Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Auta lubelskich policjantów bez naklejek - cd.

Utworzony przez Janek z działek, 5 grudnia 2009 r. o 07:23 Powrót do artykułu
nie ma to jak policja na legitymacje zawsze sie wymigam kazde slozby upominaja a ze na radary nie ma rady wiec nie przyklejam num id bo i tak na tym lepiej wyjde a koledzy mnie rozumieja ale spoleczenstwo nie.....ktos mosi zaplacic za te normy co nam kaza wyrobic przeciez nikt nie jezdzi 50 km na godzine po miescie policja kom ani ruch drogowy placa leszcze..........ktos musi zaplacic zeby norme wyrobic.. w uchwale rady miasta wszystko pisze dziennikaze poczytajcie niezly artykul bedzie..................chyba ze partyjni jestescie bo od kilku lat nikt o tym nie pisze a pasowalo by.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sie redaktory czepiliscie tych policjantow, i jeszcze bedziecie pisac ze to ludzie wypatrzyli a ja w to nie wierze, jest to wasz wymysł i wasze zdjecia. A tak na marginesie wy widzicie tylko u kogos ale jak na waszym podworku cos sie dzieje to cicho sza bo jak to o swoim pisac, nie opiszecie jak pijany redaktor jechal, a wam tylko filmy krecic jak jezdzicie po drogach. Jezdze bardzo duzo i widze co wy redaktorzy czy moze macie swoich kierowcow? na drogach wyprawiacie. Kiedys moze sie pokusze i wykosztuje na kamerke zeby nagrac redaktora i na you tube bo przeciez wy tego nie pokazecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
PO jakiego POlikota nam te naklejki? POtworna urzędnicza głuPOta. PO jakiego KarpiniUKa mam zmieniać tablice rejestracyjne PO nabyciu POjazdu? W Skandynawii, Beneluksie i UK są jedne tablice przypisane do pojazdu i koniec. PO jakiego Niesioła nam takie drogie tablice? W UK za 4-8 GBP można dorobić sobie tablicę po okazaniu dowodu rejestracyjnego np by ciągnąć przyczepę, których tam się nie rejestruje, przyczepia się tablicę pojazdu ciągnącego i przyczepa jedzie na O.C. pojazdu. PO jakiego Chlebowskiego nam tysiące urzędników rejestrujących pojazdy w każdym powiecie? W UK oprócz nielicznych urzędów jest jeden centralny DVLA, chyba w Cardiff, Swansea czy Bristolu, i wszystko co związane z rejestracją samochodu i prawem jazdy załatwimy pocztą bez stania w kolejkach. A w biednym TUSKDONALDSTANIE wszystko musi być POtwornie skomplikowane i zawiłe by mały, szary obywatel wiedział, że życie bez armii urzędników jest niemożliwe a urzędnicy udowadniali swoją nieodzowność dla sPOłeczeństwa. P.S. Też jeżdżę bez nalepki i to tylko dlatego, że POmimo, że ją otrzymałem, to pani z okienka nie raczyła mnie POinformować co mam z nią zrobić, a na naklejce nie ma żadnej informacji czy instrukcj,i więc nie czuję się oficjalnie POinformowany.
