Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co nasza policja potrafi,chyba tylko stac ze sztandarem przed ołtarzem,bo przestępstw w L
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co komuchów żałować,należy zetrzeć w pył to czerwone,komunistyczne łajno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez lata rozkładaliście policję na łopatki, by chronić swoje przekręty a teraz domagacie się ochrony? Jesteście niewiele wartymi komuchami, dla wielu... g* wartymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczycie za kilka miesięcy jak już opanujemy całą władzę. Hehe... Oj będzie się działo. Wszyscy muszą się bać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMONTOWAC SOBIE KAMERY POWINNI I BEDZIE PO SPRAWIE I DO TEGO OCHRONE 24H NA OBIEKT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczycie za kilka miesięcy jak już opanujemy całą władzę. Hehe... Oj będzie się działo. Wszyscy muszą się bać.
6-ta rano z workiem na głowie i TV- to przerabiano jak był wiceżebrem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna się... Brawo. Moje gratulacje za odwagę. Mam nadzieję że dożyję czasów gdy czerwona hołota "ozdobi" drzewa przy głównych ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna się... Brawo. Moje gratulacje za odwagę. Mam nadzieję że dożyję czasów gdy czerwona hołota "ozdobi" drzewa przy głównych ulicach.
Czas zacząć się leczyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLD totalna porażka, Polacy mają już cichą eutanazję w kolejce do doktora, praca - jesteś we własnym kraju śmieciem na umowie śmieciowej, Polak ma pracować nie do emerytury, ale do śmierci,bez emerytury. A SLD za największe problemy Polaków uważa: IN VITRO, SPRAWĘ ZWIĄZKÓW PARTNERSKICH GEJÓW I LESBIJEK, ADOPCJĘ DZIECI PRZEZ TE ELEMENTY, JOW, USTAWĘ WG KTÓREJ WIARA, RELIGIA, TRADYCJA SA ŹRÓDŁEM PRZEMOCY. Panowie i panie z SLD, pani Magdaleno Ogórek !!!! Tak naprawdę ile znacie osobiście gejów i lesbijek którym dzieje się krzywda, tak naprawdę ile znacie ludzi co was proszą o in vitro. SLD wy nie dbacie już o zwykłych ludzi, już dawno się o nich nie troszczycie. Dlatego szukacie głosów w marginesie społecznym i tematów zastępczych, wy już do nikogo z przesłaniem nie trafiacie i przegrywacie. Przykro mi, choć głosuję na prawicę, ale w Polsce przydała by się mądra lewica, ale wy nią nie jesteście i nie chcecie być !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak miasto JPII, 2w którym uczył tolerancji i miłości bliżniego.Lublin jest piękny, ale dewoci h.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...