Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ateistyczne billboardy pojawiły się w Lublinie

Utworzony przez Solfernus, 1 października 2012 r. o 12:19 Powrót do artykułu
I ja nie wierzę, w Kościół i jego naukę. Nie wierzę, co mówią do mnie złodzieje tacy jak ojciec Tadeusz, Prezes Jarek czy tłuste, purpurowe, obleśne pedofile. Polsko obudź się !!! Zadbaj o ludzi a nie tłuste zadki klechów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co są ateistyczne bilbordy? Odpowiedz w cytatach ''Pożegnaj się z Kaszanką (krupniokiem), Czerniną i innymi potrawami z krwią. Podejrzewam – ba! jestem pewien – że jest całe mnóstwo ludzi, którzy zostali wychowani w jakiejś religii, a dziś nie są z nią szczęśliwi, stracili wiarę albo wstydzą się zła wyrządzanego w jej imię. Ci ludzie nierzadko uświadamiają sobie własne pragnienie odejścia od wiary rodziców, ale nie zdają sobie sprawy, że taka możliwość w ogóle istnieje.[...]być ateistą to aspiracja całkiem realna; więcej nawet, to postawa świadcząca o odwadze i doprawdy godna szacunku. Zatem – można być szczęśliwym, zrównoważonym oraz moralnie i intelektualnie spełnionym ateistą! (...)Być ateistą to żaden wstyd. Wprost przeciwnie: wyprostowana postawa, która pozwala spoglądać dalej, powinna być powodem do dumy - bo ateizm prawie zawsze świadczy o zdrowej niezależności umysłu... Wiele jest ludzi, którzy w głębi duszy wiedzą, że są ateistami, ale boją się do tego przyznać nawet własnej rodzinie, a niekiedy nawet samym sobie. Boją się po części dlatego, że samo słowo "ateista" starannie obudowano najgorszymi, najbardziej przerażającymi skojarzeniami... Jeżeli ludzie tak często nie dostrzegają ateistów, to dlatego, że wielu z nas nie ma odwagi się "ujawnić"... Być może potrzebna jest jakaś masa krytyczna, by uruchomić reakcję łańcuchową” Richard Dawkins autor książki: Bóg urojony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakie argumenty "przeciw" ma radny Tułajew z PiS? Może pierwszy rzuci kamieniem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o edycje/usuniecie fragmentu: ''Pożegnaj się z Kaszanką (krupniokiem), Czerniną i innymi potrawami z krwią.'' Gdyż był to komentarz do: Księga Kapłańska 19:26 ''Nie będziecie jeść niczego z krwią. Nie będziecie uprawiać wróżbiarstwa. Nie będziecie uprawiać czarów.''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram akcję! Nie tylko katolicy maja prawo pokazywać swoje przekonania i poglądy! Teraz łatwiej osobom bezwyznaniowym o tym mówić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym polizał piankę do golenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zabijasz, nie kradniesz, nie wierzysz, wegetujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze że się pojawiły te plakaty, takie dziwne! WOLNOŚĆ SŁOWA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka to demokracja. 4 plakaty w Lublinie, a kościołów ile?Trudno. Oby tylko ci religijni ich natychmiast nie zniszczyli, bo to już nie będzie demokracja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
popieram akcję! Nie tylko katolicy maja prawo pokazywać swoje przekonania i poglądy! Teraz łatwiej osobom bezwyznaniowym o tym mówić!
ale co to da? nie rozumiem.. po co o tym gadac? jesli ktoś nie wierzy to nie wierzys, proste, to nie choroba zeby pocieszenie bylo konieczne. Juz lepiej ekologie promować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zabijacie? Mięso rośnie na drzewach. a, ktoś za was zabija. Tacy sami obłudnicy jak katole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jach napisał:
Nie zabijacie? Mięso rośnie na drzewach. a, ktoś za was zabija. Tacy sami obłudnicy jak katole.
dokładnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze - skoro pseudo-katolicy moga za swoije i nie tylko swoje pienidze budowac pomniki i wieszac krzyzyki gdzie tylko popadnie to ateisci moga wieszac ogloszenia za swoje pieniadze - wolnosc na tym polega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
ale co to da? nie rozumiem.. po co o tym gadac? jesli ktoś nie wierzy to nie wierzys, proste, to nie choroba zeby pocieszenie bylo konieczne. Juz lepiej ekologie promować. [/quote] [quote name='magda' timestamp='1349092018' post='679380'] ale co to da? nie rozumiem.. po co o tym gadac? jesli ktoś nie wierzy to nie wierzys, proste, to nie choroba zeby pocieszenie bylo konieczne. Juz lepiej ekologie promować.
A co dają krzyże na kazdym rogu ?? To już jest chore, skoro wierzysz, nie potrzebujesz dodatkowych symboli, a tym bardziej pośredników tzw. ,,czarnej mafii''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
ale co to da? nie rozumiem.. po co o tym gadac? jesli ktoś nie wierzy to nie wierzys, proste, to nie choroba zeby pocieszenie bylo konieczne. Juz lepiej ekologie promować.
jak najbardziej jestem za tym aby promować ekologie. ale to nie greenpeace, ani miasto stawia te bilbordy, tylko fundacja skupiająca osoby które nie zgadzają się na nietolerancje wobec osób które nie potrzebują kościoła. a to własnie w polskich kosciołach mówi się o tym, że człowiek bez boga jest nic nie wartą skorupą. a ja nie chce być postrzegany przez większą część społeczeństwa jako skorupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota i pieniądze wyrzucone w błoto. Kolejna banda bardzo ograniczonych ludzi, która robi tylko szum i dzieli zamiast łączyć. Można zrobić tyle dobrego a robi się jak widać...... Proponuje nie pluć jadem tylko normalnie spojrzeć na otaczającą nas rzeczywistość, bez złości i pogardy dla drugiego człowieka. Zazwyczaj najgłośniej krzyczą największe gnidy, które nic nie robią dla innych tylko wszystko dla siebie. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solfernus napisał:
I ja nie wierzę, w Kościół i jego naukę. Nie wierzę, co mówią do mnie złodzieje tacy jak ojciec Tadeusz, Prezes Jarek czy tłuste, purpurowe, obleśne pedofile. Polsko obudź się !!! Zadbaj o ludzi a nie tłuste zadki klechów
.......................................... Nikt na siłę nie uczyni z ciebie osobę wierzącą w Boga, Kościół czy Zmartwychwstanie. Tylko po co wrzeszczysz że ty nie wierzysz ? Nad takimi jak ty zrzucam pył z moich butów. Wśród dwunastu znalazł się i Judasz - nie dziwi mnie że i teraz są Judasze a co mówiąc o niewierzących w Boga. Masz tak jak i ja Wolną Wolę - idź swoją drogą i przekonaj się co będzie na jej końcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bandzioch napisał:
jak najbardziej jestem za tym aby promować ekologie. ale to nie greenpeace, ani miasto stawia te bilbordy, tylko fundacja skupiająca osoby które nie zgadzają się na nietolerancje wobec osób które nie potrzebują kościoła. a to własnie w polskich kosciołach mówi się o tym, że człowiek bez boga jest nic nie wartą skorupą. a ja nie chce być postrzegany przez większą część społeczeństwa jako skorupa.
Prawdziwi katolicy nie postrzegają ateistów jako skorupy, a "nieprawdzwi" być może tak, ale czy to ma jakieś znaczenie? czy naprawde zalezy Ci jak postzrgają Cie inni??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
humanista ateista napisał:
Po co są ateistyczne bilbordy? Odpowiedz w cytatach ''Pożegnaj się z Kaszanką (krupniokiem), Czerniną i innymi potrawami z krwią. Podejrzewam – ba! jestem pewien – że jest całe mnóstwo ludzi, którzy zostali wychowani w jakiejś religii, a dziś nie są z nią szczęśliwi, stracili wiarę albo wstydzą się zła wyrządzanego w jej imię. Ci ludzie nierzadko uświadamiają sobie własne pragnienie odejścia od wiary rodziców, ale nie zdają sobie sprawy, że taka możliwość w ogóle istnieje.[...]być ateistą to aspiracja całkiem realna; więcej nawet, to postawa świadcząca o odwadze i doprawdy godna szacunku. Zatem – można być szczęśliwym, zrównoważonym oraz moralnie i intelektualnie spełnionym ateistą! (...)Być ateistą to żaden wstyd. Wprost przeciwnie: wyprostowana postawa, która pozwala spoglądać dalej, powinna być powodem do dumy - bo ateizm prawie zawsze świadczy o zdrowej niezależności umysłu... Wiele jest ludzi, którzy w głębi duszy wiedzą, że są ateistami, ale boją się do tego przyznać nawet własnej rodzinie, a niekiedy nawet samym sobie. Boją się po części dlatego, że samo słowo "ateista" starannie obudowano najgorszymi, najbardziej przerażającymi skojarzeniami... Jeżeli ludzie tak często nie dostrzegają ateistów, to dlatego, że wielu z nas nie ma odwagi się "ujawnić"... Być może potrzebna jest jakaś masa krytyczna, by uruchomić reakcję łańcuchową” Richard Dawkins autor książki: Bóg urojony
.............................. . "Chrześcijanie mogą wierzyć w Boga nawet jeśli go nie ma, gorzej dla ateistów jeśli jest." "Bóg prosi tylko, abyś zaliczył siebie do tych, których kochasz." Neale Donald Walsch , "Rozmowy z Bogiem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lufio napisał:
no i dobrze - skoro pseudo-katolicy moga za swoije i nie tylko swoje pienidze budowac pomniki i wieszac krzyzyki gdzie tylko popadnie to ateisci moga wieszac ogloszenia za swoje pieniadze - wolnosc na tym polega
. ..................................... W twoim przypadku widzę że za nasze pieniądze dalej jesteś alfabetą. Jeśli zatem czytasz tak jak piszesz to o co "chodzi" w ogłoszeniu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...