Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ateiści znów na plakatach w Lublinie

Utworzony przez Andrzej, 2 października 2013 r. o 19:08 Powrót do artykułu
Miło wiedzieć, że gdzieś tam daleko jest normalny świat. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest żenujące! I bilboardy i komentarze! Ja chcę wolności od idiotów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... państwo powinno być oddzielone od Kościoła..."   jestem za   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest żenujące! I bilboardy i komentarze! Ja chcę wolności od idiotów!
NO TO NYCZ NIE PISZ I BĘDZIE ŚWIĘTY SPOKÓJ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwolnić internet od idiotów ! Grzegorz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że takich CUDOWNYCH PLAKATÓW  nie rozwieszono na PIŁSUDSKIEGO przy hali TARGÓW LUBELSKICH. Aktualnie (od 1 do 3.X.2013) odbyuwają się tam TARGI SAKRALNE "LUBSACRO"! księżule wKULwili by się na całego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak, "ateiści są boscy". Zwłaszcza Palikot, Kabaciński, Grodzka, Popiołek i wielu innych. Zwłaszcza wtedy, gdy mówią z takim "szacunkiem" o wierzących, gdy, realizując swe wzniosłe hasła o tolerancji i poszanowaniu ludzi o odmiennych poglądach, wprowadzają atmosferę "życzliwości" i pojednania. Zwłaszcza wtedy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Do niedawna byłem wierzący. I teraz też wierzę. W Boga. Ale teraz (po ostatnio ujawionych przypadkach pedofilii) ci, którzy mienią sie ostoją moralności, sami są niestety dość niemoralni. A w Boga trzeba wierzyć. Tylko nie przez pryzmat naszych klechów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość już po całej linii od wierzących do nie wierzących. Stado baranów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak, "ateiści są boscy". Zwłaszcza Palikot, Kabaciński, Grodzka, Popiołek i wielu innych. Zwłaszcza wtedy, gdy mówią z takim "szacunkiem" o wierzących, gdy, realizując swe wzniosłe hasła o tolerancji i poszanowaniu ludzi o odmiennych poglądach, wprowadzają atmosferę "życzliwości" i pojednania. Zwłaszcza wtedy...
No wlaśnie i Kaczynskiego ze swoją nienawiścią do bliznich jescze bym dopisał do tej listy kto niewinny niech 1 rzuci kamien!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jeśli Bóg jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Do niedawna byłem wierzący. I teraz też wierzę. W Boga. Ale teraz (po ostatnio ujawionych przypadkach pedofilii) ci, którzy mienią sie ostoją moralności, sami są niestety dość niemoralni. A w Boga trzeba wierzyć. Tylko nie przez pryzmat naszych klechów!
Mnie bolało kolano. Chodziłem do orotpedy ale przeczytałem w internecie, że niektórzy lekarze biorą łapówki a gdzieś tam jakiś lekarz nie pomógł jakiemus choremu. Więc teraz nie chodzę już do lekarzy. A leczyć się trzeba tylko nie u lekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bolało kolano. Chodziłem do orotpedy ale przeczytałem w internecie, że niektórzy lekarze biorą łapówki a gdzieś tam jakiś lekarz nie pomógł jakiemus choremu. Więc teraz nie chodzę już do lekarzy. A leczyć się trzeba tylko nie u lekarzy.
Brawo! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wlaśnie i Kaczynskiego ze swoją nienawiścią do bliznich jescze bym dopisał do tej listy kto niewinny niech 1 rzuci kamien!!!!!!!!!!!!!
A nie POmyliło ci się BUCU z Niesiołowskim ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jeśli Bóg jest?
Przypomniał mi się stary dowcip: Kiedyś w armii radzieckiej dowódca kompanii kazał pokazywać Bogu figę. Wszyscy pokazali a jeden nie. Więc dowódca zapytał dlaczego nie pokazujesz figi ? Zołnierz zaś odparł jeśli mam pokazywać Bogu figę to znaczy że Bóg jest, a jesli jest i mu pokaże figę to pas moze póść w ruch"  po rosyjsku brzmi śmieszniej ale sens jest ten sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jeśli Bóg jest?
