Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobus miejski jechał pod prąd drogą S17. Kierowca dostał pouczenie

Utworzony przez Dajcie spokój kierowcy, 20 października 2014 r. o 19:03 Powrót do artykułu
O jejku pomyliły mu się zjazdy. Ważne że w chwili jak zauważył policję poprosił o pomoc. Są one drogi, ciemnica i jeszcze dość często fatalne oznakowanie. Pouczyć i tyle bez jakichkolwiek sensacji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji Janusz Wójtowicz zapewnia, że funkcjonariusze sami wypatrzyli autobus. – Na ich widok kierowca"   Rozumiecie coś z tego bełkotu? "Sami wypatrzyli" (dzielne zuchy!!!) autobus stwarzający zagrozenie i czekali aż kierowca do nich podjedzie i poprosi o pomoc?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nowej drodze al .Solidarności za Sikorskiego i Ducha nie ma nawet znaku na al. Warszawską, tylko na Przytoczowice, nie przepraszam na Przytoczne Drogi, nie przepraszam na Przytoczno. Hmmm przepraszam, a gdzie to jest po drodze do Jastkowa, czy Snopkowa? Jak tam k...a dojechać na Motycz w ogóle albo Uniszowice. No ludzie się mnie pytają, gdzie tu łapać stopa na tą największą wieś czyli Warszawkę. No i ja muszę im to tłumaczyć, a nie Pan Kieliszek i Pan Nalewajko.   Masakra!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nowej drodze al .Solidarności za Sikorskiego i Ducha nie ma nawet znaku na al. Warszawską, tylko na Przytoczowice, nie przepraszam na Przytoczne Drogi, nie przepraszam na Przytoczno. Hmmm przepraszam, a gdzie to jest po drodze do Jastkowa, czy Snopkowa? Jak tam k...a dojechać na Motycz w ogóle albo Uniszowice. No ludzie się mnie pytają, gdzie tu łapać stopa na tą największą wieś czyli Warszawkę. No i ja muszę im to tłumaczyć, a nie Pan Kieliszek i Pan Nalewajko.   Masakra!!!
  Masakra? A ile trupów, analfabeto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji Janusz Wójtowicz zapewnia, że funkcjonariusze sami wypatrzyli autobus. – Na ich widok kierowca autobusu zatrzymał się i poprosił o pomoc. Został bezpiecznie odeskortowany przez radiowóz. Skończyło się na pouczeniu – mówi Wójtowicz.
  To jest jakaś kosmiczna aberracja umysłowa!! Za takie zachowanie zawodowego kierowcy, stwarzającego rzeczywiste i nader poważne zagrożenie w ruchu - panowie policjanci łaskawie raczyli pouczyć tego półgłówka!! To ewidentny skandal, zwłaszcza w porównaniu ze znanym mi z autopsji zdarzeniem drogowym, polegającym na tym, że jeden z kierowców na parkingu cofając otarł plastikowym zderzakiem bok innego samochodu na długości około 40 cm bez zerwania lakieru, za co został ukarany mandatem 250 zł i sześcioma punktami karnymi - za "spowodowanie zagrożenia w ruchu lądowym" (sic!!) Kierowca ów nie kwestionował swej winy, ugodził się z poszkodowanym - ale przypadkowo patrol był na miejscu i zainterweniował. Oczywiście na nic zdały się tłumaczenia policjantom, że przecież w gruncie rzeczy nic się nie stało, a poszkodowany nie wnosi żadnych pretensji etc etc. Kierowca mandat przyjął - gdyż będąc z odległego miasta skalkulował sobie, że taniej to wyjdzie niż wizyty w sądzie. Rzecz działa się 23 grudnia ubiegłego roku.   Tak wygląda w praktyce dbałość policji o  bezpieczeństwo ruchu drogowego i przestrzeganie przepisów PoRD...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra? A ile trupów, analfabeto?
A trupy są związane z oznaczeniami drogi? Masakra wśród śmiejących nam się w twarz zarządców dróg? Dla mnie to nie jest śmieszne.   Bo w projekcie jest PRZYTOCZNO - A JA PYTAM GDZIE TO JEST?   Zawsze zastanawiałem się jako mieszkający TU - gdzie jest Przytoczno? Hmmm - jest nigdzie - na serio ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A trupy są związane z oznaczeniami drogi? Masakra wśród śmiejących nam się w twarz zarządców dróg? Dla mnie to nie jest śmieszne.   Bo w projekcie jest PRZYTOCZNO - A JA PYTAM GDZIE TO JEST?   Zawsze zastanawiałem się jako mieszkający TU - gdzie jest Przytoczno? Hmmm - jest nigdzie - na serio ;)
:D :D :D :D :D :D Jezu - co za ciemnota! Zajrzyj do słownika i dowiedz się, co znaczy słowo masakra, głupolu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejski autobus jechał pod prąd drogą ekspresową S17. To, co mogło się skończyć tragedią, skończyło się dla kierowcy tylko pouczeniem.
  To jakiś ponury żart? Czy może prowokacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jakoś ogarnąć nie mogę, że PKS Zielona Góra obsługuje linie miejskie w Lublinie. Mało to innych PKS-ów w promieniu 500 km od Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że po tak surowej karze dla kierowcy PKZ Zielona Góra nasze narodowe "sławy" za kierownicą z DC (Izabela Ch. od przejścia podziemnego i imć Frogo od placu Zbawiciela) powinni złożyć do Strasburga skargi o nękające działania policji (zwłaszcza pani Ch., która obecnie przebywa w Tworkach, na obserwacji). Przecież oni nic, w porównaniu z tym palantem z PKS ZG nie zrobili. Żadne z nich nie zapierdzielało pod prąd, pasem do wyprzedzania, jednokierunkową jezdnią o dopuszczalnej prędkości 120km/h. A ten wał, ten pirat, ta gnida, ten morderca (potencjalnie), dostał jedynie pouczenie. Myślę, że wobec tego umieszczenie pani Ch. w psychiatryku na obserwacji, czy też pana Froga zgarnianie nad ranem gdzieś z ośrodka wczasowego, to jawna niesprawiedliwość. Powinni ich byli (biorąc pod uwagę powagę wykroczeń) policjanci po główkach pogłaskać i nie pouczać nawet, a poinstruować, "że tak nie wolno", "że be", "że do dupy jechali, ale bywają groźniejsi, co pod prąd ekspresówkami zaiwaniają, więc im akurat darują".   Czujecie to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się podoba rozsądne zachowanie Policji w  tym przypadku. Ostatecznie polecenia policjanta są ponad znakami i sygnałami. Miał go zastrzelić skoro już się człowiek pomylił ? Nawet francuska rygorystyczna Żandarmeria chętnie pomoże, jeśli ktoś o pomoc poprosi. Szerokości. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jakoś ogarnąć nie mogę, że PKS Zielona Góra obsługuje linie miejskie w Lublinie. Mało to innych PKS-ów w promieniu 500 km od Lublina?
Np. PKS Biała Podlaska (były), tylko 130km i to samo województwo. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakiś żart, za byle wykroczenie policjanci zabierają prawa jazdy, za jedną spaloną żarówkę od tablicy rejestracyjnej dowód rejestracyjny! W ciągu ostatniego pół roku zabrali więcej praw jazdy niż przez kilka ostatnich lat, a tu tylko pouczenie? Kpina!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja za to nie mogę ogarnąć jak kierowca osobówki kręcił film i prowadził auto jednocześnie,bo widać że tak było.Czy nie stwarzał przypadkiem też zagrożenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się podoba rozsądne zachowanie Policji w  tym przypadku. Ostatecznie polecenia policjanta są ponad znakami i sygnałami. Miał go zastrzelić skoro już się człowiek pomylił ? Nawet francuska rygorystyczna Żandarmeria chętnie pomoże, jeśli ktoś o pomoc poprosi. Szerokości. :)
Z premedytacją wjechał pod prąd, kontynuował jazdę mimo tego, że wiedział, że źle jedzie, stworzył zagrożenie i jeszcze udawał głupa przed policją. Policja, owszem powinna pomóc, ale również powinna nałożyć mandat karny! Czy odstąpienie policji od kary nie jest zachowaniem z jakimś podtekstem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z premedytacją wjechał pod prąd, kontynuował jazdę mimo tego, że wiedział, że źle jedzie, stworzył zagrożenie i jeszcze udawał głupa przed policją. Policja, owszem powinna pomóc, ale również powinna nałożyć mandat karny! Czy odstąpienie policji od kary nie jest zachowaniem z jakimś podtekstem?
  Tak, tak, byłeś i osobiście stwierdziłeś ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak, byłeś i osobiście stwierdziłeś ......
A co tu, do jasnej cholery, stwierdzać? Miast zatrzymać się na awaryjnym i wezwać pomoc włączył wszystkie światła i jechał pod prąd ekspresówką. Przez przypadek nie znał przepisów i jechał pod prąd? To kto mu dał prawo jazdy i za co??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu, do jasnej cholery, stwierdzać? Miast zatrzymać się na awaryjnym i wezwać pomoc włączył wszystkie światła i jechał pod prąd ekspresówką. Przez przypadek nie znał przepisów i jechał pod prąd? To kto mu dał prawo jazdy i za co??
  Ach jak by Ci ulżyło, jakby chociaż 50 PLN. Nie znasz dnia ani godziny co Tobie się może zdarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach jak by Ci ulżyło, jakby chociaż 50 PLN. Nie znasz dnia ani godziny co Tobie się może zdarzyć.
Jakie 50 złotych? 50 złotych to niech walą za "niemanie świateł" w dzień, celem przypomnienia. Tutaj powinni z miejsca "kierownikowi" zabrać uprawnienia i na ponowny egzamin skierować. I do sądu a nie mandat. Sąd może wtedy solidniejszą grzywnę zasolić, niż ledwie 500 zeta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 50 złotych? 50 złotych to niech walą za "niemanie świateł" w dzień, celem przypomnienia. Tutaj powinni z miejsca "kierownikowi" zabrać uprawnienia i na ponowny egzamin skierować. I do sądu a nie mandat. Sąd może wtedy solidniejszą grzywnę zasolić, niż ledwie 500 zeta.
  A cofać Bombowcem już umiesz, czy dopiero ćwiczysz ? Powodzenia :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...