Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Asfaltowy areszt domowy dla mieszkańców os. Piastowskiego

Utworzony przez Woytec, 27 września 2012 o 16:51 Powrót do artykułu
Dobrze, że coś się dzieje... Jeden dzień bez samochodu nikomu nie zaszkodzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewne jest że będą zapierniczać przez osiedle
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przynajmniej dobrze, że informujecie. W tym miejscu muszę się poskarzyć na ekipę remontującą ulicę Czwartek. Panowie robotnicy z dnia na dzień, bez informowania kogokolwiek - tj. mieszkańców oraz dyrekcji okolicznych szkół oraz firm zamykają ulicę z jednej czy z drugiej strony. ZACZĘŁO SIĘ TO JESZCZE W CZERWCU I TRWA PRAKTYCZNIE DO DZIŚ! I tak np. we wtorek 18 września zamknęli wjazd od Lubartowskiej, natomiast 26 września - od strony Unickiej, Wcześniej - bo 20 sierpnia miałem z nimi inna scysję. Jechałem tamtędy do pracy. Jeden z robotników miał do mnie pretensję, że wjechałem im w roboty. Na moje pytanie - a gdzie oznakowanie, "Zakaz wjazdu"? ten mi odpowiedział, że jest znak "Ślepa uliczka". No rzeczywiście jest! I to od kilku lat! A to na nich spoczywa obowiązek PRAWIDŁOWEGO oznakowania drogi na czas robót drogowych! Nie narzekam na to, że robotnicy remontują drogę. Narzekam na brak jakiejkolwiek informacji o planowanym zamknięciu drogi. Narzekam przede wszystkim na brak aktualnych znaków drogowych typu "Zakaz wjazdu". Nie mówiąc już o zgłoszeniu planów jej zamknięcia administracji osiedla i dyrekcji okolicznych szkół i firm. O ogłoszeniu w prasie jak to mam miejsce w powyższym artykule - nie wspomnę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: