Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ARiMR szuka pracowników w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 listopada 2016 r. o 15:20 Powrót do artykułu
Takie wymagania za 4000 brutto? Zgadłem? Czy plecaki już spakowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś słowa pana Daniela Obajtka, czyli byłego wójta Pcimia mnie nie zachęciły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, ze tylko doświadczonych szukają bo jak przeglądałem oferty to albo 2 albo nawet i 4 lata doswiadczenia. Więc co z tego, ze " W Lublinie są dobre uczelnie, jest dużo zdolnych informatyków" jak oni nie poszukują świeżaków po studiach tylko specjalistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie można zlecić obsługę informatyczną zewnętrznej firmie ? Chyba to nie jest instytucja z super tajnymi informacjami że musza mięć swoich informatyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wymagania duże a jakie wynagrodzenie, czy szukują jeleni za jałmużnę, bo jeżeli tak to wolę narobić dzieci i mam za darmo więcej z 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takimi wymaganiami to minimum 8000 - 9000 zł netto z UP na start.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy pogoniono ZSL to i robota się znalazła jakoś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jsf'a caly swiat sie wycofuje a tutaj wymaganie aby znac primefaces. Nie tedy droga panowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie się nabić w butelkę! PIS-iory zatrudniają na czas określony, później jak się nauczą to pogonią! Chyba, że wstąpisz w ich szeregi! BANDA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A legitka pisiorska podstawowym wymaganiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem Lola i umiem doskonale programować nowoczesne pralki do prania, jestem przekonana, że firmware tych pralek jest napisane w JAVIE bo takie ślamazarne jest i czasem się wiesza, czy myślicie, że ja mam szanse na pracę w ARiMR i się tam nadam? Dodam, że jestem zgrabną blondynką z natapirowanymi włosami odzianą w lamparcie wzory i nie jeden się za mną obejrzy na ulicy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiewicze juz pedza!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wycie oderwanych od żłoba gumofilców - bezcenne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO! bo polibuda to tylko targi pracy dla zagranicznych head hunterów potrafi zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuchy od kaszaniaka to portal internetowy dla... bezdomnych robili. Piekna wielomilionowa kaska przytulona po cichu. Bez znaczenia było, że nic nie działa. Podobnie jak system liczenia głosów w PKW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież programiści siedzą za granicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj coś nie bardzo z tym naborem nie do się tu wcisnąć niedoucznych kolesi ani kogoś z rodzinki-są,, skazani" na przyjęcie obcych, sto nie wróży nic dobrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes Obajtek skazany wyrokiem za przytulenie 1,5 miliona PLN - dobra zmizna ma się dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile dają netto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...