Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobus nocny N3 zmienia trasę. Pojedzie ul. Zelwerowicza

Utworzony przez Mieszkaniec osiedla Botani, 12 stycznia 2015 r. o 17:34 Powrót do artykułu
a może w końcu jakieś linie w stronę ul. willowej ? Nie wiem czy zarząd MPK wie że ta dzielnica bardzo szybko się rozwija. Jest co raz więcej bloków i mieszkańców, a autobusów malutko. Proponuje wydłużyć jakąś linie z choin przez Zelwerowicza w stronę ogrodu botanicznego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też się z tym zgodzę tak to trzeba iść na 13 , albo 42 przesiadać się iść do następnego przystanku i czekać Bóg wie ile żeby jakiś autobus przyjechał ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chce powrotu trasy N2 na Czechow, zmiana tras jest beznadzziejna i mi nie pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może po prostu więcej nić 3 linie nocne? to mimo wszystko mało jak na miasto tej wielkości i o takim obłożeniu linii nocnych. przeorganizowanie komunikacji nocnej ze zwiększeniem liczby linii według mniebyłoby dobrym rozwiązaniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może po prostu więcej nić 3 linie nocne? to mimo wszystko mało jak na miasto tej wielkości i o takim obłożeniu linii nocnych. przeorganizowanie komunikacji nocnej ze zwiększeniem liczby linii według mniebyłoby dobrym rozwiązaniem...
Sie zdziwisz jak dadza wiecej, ciesz sie ze sa 3 bo niedawno nic nie bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...