To wynocha do UK PiSomatole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani internauci! Jest pewien wniosek, który wypływa z tej dyskusji - bardzo pozytywny dla POLICJI! Otóż, w 2005 roku byłem przesłuchiwany w Komendzie Miejskiej Policji (jako świadek:-) i dobry glina protokół wstukiwał jednym palcem w starą, historyczną maszynę do pisania. A dziś??????? Czytacie te wpisy? Komisariaty walą w klawiaturę, aż gumki pod klawiszami (sorry! To nie było zamierzone...) pękają! Miśki maja w komisariatach KOMPUTERY! Ba! Mało tego... Podłączyli ich do internetu! Jeszcze mało tego! Oni POTRAFIĄ do tego internetu wejść normalnie i nie szukają wejścia pod biurkiem! To jest skok cywilizacyjny. I należy się z tego cieszyć. Zdecydowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym tygodniu pozwolę sobie sprawdzić parkingi tvp. i wszystkich wydawców gazet a film poszczę w internecie i zobaczymy co na to pismaki z gazety wyborczej, nie będa zakrywane tablice rejestracyjne pojazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowe drogi zamiast fotora napisał:
co robi policjant gdy zatrzymuje go drogówka ? pokazuje odznakę i jedzie dalej, nie ważne czy nie ma naklejki przekracza prędkość czy wyprzedza na ciągłej... dlatego tak sie dziwią, że policjant ukarał policjanta pozdrawiam
Kiedy idziesz do urzędu i spotykasz tam swoja znajomą która jest pracownicą to co może każe ci czekać w kolejce?! Nie rób z siebie wiekszego idioty niz jesteś!!!!Pozdrawiam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
instruktor napisał:
Kochani internauci! Jest pewien wniosek, który wypływa z tej dyskusji - bardzo pozytywny dla POLICJI! Otóż, w 2005 roku byłem przesłuchiwany w Komendzie Miejskiej Policji (jako świadek:-) i dobry glina protokół wstukiwał jednym palcem w starą, historyczną maszynę do pisania. A dziś??????? Czytacie te wpisy? Komisariaty walą w klawiaturę, aż gumki pod klawiszami (sorry! To nie było zamierzone...) pękają! Miśki maja w komisariatach KOMPUTERY! Ba! Mało tego... Podłączyli ich do internetu! Jeszcze mało tego! Oni POTRAFIĄ do tego internetu wejść normalnie i nie szukają wejścia pod biurkiem! To jest skok cywilizacyjny. I należy się z tego cieszyć. Zdecydowanie.
I co było dalej??? Bo żem ciekawa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kylie napisał:
I co było dalej??? Bo żem ciekawa!!!
pewnie robisz loda.... ha..ha..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Auta dziennikarzy bez nalepek i byle gdzie zaparkowane nawet na zakazie, widziałem to, jutro zdjęcia w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mari napisał:
co po tych mandatach jak i tak sobie je z anulują !!!!!!!hahahhahah
pewnie ze je anuluja w sadzie poniewaz jak samochod stoi na parkingu czy w innym miejscu nie musi miec naklejki kontrolnej . ten koles ktory dostał mamdat od policjanta byl w ruchu i tylko dlatego dostał MKK , w taryfitatorze jasno jest napisane : " kierowanie pojazdem pomimo braku dopuszczenia do ruchu " ( w tym wypadku brak nakleji kontrolnej ) art 94 kw w zw. z art 71 prd Ja napewno bym nie przyja mandatu dlatego ze pojazd stoi bez naklejki i jestem pewien ze zaden policjant nie zaproponuje mandatu za to wykroczenie jezeli pojazd nie jest w ruchu . A to ze policjantom takie mandaty proponuja ......... to tylko pogratulowac im przełożonym ktorzy czepiaja sie ich z byle powodu zamiast zacząc od siebie i w koncu zachowywac sie jak przełożony a nie jak kolesie ktorzy przeczytali troche ksiazek dostali stopnie oficerski i mysla ze wszystko wiedza.... a polijanci nawet jak juz przyjeli te mandaty powinni isc z tym do sadu ktory orzeknie czy slusznie zostali ukarani ... ja jestem pewien ze nie poniewaz pojazdy tych policjantow nie byly w ruchu czyli wykroczenia NIE BYŁO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tofik~ napisał:
pewnie robisz loda.... ha..ha..
Poziom inteligencji społeczeństwa jest zatrważająco niski...Ale nie ma co sie dziwić skoro myślisz fiu... bo zamiast szarych komórek masz wiórki kokosowe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Cała sprawa jest naciągana tylko i wyłącznie przez dziennikarzy, ponieważ ciągle mają przed oczami jak jeden z nich wyrzucał śmieci do lasu i został z łapany przez policje. Pytam się co z tą sprawą czemu taka cisza?. Odnośnie karania mandatami karzą za nalepki ale również pouczają tak jak mnie kiedyś pouczyli, więc nie wieszajcie psów ciągle na policji!!!!
