Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak zimy w Lublinie. Miasto zakorkowane

Utworzony przez ja wiem..., 7 grudnia 2012 r. o 08:35 Powrót do artykułu
Macie może zdjęcie pługo-piaskarki ? Chętnie zobaczę i przypomnę sobie jak wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
killi napisał:
do ku.rwy nędzy! przez 1.5 godziny stania w korku willowa-solidarności w kierunku centrum, nie widziałem ani jednego pługu. znowu ta banda nieudaczników życiowych nie raczyła ruszyć tłustych dup żeby wstać o 4 i odsnieżać. gó.wno mnie obchodzą ich wymówki - zazwyczaj na poziomie przedszkolaków ( bez obrazy dla tych ostatnich, bo oni akurat ciągle się rozwijają). najgorsze że jeszcze jakaś zakuta i tępa pała "rządzi" nimi i nic nie umie zrobić. żal du.pe ściska jak się patrzy na to miasto
Ja jechałem od poligonowej ( miałem zamiar jechać Ducha do Solidarności ), z uwagi na korek, zawróciłem i pojechałem przez Jakubowice, przez pola. Jakoś cudem się udało dojechać do Koncertowej. Na Koncertowej, Kompozytorów, na kalinie, Kunickiego - wszędzie po drodze do pracy nic nie odśnieżone, ujeżdżone błoto pośniegowe, ze świateł ciężko ruszyć. Generalnie aż tak nie pier...nęło śniegiem żeby drogi tak wyglądały. Ogarnijcie się tam zarządcy, odśnieża się w nocy żeby rano korków nie było, a nie rano żeby pługi w korkach stały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciech napisał:
zrozumcie że pługopiaskarki mają za zadanie uporać się z zalegającym śniegem dopiero po opadach śniegu a nie w ich trakcie, z resztą polacy zawsze będą narzekać - taki naród, pozdrawiam [/quote] No i właśnie to, ze starają się z tematem uporać dopiero po ustąpieniu opadów powoduje problem, bo wtedy tak samo jak pół miasta - stoją w korkach. A wystarczyłoby za wczasu sypną trochę soli i korki byłyby zdecydowanie mniejsze. [quote name='tepiciel glupoty' timestamp='1354868674' post='706357'] SKORO TY STALES W KORKU TO I PLUG PEWNIE TEZ!!! TLUMOKU BEZ SZKOLY
To samo co wyżej. Gdyby w okolicach 6 rano zaczęli jeździć, to o 7:30 nie stali by w korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się żołądkować - lato już niedługo. Będzie dooobrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już nie mogą słchać takiego biadolenia. Gdzie są pługi??? A nie przyszło ci baranie do zakutego łba, że niektóre pługi w godzinach szczytu mogą też stać w korkach???Ile razy można takim deb***om tłumaczyć, że jak pada śnieg, to jest ślisko!! Zobacz sobie jeden z drugim, jak się jeździ w taką pogodę w USA, Niemczech czy gdziekolwiek indziej! Korki, korki i ślisko. Z naturą nikt nie wygrał i nie wygra. I nie jęczcie od dziesięcioleci, że zima zaskoczyła drogowców. Wyjeź wcześniej i dojedziesz
Matole, pługi nie mają jeżdzić w korkach tylko przedtem. Gdyby nad ranem posypali solą z piaskiem nie byloby paralizu komunikacyjnego. Tylko w PRL-u zima to kataklizm, w Szwecji czy w ogole w Europie jeżdzi się w zimie znakomicie, chyba, że do nich też dociera juz socjalizm. Nasze urzędasy zawsze znajda tlu,aczenie, zwykle nielogiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym to powinni wydawać prawo jazdy tylko na lato...i nie chodzi tu o śnieg na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.polskiera...zowal-Sztokholm a tak sobie radzą Szwedzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby drogowcy rzeczywiście pracowali na drogach od 4 rano to nie było by korków a takie fantazje że pracowali całą noc to mogą sobie włożyć między bajki. Sytuacja powtarza się co roku i będzie się powtarzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Już nie mogą słchać takiego biadolenia. Gdzie są pługi??? A nie przyszło ci baranie do zakutego łba, że niektóre pługi w godzinach szczytu mogą też stać w korkach???Ile razy można takim deb***om tłumaczyć, że jak pada śnieg, to jest ślisko!! Zobacz sobie jeden z drugim, jak się jeździ w taką pogodę w USA, Niemczech czy gdziekolwiek indziej! Korki, korki i ślisko. Z naturą nikt nie wygrał i nie wygra. I nie jęczcie od dziesięcioleci, że zima zaskoczyła drogowców. Wyjeź wcześniej i dojedziesz
CHAMIE nie przyszło ci do zakutej pały, że gdyby pługopiaskarki wyjechały przed szczytem komunikacyjnym (gdy wszyscy wyjeżdżają do pracy) zgarnęły śnieg i posypały solą jezdnię to nie byłoby lodowiska na drogach????? Zawsze pługi jadą przed godziną 7, wtedy gdy akurat pół Lublina jest w drodze do pracy - najgłupsze rozwiązanie jakie sobie można wyobrazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antygłupek napisał:
CHAMIE nie przyszło ci do zakutej pały, że gdyby pługopiaskarki wyjechały przed szczytem komunikacyjnym (gdy wszyscy wyjeżdżają do pracy) zgarnęły śnieg i posypały solą jezdnię to nie byłoby lodowiska na drogach????? Zawsze pługi jadą przed godziną 7, wtedy gdy akurat pół Lublina jest w drodze do pracy - najgłupsze rozwiązanie jakie sobie można wyobrazić.
http://www.e-holandi...raliuje-holandi Też ich zaskoczyło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antygłupek napisał:
CHAMIE nie przyszło ci do zakutej pały, że gdyby pługopiaskarki wyjechały przed szczytem komunikacyjnym (gdy wszyscy wyjeżdżają do pracy) zgarnęły śnieg i posypały solą jezdnię to nie byłoby lodowiska na drogach????? Zawsze pługi jadą przed godziną 7, wtedy gdy akurat pół Lublina jest w drodze do pracy - najgłupsze rozwiązanie jakie sobie można wyobrazić.
Przeczytaj ciulu i spróbuj zrozumieć cioto http://e-lubon.pl/ne...zy-korzysci-477
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczylo posypac drogi sola i piachem o 5 i zaden snieg by sie nie utrzymal ale po co lepiej jak wszyscy postaja w korku to taka nasza nowa tradycja niech poczuja sie jak w stolycy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antygłupek napisał:
CHAMIE nie przyszło ci do zakutej pały, że gdyby pługopiaskarki wyjechały przed szczytem komunikacyjnym (gdy wszyscy wyjeżdżają do pracy) zgarnęły śnieg i posypały solą jezdnię to nie byłoby lodowiska na drogach????? Zawsze pługi jadą przed godziną 7, wtedy gdy akurat pół Lublina jest w drodze do pracy - najgłupsze rozwiązanie jakie sobie można wyobrazić.
CHAMIE TĘPY snieg padal do godziny 9, wiec te twoje wywody ze o 5 powinny wyjechac na nic sie zdaja. Swoja droga jak ty taki yntelygentny jestes mogles przewidziec i wyjechac stosunkowo wczesniej z domu, a tak siedz i marudz, forumowy specjalisto - hahaha !! No co za tępy burak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stary szofer napisał:
Matole, pługi nie mają jeżdzić w korkach tylko przedtem. Gdyby nad ranem posypali solą z piaskiem nie byloby paralizu komunikacyjnego. Tylko w PRL-u zima to kataklizm, w Szwecji czy w ogole w Europie jeżdzi się w zimie znakomicie, chyba, że do nich też dociera juz socjalizm. Nasze urzędasy zawsze znajda tlu,aczenie, zwykle nielogiczne.
