Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To po to zamontowano to obleśne pudło pod zamkiem... Co na to konserwator, nie zasłania widoku na zamek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdecydowanie za tą minimalnie dłuższą trasą przez Narutowicza! Proszę nie pozbawiać tej ulicy całkiem możliwości korzystania z transportu publicznego. Przypomnę, że obecnie przez większą część ulicy jeżdżą tam raptem dwie linie: 9 i 39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przebieg linii gęsto oblegany.... ciekawe po co kto miałby się kręcić w ten sposób po mieście i marnować czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba wyprodukowany, nie zmontowany ;) Pan Smaga widać rodzimego przemysłu nie wspiera :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba wyprodukowany, nie zmontowany ;) Pan Smaga widać rodzimego przemysłu nie wspiera :D
  A co w tym składaku opartym o ukraińskie nadwozie i łódzką elektronikę powstawło w Lublinie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to wszystko tuż po Bożym Ciele ? O Święty Antoni widać czuwasz nad naszym kozim grodem dzień i noc , a i mądrość naszych rajców objawia w nieskazitelnym blasku , ku chwale trójcy świętej i miłościwie nam panującego prezydenta elekta . Widać na Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny będzie nam się żyło już tak dobrze , że nic tylko w okolicach Wszystkich Świętych położyć nam się przyjdzie w nowej jesionce i oczekiwać życia wiecznego w takim przyszłym świecie. Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mi odpowiedzieć na jedno bardzo istotne pytanie. Gdzie mogę zaparkować auto, tak aby łatwo mi było podjechać tym autobusem do centrum? Bo to chyba jest głównym założeniem linii autobusu elektrycznego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może nad Zalew ulicą Narutowicza, Nadbystrzycka, Janowska... w wakacje byłoby idealnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mi odpowiedzieć na jedno bardzo istotne pytanie. Gdzie mogę zaparkować auto, tak aby łatwo mi było podjechać tym autobusem do centrum? Bo to chyba jest głównym założeniem linii autobusu elektrycznego?
Powinni podnieść opłaty za parkowanie abyś nie ruszał samochodu z klepiska które kiedyś było trawnikiem z pod twojego bloku.Do elektryka masz kilkadziesiąt innych pojazdów komunikacji miejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówili, że 15-minutowe ładowanie to 80 % pojemności baterii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i elegancko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No I gitara!! Elegancko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...