Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie kupujcie tego samochodu. Ginie się od wjechania w kartony. A jakie będą skutki stuknięcia w słupek ze znakiem? Nie wspomnę o poważniejszej stłuczce. Samochód morderca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale chyba nie stoi jako "bezwypadkowe" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nie powypadkowy;P 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nie powypadkowy;P 
Ja to kupiłbym trumnę Rysia, w końcu trzeba pomyśleć o przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hanka nie zginęła w żadnym wypadku!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto chociażby kupić żeby mieć relikwię po Hance, na pewno w schowkach są jeszcze jakieś rzeczy po niej, tabletki, spiralki, gumki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hanka nie zginęła w żadnym wypadku!!!!!!
DOKŁADNIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sprzedam zdjęcia z pogrzebu Hanki M., są chętni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam do sprzedania kartony na których Hanka zginęła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była straszna, nagła i tragiczna śmierć. Męczeńska śmierć Hanki , niech będzie przestrogą dla wszystkich którzy rozrzucają kartony na ulicach. Widzowie serialu, powinni wznieść mauzoleum ku pamięci Hanki w miejscu gdzie zaatakowaly ją te wredne kartony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co komu samochod co sie rozlecial na kartonach, A boje sie pomyslec co by bylo jak bym przejechal nim kota 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...