Co z tego matole bez szkoły ze plugi by posypaly o 5, jak snieg padal do 9!! A i tak od ok 6 utknęłyby w korkach, wiec co się pieklisz ? Gowno do powiedzenia masz, a szczekasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktywiści z MPO i inni odpowiedzialni za odśnieżania miasta - wynocha od służbowych kompów, łopaty i miotły w dłoń. Miasto was potrzebuje tam a nie tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja do drogowcow nic nie mam. Mam sredniej klasy opony, samochod z niewielkim silnikiem i nigdzie nie spotkaly mnie trudnosci z podjechaniem,ruszeniem itd ale... jak stoi gosc na swiatlach jako pierwszy (przed 8 rano na armii krajowej) na letnich oponach i cala zmianę swiatel probuje ruszyc to widzę tylko jedno wyjscie - kara finansowa i pałą przez plecy. Bo za nim stoi kilkadziesiąc zeby nie powiedziec kilkaset samochodow-korek byl ogromny rano jak wszyscy wiedza. I przez jednego barana wszyscy cierpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może znalazłby się na forum jakiś kierowca pługa albo innej maszyny zimoniezbędnej? ja jestem bardzo ciekawa, o której oni rzeczywiście wyjeżdżają sprzętem, może sprzętu jest po prostu za mało i mimo pracy grubo przed świtem nie są w stanie wszystkich ulic objechać? wszyscy wieszają na nich psy a może to nie jest zależne od takiego jednego czy drugiego kierowcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
caro napisał:
a ja do drogowcow nic nie mam. Mam sredniej klasy opony, samochod z niewielkim silnikiem i nigdzie nie spotkaly mnie trudnosci z podjechaniem,ruszeniem itd ale... jak stoi gosc na swiatlach jako pierwszy (przed 8 rano na armii krajowej) na letnich oponach i cala zmianę swiatel probuje ruszyc to widzę tylko jedno wyjscie - kara finansowa i pałą przez plecy. Bo za nim stoi kilkadziesiąc zeby nie powiedziec kilkaset samochodow-korek byl ogromny rano jak wszyscy wiedza. I przez jednego barana wszyscy cierpią.
idioto z zimowymi oponami, co ci to da jak pod spodem jest lód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
idioto z zimowymi oponami, co ci to da jak pod spodem jest lód
po pierwsze jestem kobietą, po drugie - opanuj się człowieku,nie znasz mnie nie masz prawa tak mnie określać! Prosty chamie! Ja widzisz przynajmniej mam podstawy by tak pisac. I nie wmawiaj mi proszę,że na prostej drodze nie da się ruszyc na zimowych oponach przy takich warunkach jakie dzisiaj byly. Cwoki na letnich do ktorych byc moze tez nalezysz skoro tak bronisz i zaslaniasz sie slabymi argumentami- tak,tacy nie rusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
caro napisał:
po pierwsze jestem kobietą, po drugie - opanuj się człowieku,nie znasz mnie nie masz prawa tak mnie określać! Prosty chamie! Ja widzisz przynajmniej mam podstawy by tak pisac. I nie wmawiaj mi proszę,że na prostej drodze nie da się ruszyc na zimowych oponach przy takich warunkach jakie dzisiaj byly. Cwoki na letnich do ktorych byc moze tez nalezysz skoro tak bronisz i zaslaniasz sie slabymi argumentami- tak,tacy nie rusza.
aaa kobieta, to sorki. To teraz słuchaj głupia pindo. Zimowa opona nie jest od tego by jezdzić po lodzie, tylko jak sama nazwa wskazuje po śniegu. Póki co głupia pindo, nie ma obowiazku zmieniac opon na zimowe i nikt nikomu tego nie narzuci. Każdy decyduje o sobie. A to, ze pomarańczowe pojeby jak zwykle dały dupy to już inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...