Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ateistyczne billboardy pojawiły się w Lublinie

Utworzony przez Solfernus, 1 października 2012 r. o 12:19 Powrót do artykułu
Ja nie wiem skąd kasę biora na takie durne plakaty...jest tyle problemów w kraju, które należałoby rozwiązać, to ktoś durny czepił się religii...Po co ta szopka? Ktoś jak nie chce to nie wierzy i na odwrót, cz autor myśli, że kogos przekona głupim hasłem na plakacie do podjęcia decyzji "chcę czy nie"? Tak samo jakbym ja napisał: "Lubię seks, polecam, może ktoś chce się dołączyć?" Co w związku z tym? Bez sensu akcja, do dupy wręcz, szkoda takich ludzi, bo podobno też mają mózgi...z drugiej strony nie dziwi mnie sytuacja w Polsce, jak tacy głosują to czego się po nich spodziewać...ehh Polacy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konstytucja RP jest najważniejszym polskim aktem prawnym i podstawą ustroju państwa polskiego. Gwarantuje prawa i wolności obywatelskie, nienaruszalność miru domowego, wolność sumienia i wyznania, wolność wyrażania swoich poglądów, wolność słowa, wolność zrzeszania się i wszystko na temat, jest wolnośc o to walczyliśmy od setak lat, jak ktoś chce czytać i publikować takie plakaty to jego wola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Tak sobie czytam te Wasze wypowiedzi, i sobie myślę, że Kościół kat. który znacie - zapewne ze słyszenia, a Kościół, którego jestem - że tak powiem - aktywnym uczestnikiem - to sa dwie różne instytucje. Mnie nikt ie molestował, nikt mnie nie straszył piekłem za zjedzenie kebaba w piatek, i nie przekonywał, że niewierzacy to jakas skorupa....Przeciwnie. Mialam fajnych katechetów w szkole ( może z wyjątkiem jednego, który był niesympatyczny, ale wielu moich nauczycioeli świeckich było od nieg gorszych). Uczono mnie że Bóg mi zawsze wybacza, nawet moje najgorsze rzeczy, a kazdy człowiek - obojetnie czy wierzacy, niewierzacy czy innowierca - to mój brat i siostra, którego powinnam kochać. Gdybym miała taki obraz KOścioła jak Wy, również zapewne byłabym wrogiem tej instytucji. Tylko że Wy tak naprawde Kościoła nie znacie, opieracie sie na tym, co donosza Wam media, które ie zawsze sa obiektywne - tak jak "Fakty i Mity" czy ostatnio "Newsweek" Lisa. Pozdrawiam Miłego dnia.
Bardzo mi przykro, ale jestem tym, którym Twój kościół kazał płacić za pogrzeb (dałem 200 co łaska a klecha zażądał "400 bo tak wszyscy dają" Kiedy umierała moja chrześnica 2 latka leżąc w szpitalu przyszedł tłusty prosiak po kolędzie, zapytał czemu u nas tak smutno? Gdy dowiedział się o co chodzi skomentował- to nie będę przeszkadzał a czy ofiarę macie? Bydle nawet nie zmówiło pacierza, nawet nie poświęcił wodą z kibla mieszkania. Wiele mam tego typu zdarzeń więc nie mów mi o Twoim wyidealizowanym książkowym kościele kobieto. Jest to instytucja zakłamanych obleśnych i pazernych podludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu propaganda jak za komuny tylko teraz w lepszym opakowaniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a,dlaczego katolicy maltretują nas pochodami ze spiewem,dzwoneczkami,zaśmiecaniem ulic w tzw.Boze Ciało a, te pielgrzymki blokujące drogi czy wreszcie dzwony kościelne bębniące ze ogłuchnać mozna czy msze co godzinę i ryczący z głośników wystawionych na cztery strony świata ksiadz,.komu to służy ?bo nam normalnym ludziom przeszkadza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solfernus napisał:
Bardzo mi przykro, ale jestem tym, którym Twój kościół kazał płacić za pogrzeb (dałem 200 co łaska a klecha zażądał "400 bo tak wszyscy dają" Kiedy umierała moja chrześnica 2 latka leżąc w szpitalu przyszedł tłusty prosiak po kolędzie, zapytał czemu u nas tak smutno? Gdy dowiedział się o co chodzi skomentował- to nie będę przeszkadzał a czy ofiarę macie? Bydle nawet nie zmówiło pacierza, nawet nie poświęcił wodą z kibla mieszkania. Wiele mam tego typu zdarzeń więc nie mów mi o Twoim wyidealizowanym książkowym kościele kobieto. Jest to instytucja zakłamanych obleśnych i pazernych podludzi.
Rozumiem Twój ból i gorycz. Przyjmij ode mnie wyrazy współczucia. Przeciez wiadomo, w Kościele sa wredne jednostki, i ja też słyszałam multum takich historii, a nawet gorszych, i wystarczy przeczytac wiele forów katolickich, gdzie ludzie - przecież wierzacy - dyskutuja na ten tematy, i nikt bynajmniej nie szuka dla tych klechów usprawiedliwienia (celowo napisałam "klecha"). Jednak po prostu wszędzie sa ludzie i ludziska, albo - jak mówiła moja babcia - księża i księżyska. Obok takich, jak opisani przez Ciebie, sa też i tacy, którzy pomagali i pomagają wielu ludziom, po prostu bardzo ofiarni goście. Myślę, że, wraz z upływem czasu, zejda z Ciebie te złe emocje. Generalizowanie jest zawsze złe. Tak jak masz lekarzy dobrych i złych, nauczycieli, policjantów etc. Czy pazerny lekarz, który bierze 200 zł za wizytę, a potem poswięci Ci trzy minuty czasu, spowoduje, że będziesz uważał że wszyscy lekarze są źli? PS. Mój Kościół nie jest ksiązkowy i wyidealizowany. Uczestniczę w nim dośc aktywnie - poprzez pielgrzymki, duszpasterstwa i fora. Dlatego znam różną jego twarz, i tą dobrą, i ta złą.
