Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
    No dobra Luke postawiliśmy - Ursus, Herbapol, Lubella, Stock, Pszczółka. Jest stadion i lotnisko. Co dalej wodzu żeby być światowym?  
Hehe, jaki tam ze mnie wódz :-) Wszystko fajnie, ale wszystkie fabryki i firmy, które wymieniłeś nie zatrudniają nawet 2% populacji Lublina, a mi chodziło o fabryki z prawdziwego zdarzenia, a nie pozostałości ze starych (dobrych?) czasów. Niestety obawiam się, że dopóki Ukraina będzie Afryką Europy, dopóty Lublin pozostanie słabo rozwiniętym miastem - ze względu na swoje położenie, którego niestety nie da się zmienić...Jedynym dużym i rozwiniętym miastem w promieniu 2-3h jazdy jest Warszawa, no chyba, że sobie pożartujemy i weźmiemy jeszcze pod uwagę Radom, Kielce i Rzeszów (do którego nie ma za bardzo jak dojechać z Lublina).Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio DW pisał o stadionie że musi przyciągnąć tłumy na stadion bo inaczej będą musieli oddać pieniądze (kwoty nie podano) z dofinansowania UE. Ciekaw jestem jaka jest logika zarządzania stadionem jeśli na takie mecze wystawia się ceny biletów 50-120 zł (niby za 2 mecze). Tym widzów na pewno nie zachęcą a już tym bardziej w Lublinie gdzie większość mieszkańców zarabia minimalną krajową lub pracują na umowach śmieciowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polish sport promotion loooool
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
towarzysz prezio rozczarowany !!!! To skandal co łón bredzi ! Człowieku a kto o tym wiedział a gdzie można było się dowiedzieć, że coś takiego będzie !!!! Skandal @ pieprzy bzdury zamiast rozpropagować na całe województwo ! Ja się dowiedziałem w niedzielę z panoramy i kiedy miałem pójść kretynie ! chyba do ciebie do domu - pajac !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie miasto ... tutaj trzeba zorganizowac prelekcje ojca Tadeusza i taniec na rurze Pani Szydlo.. Bedzie komplet przez caly tydzien ...
modły o odrzucenie in vitro tow. rydzoka i spółki zgromadziło by ok. 150 tys. sto pięćdziesiąt tysięcy !! A wy  ciemnocie fundujecie igrzyska ! Modły tow. modły o trzysta lot lo tow. rydzoka, michalikoa, szklanki głódzia i innych opasłych baszmaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast budować ten stadion trzeba było wyremontować stadion Lublinianki. Widzów byłoby tyle samo, ale remont byłby tańszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Lublin płaci wreszcie za swoje porażki i brak wiedzy. Można żyć tam całe życie i mieć mniejszą wiedzę niż Murzyn z DZUNGLII.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...