Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak zimy w Lublinie i regionie. Trudne warunki na drogach

Utworzony przez gosc, 15 marca 2013 r. o 07:38
WIOSNA WIOSNA WIOSNA ACH TO TY !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam moim daihatsu taranowalam wszystkie zaspy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wie ktoś czy pociągi jeżdżą na trasie Lublin-Chełm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znaczy super jak pokonam te 12 km do trasy Biłgoraj Lublin to tam tylko zajezdzony snieg... ;-) busy znaczy powinny być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busy tak ale opóznione,a pociagi chelm-lublin jezdza ale wolnej sa opóznienia ale niewiem jak duże ,(radio lublin)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.lublin112.pl/centrum-zarzadzania-kryzysowego-ostrzega-3-stopien-zagrozenia-w-woj-lubelskim/ - i wszystko w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wygląda droga Lublin-Zadębie-Świdnik ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie można odśnieżyć dróg, co jest zrozumiałe, to nie wpuszczajcie przez parę godzin TIRów do miasta. Nawet na prostej drodze mają problem z poruszaniem się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kkkk napisał:
Jak wygląda droga Lublin-Zadębie-Świdnik ???
Biała ?? Cała w śniegu ?? Myślisz że jak główne drogi nie odśnieżone to tam jest czarny asfalt ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skoro nie można odśnieżyć dróg, co jest zrozumiałe, to nie wpuszczajcie przez parę godzin TIRów do miasta. Nawet na prostej drodze mają problem z poruszaniem się.
A co z nimi zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i owszem robi się mało fajnie zaspy sięgają 1,5 m i budują się coraz masywniejsze wiatr w moim odczuciu silniejszy niż o 9
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WORD odwołał egzaminy dla kierowców? Co jest? Jechać 15km/h jak trzeba i tyle. Prawo jazdy które się dostaje w dzisiejszych czasach nie uprawnia do jeżdżenia samochodem w takich warunkach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie chyba nie a potem są tacy niedzielni kierowcy... Co nie mają pojęcia o jezdzeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!! Jak droga z Lublina do Warszawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi sie podoba,to jest prawdziwa zima,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi też się podoba, ale co z tego jak muszę do lekarza jechać tzn iść na przystanek z brzuszkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ejj chłopa nie masz? niech cię na rękach niesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś może jak droga Sandomierz-Lublin albo Kielce-Lubli wybieram się dzisiaj koło 20 i nie wiem czy mi się opłaca u nas w S-rzu drogi w miarę da się jechać ale nei wiem jak tam niema blokad jakiś ? z góry Dzięki za odpowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin krasnystaw katastrofa jak nie musisz koniecznie to nie jedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Menel napisał:
Mam pytanko czy jest ktoś z Cycowa Urszulina?jak tam u Was z prądem mi huje wylączyli o 7.zaraz bateria padnie w laptopie
............................... To płać w terminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...