Ostatnio edytowany 2 października 2012 r. o 16:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patriot napisał:
a,dlaczego katolicy maltretują nas pochodami ze spiewem,dzwoneczkami,zaśmiecaniem ulic w tzw.Boze Ciało a, te pielgrzymki blokujące drogi czy wreszcie dzwony kościelne bębniące ze ogłuchnać mozna czy msze co godzinę i ryczący z głośników wystawionych na cztery strony świata ksiadz,.komu to służy ?bo nam normalnym ludziom przeszkadza
E tam. Tych kilka płatków różanych nazywasz śmieciami? Jesteś pewien że nigdy nie wyrzucasz żadnych zuzytych biletów na chodnik? Co do pielgrzymek - to ida one zazwyczaj bocznymi drogami, gdzie przejedzie jakis ciągnik raz na godzinę. Piszę "zazwyczaj" bo przeciez idzie się i po głównych drogach, ale raczej mało, i blokady specjalnej nie ma - nad tym czuwa drogówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ministrant napisał:
A ja nie powiem, lubie smietane z kolana.
OBRZYDLIWE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anabolic steroids shop - buy injectable and oral bodybuilding drugs online category injectable steroids ***etalaze.org/index.php/injectable-steroids.html?___store=default pct & ancillaries ***etalaze.org/index.php/buy-ancillaries.html?___store=default oral steroids ***etalaze.org/index.php/oral-steroids.html?___store=default pharmaceuticals ***etalaze.org/index.php/pharmaceuticals.html?___store=default steroid cycles ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles.html?___store=default ***etalaze.org etalaze steroids review etalaze payment etalaze org reviews etalaze steroids
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the shopping cart is now open! at muscledevelop.uk we are the biggest uk supplier of pharmacom labs products! we now accept bitcoin at muscle develop ! bitcoin 20% discount use discount code: 2btr4dx1ssyg for registered ***muscledevelop.uk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beginners steroids pack ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles/beginners-steroids-pack.html beginner strength and bulking cycle ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles/beginner-strength-and-bulking-cycle.html testosterone-free lean mass builder ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles/testosterone-free-lean-mass-builder.html beginner oral bulking cycle ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles/beginner-oral-bulking-cycle.html anabolic steroid cycle for lean muscles and strength ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles/anabolic-steroid-cycle-for-lean-muscles-and-strength.html oral cutting steroid cycle ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles/oral-cutting-steroid-cycle.html 14 weeks quality-strength & lean muscles ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles/14-weeks-quality-strength-lean-muscles.html 14 weeks safest steroids cycle - anavar primo winstrol ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles/14-weeks-safest-steroids-cycle-anavar-primo-winstrol.html deca durabolin cycle ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles/deca-durabolin-cycle.html test enan and dianabol cycle ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles/test-and-dbol-cycle.html safest steroid cycle ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles/safest-steroid-cycle.html primobolan steroid cycle ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles/primobolan-steroid-cycle.html first injectable steroid cycle ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles/first-injectable-steroid-cycle.html professional bulking cycle – xtreme off the season gains ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles/professional-bulking-cycle-xtreme-off-the-season-gains.html ***etalaze.org etalaze steroids review etalaze steroids
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the shopping cart is now open! at muscledevelop.uk we are the biggest uk supplier of pharmacom labs products! we now accept bitcoin at muscle develop ! bitcoin 20% discount use discount code: 2btr4dx1ssyg for registered ***muscledevelop.uk alpha pharma health care ***muscledevelop.uk/index.php/products-by-lab/alpha-pharma-health-care.html pharmacom labs ***muscledevelop.uk/index.php/products-by-lab/pharmacom-labs.html noble laboratories ***muscledevelop.uk/index.php/products-by-lab/noble-labs.html med-tech solutions ***muscledevelop.uk/index.php/products-by-lab/med-tech-solutions.html am tech pharmaceuticals ***muscledevelop.uk/index.php/products-by-lab/am-tech-pharmaceuticals.html on armor ***muscledevelop.uk/index.php/products-by-lab/on-armor.html pharma labs ***muscledevelop.uk/index.php/products-by-lab/pharma-labs.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anabolic steroids shop - buy injectable and oral bodybuilding drugs online category injectable steroids ***etalaze.org/index.php/injectable-steroids.html?___store=default pct & ancillaries ***etalaze.org/index.php/buy-ancillaries.html?___store=default oral steroids ***etalaze.org/index.php/oral-steroids.html?___store=default pharmaceuticals ***etalaze.org/index.php/pharmaceuticals.html?___store=default steroid cycles ***etalaze.org/index.php/steroid-cycles.html?___store=default ***etalaze.org etalaze steroids review etalaze payment etalaze org reviews etalaze steroids
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...