  No to nycz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem katolikiem, moze za czesto do kościoła nie chodzę ale wiem, że lepiej moje dziecko (oprócz mnie) wychowa kościół niż tvn polsat czy inne mainstreamowe stacje. Wiara że ktoś moze pomóc w bardzo trudnych sytuacjach, wiara ze za złe uczynki dosięgnie Cie kara , a za dobre nagroda jest ważna i sprawia, że jesteśmy lepsi moralniejsi i łątwiej nam żyć. W kościele są pedofile alkoholicy i homosie ale gdzie ich nie ma ? Wiem ze w oświacie też nie brakuje, a napewno jest więcej pedofilów o tym się nie mówi bo to jest niewygodne i niepoprawne politycznie, ale tak jest. W 2012 roku było ok 5000 podejrzany pedofilów o mówi sie od dwóch zwyrodnialcach którzy zostali księżmi. Dobrze ktoś napisał czy to ze są pedofile wsórd księzy ma sprawić zeby nie wierzyć w Boga ? Jak lekarze zle zrobią operacje , wezmą łapówke to jest powód żeby się nie leczyć,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem katolikiem, moze za czesto do kościoła nie chodzę ale wiem, że lepiej moje dziecko (oprócz mnie) wychowa kościół niż tvn polsat czy inne mainstreamowe stacje. Wiara że ktoś moze pomóc w bardzo trudnych sytuacjach, wiara ze za złe uczynki dosięgnie Cie kara , a za dobre nagroda jest ważna i sprawia, że jesteśmy lepsi moralniejsi i łątwiej nam żyć. W kościele są pedofile alkoholicy i homosie ale gdzie ich nie ma ? Wiem ze w oświacie też nie brakuje, a napewno jest więcej pedofilów o tym się nie mówi bo to jest niewygodne i niepoprawne politycznie, ale tak jest. W 2012 roku było ok 5000 podejrzany pedofilów o mówi sie od dwóch zwyrodnialcach którzy zostali księżmi. Dobrze ktoś napisał czy to ze są pedofile wsórd księzy ma sprawić zeby nie wierzyć w Boga ? Jak lekarze zle zrobią operacje , wezmą łapówke to jest powód żeby się nie leczyć,
Coś mądrego, aż miło przeczytać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Do niedawna byłem wierzący. I teraz też wierzę. W Boga. Ale teraz (po ostatnio ujawionych przypadkach pedofilii) ci, którzy mienią sie ostoją moralności, sami są niestety dość niemoralni. A w Boga trzeba wierzyć. Tylko nie przez pryzmat naszych klechów!
  Ja wierzę w coś co powoduje, że świat taki jest... ja w kościół nie wierzę, bo kościół to TYLKO ludzie, i to ludzie bardzo często zachłanni na kasę i pełni słabości i rodzącego się przez to w nich zła.   Teraz już wiem, że kościół to instytucja do zarabiania i wydawania pieniędzy zbudowana na wierze. Zobaczcie jak żyją hierarchowie kościelni. Jak królowie, jak książęta. Ja tam ich nie będę wspierał. Wolę dac na biedne dzieci a nie rzucac na tą darmozjadową tacę, która chodzi po kościele nie tylko podczas normalnych mszy, ale i ślubów, komunii, pogrzebów - za które też łupią niezłą kaskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiara w siłe nadprzyrodzona czy to bedzie Bóg, czy coś innego to jedno pomaga i ułatwia zycie w tym swiecie, ale nauka kosciola obłuda i reszta mafii w sutannach to drugie, ja swoje dziecko wychowam z mezem na dobego czlowieka kociól nie jest do niczego potrzebny, katolik czy buddysta czy ateista nie wazne, wazne czy jest dobrym czlowiekiem i tyle, to az tak ciezko pojac?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...