Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Audi zderzyło się z autobusem MPK

Utworzony przez mieszkaniec Bronowic, 4 marca 2010 o 12:10 Powrót do artykułu
na tym skrzyżowaniu jest fatalna organizacja ruchu, sam parę razy ledwo uniknąłem kolizji z samochodem wyjeżdżającym ze startowej-wymuszają pierszeństwo. powinien być zakaz skrętu w lewo przy wyjeździe ze startowej i zakaz skrętu w lewo na drodze męczenników majdanka jadąc od lotniczej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
miał rację kierowca MPK,że nie popuścił ,tylko nie wiem czy to coś nauczy tego kierowcę Audi...
0
wyjazd ze startowej jest bardzo ciężki bo widoczność zaslaniają słupy i żeby coś zobaczyć trzeba się wysunąć na pas, a jak ktos za bardzo się wysunie to są takie efekty
0
hub napisał:
wyjazd ze startowej jest bardzo ciężki bo widoczność zaslaniają słupy i żeby coś zobaczyć trzeba się wysunąć na pas, a jak ktos za bardzo się wysunie to są takie efekty
dokładnie tak jest - wiele razy wyjeżdzałem z tel ulicy - a komentujących zapraaszam to próby wyjechania z tej ulicy zwłaszcza w godzinach szczytu Z drugiej strony wiekszosc samochodow jadaca zarowno z gory jak i do gory nie ogranicza sie do przepisowych 50km/h
0
Ale przecież nie ma przymusu wyjeżdżanią akórat tą ulicą wiec po co ta dyskusja? Jak sie nie chce jednemu z drugim chwile postać do lewoskrętu na Lotniczej to niech się meczy na Startowej. Apozatym każdy dobrze wie że po Męczenników Majdanka jeździ się szybko i zapewne Ci wyjeżdżający ze Startowej też sobie na Męczenników nie żałują.
0
ToBi napisał:
Ale przecież nie ma przymusu wyjeżdżanią akórat tą ulicą wiec po co ta dyskusja? Jak sie nie chce jednemu z drugim chwile postać do lewoskrętu na Lotniczej to niech się meczy na Startowej. Apozatym każdy dobrze wie że po Męczenników Majdanka jeździ się szybko i zapewne Ci wyjeżdżający ze Startowej też sobie na Męczenników nie żałują.
ToBi- czemu sądzisz,że po Męczenników Majdanka jeździ się szybko?-bo mi się zawsze wydawało,że tam jest sporo skrzyżowań ze światłami które obniżają prędkość samochodów i tym samym nie da się tak rozpędzić aut. Proszę o Wasze zdanie na ten temat.
0
Ale przecież nie ma przymusu wyjeżdżanią akórat tą ulicą wiec po co ta dyskusja? Jak sie nie chce jednemu z drugim chwile postać do lewoskrętu na Lotniczej to niech się meczy na Startowej. Apozatym każdy dobrze wie że po Męczenników Majdanka jeździ się szybko i zapewne Ci wyjeżdżający ze Startowej też sobie na Męczenników nie żałują. ToBi- czemu sądzisz,że po Męczenników Majdanka jeździ się szybko?-bo mi się zawsze wydawało,że tam jest sporo skrzyżowań ze światłami które obniżają prędkość samochodów i tym samym nie da się tak rozpędzić aut. Proszę o Wasze zdanie na ten temat. Czy ktoś mi odpowie na moje pytanie?-czy nikt nie ma zdania na ten temat?
0
Czy ktoś wreszcie odpowie na moje pytanie które zadałem powyżej?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: