sporo mówi o mentalności. Nie chcę nikogo obrazić, ponieważ znam wielu wspaniałych ludzi z Lublina, ale nawet wśród nich sporo jest osób, które zawsze wyznawały zasadę "po co iść do knajpy, napijmy się w domu" - zawsze tylko oszczędzać i najlepiej nic nie robić. Śledząc losy Koziego Grodu mam wrażenie, iż miasto próbuje być większe, bardziej światowe i rozwinięte niż w rzeczywistości jest. Postawcie choć jedną fabrykę z prawdziwego zdarzenia, a później bierzcie się za stadiony, lotniska itp...
  No dobra Luke postawiliśmy - Ursus, Herbapol, Lubella, Stock, Pszczółka. Jest stadion i lotnisko. Co dalej wodzu żeby być światowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zganiajcie na pogodę, że niby za gorąco, na to ze są wakacje i terminy urlopowe, nigdy nie będzie na tym stadionie tłumów, a jeżeli znajdzie sie widowisko co ściągnie pełne trybuny to będzie to jednostkowa impreza, która będzie widowiskiem jeden raz w roku i oby tak było.  Skończy się targiem lub bazarem wschodnim, bo utrzymanie będzie za drogie. Zobaczcie na Lecha Poznań gra na starym bo na nowy już nie go nie stać.     W imię unijnych nakazów kajania się, rozwaliliście cukrownię, zapewniającą miejsca pracy, tworzącą PKB a w to miejsce postawiliście pomnik próżności, za wielką kasę, który generuje ogromne straty dla budżetu samorządu. Zobaczymy co będzie jeszcze z drugim takim obiektem w Świdniku, czy wytrzyma próbę czasu, życzę aby skończyło się dobrze ale nic z tego nie wynika, ciągle jest deficytowy.    Był CCCP teraz jest UE ...... ja już część tego shitu przeżyłem. Na pochodach majowych było pranie mózgu jego drelowanie, teraz też jest w innej wersji, niby jest lepiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ma Żuk do tej imprezy skoro finansował ją marszałek województwa lubelskiego a nie prezydent Lublina???
Nie odwracaj kota ogonem. Przed wyborami Jak było otwarcie stadionu to Żuk przykleił sie do Bońka jak lep na muchy tzn żuki, otwarcie obwodnicy Lublina oczywiście Żuk jest chociaz to inwestycja GDDiK. Wczoraj jako gospodarz miasta i "własciciel" stadionu powinien na meczu finałowym być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może wreszcie władze zrozumieja ze nie igrzysk nam trzeba ale pracy i chleba....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...