no właśnie z tego co wcześniej pisali, niejaki Jacek B. miał mieć sprawę w sądzie za to, że nie miał podpisanej umowy na wywóz śmieci i sprawa jakoś przycichła, czyżby poszła pod dywan, niech się komendant z Lublina pochwali jak ją załatwił, czyżby się pogadali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci szczególnie powinni przstrzegać przepisów. Skoro wymaga się od innych to trzeba także wymagać od siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~czepiacz~ napisał:
Spamuj sobie wykop płacisz za to ale zapamietaj że dziennikwschodni nie jest najlepszy kupujecie internautów.Twoi rodzice są napewno dumni z tego co robisz.Nauczyli cię uczciwości trzeba im to przyznać... Boisz się prawdy..Cenzuruj w sowieckim stylu.Gratulację http://www.wykop.pl/link/268833/niech-pier...rzuci-kamieniem
Akurat ten wykop został dodany przez użytkownika Wykopu. Ponadto nasza współpraca z tym serwisem jest zgodna z prawem. Nie rozumiem pana frustracji (może chodzi o kompleksy?). Pana konto na forum DW zostało zablokowane po prośbach Internautów za brak kultury i obrażanie innych.
Ostatnio edytowany 7 grudnia 2009 r. o 19:55
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
instruktor napisał:
Kochani internauci! Jest pewien wniosek, który wypływa z tej dyskusji - bardzo pozytywny dla POLICJI! Otóż, w 2005 roku byłem przesłuchiwany w Komendzie Miejskiej Policji (jako świadek:-) i dobry glina protokół wstukiwał jednym palcem w starą, historyczną maszynę do pisania. A dziś??????? Czytacie te wpisy? Komisariaty walą w klawiaturę, aż gumki pod klawiszami (sorry! To nie było zamierzone...) pękają! Miśki maja w komisariatach KOMPUTERY! Ba! Mało tego... Podłączyli ich do internetu! Jeszcze mało tego! Oni POTRAFIĄ do tego internetu wejść normalnie i nie szukają wejścia pod biurkiem! To jest skok cywilizacyjny. I należy się z tego cieszyć. Zdecydowanie.
głupoty piszesz w komisariatach lubelskich nie ma dostępu do internetu ha ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UPRawniony do głosowania napisał:
PO jakiego POlikota nam te naklejki? POtworna urzędnicza głuPOta. PO jakiego KarpiniUKa mam zmieniać tablice rejestracyjne PO nabyciu POjazdu? W Skandynawii, Beneluksie i UK są jedne tablice przypisane do pojazdu i koniec. PO jakiego Niesioła nam takie drogie tablice? W UK za 4-8 GBP można dorobić sobie tablicę po okazaniu dowodu rejestracyjnego np by ciągnąć przyczepę, których tam się nie rejestruje, przyczepia się tablicę pojazdu ciągnącego i przyczepa jedzie na O.C. pojazdu. PO jakiego Chlebowskiego nam tysiące urzędników rejestrujących pojazdy w każdym powiecie? W UK oprócz nielicznych urzędów jest jeden centralny DVLA, chyba w Cardiff, Swansea czy Bristolu, i wszystko co związane z rejestracją samochodu i prawem jazdy załatwimy pocztą bez stania w kolejkach. A w biednym TUSKDONALDSTANIE wszystko musi być POtwornie skomplikowane i zawiłe by mały, szary obywatel wiedział, że życie bez armii urzędników jest niemożliwe a urzędnicy udowadniali swoją nieodzowność dla sPOłeczeństwa. P.S. Też jeżdżę bez nalepki i to tylko dlatego, że POmimo, że ją otrzymałem, to pani z okienka nie raczyła mnie POinformować co mam z nią zrobić, a na naklejce nie ma żadnej informacji czy instrukcj,i więc nie czuję się oficjalnie POinformowany.
Masz100 % rację!!! Polskie prawo tworzą niedouki którzy dorwali się do żłobów!!! Dlaczego nie wprowadzić do polskiego prawa przepisów zza zachodnich granic? Prawo jest tam sprawdzone i skuteczne od dziesięcioleci??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jui napisał:
głupoty piszesz w komisariatach lubelskich nie ma dostępu do internetu ha ha ha.
w niektorych są, zazwyczaj w najwiekszych komendach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podali ze wykryli 180 milicyjnych samochodow bez nalepek. Ukarano 80 ludzi - wiec na kazdego milicjanta przypada 2,25 samochodu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedź moją stronę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...