Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobusem jechali złodzieje. Student wysłał SMS-a na policję, na przystanku czekał już patrol

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 października 2016 r. o 09:59 Powrót do artykułu
Przecież nie ukradli tylko znaleźli. Tak czy inaczej do gazu z nimi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ! Niech to będzie dobry przykład dla innych studentów . Jazda autobusami , a nie robienie korków i nastawianie ucha . Myślę że to pierwszy krok w szeregi policji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO!!!! karać złodziei surowo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalać kwasu do beczek, wrzucić tych dwóch, zamknąć wieko na kilka godzin. Potem zutylizować tak powstały roztwór, bo nawet nie wylewać- szkoda środowiska naturalnego dla tych śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ale ten student to też taki typ kablarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... ale ten student to też taki typ kablarza... " ale gdyby to tobie ukradli, a student nie "nadał" policji, to pierwszy byś krzyczał co za złodziejstwo i znieczulica w narodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
... ale ten student to też taki typ kablarza...
Oho,widzę,żejakiś pilny uczeń Maciory.Wszędzie widzi spisek i konfidentów. A może to chłopaczek Maciory-Misiewicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś nie udał, że nic nie widzi i nic nie słyszy, tylko zachował się wzorcowo. Brawo dla studenta! Dla policji też, za szybkość podjętej akcji a różnie z tym bywa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo studencie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na stronie internetowej lubelskiej policji jest bramka do smsów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego student zapomniał wysłać SMS jak Donald kradł kasę z OFE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zapisac ten nr w kontaktach. Czasami jest potrzeba dyskretnego zawiadomienia o sytuacji a poza tym dodzwonic się na policję to często niewykonalne zadanie...... 5min >  "proszę czekać na przyjęcie zgłoszenia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przecież nie ukradli tylko znaleźli. Tak czy inaczej do gazu z nimi :)
W zasadzie to przywłaszczyli, co jest czynem karalnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
... ale ten student to też taki typ kablarza...
Brzydzę się donosicielami, po komunie mi to zostało i w dodatku w pracy mam donoszące dla korzyści panie, ale ten rodzaj skarżenia jest w pełni usprawiedliwiony. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
student dobrze zrobił , trzeba tępić żuli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aco mam powiedzieć, że państwo polskie po 38 latach pracy nie chce mi wypłacić moich uzbieranych  pieniędzy, w jaki sposób mam je odzyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten student to po mojemu taki typ ubeka, kapusia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem szczerze że uczciwość popłaca, dwa razy znalazłem i oddałem komuś zgubę, raz był to portfel a drugi damska torebka pozostawiona w autobusie z dokumentami, kluczami, telefonem itd. Dokładnie miesiąc temu zgubiłem na myjni portfel a w nim poza dokumentami i kartami było ok 2,5 tys po ok 30 min uczciwy znalazca już był u mnie w domu ze zgubą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapuś i tyle chłopaki nic nie ukradli za roztargnienie trza frycowe płacić a chłopaki sie by wódeczki napili i w lombardzie passsserek by se zarobił a tu kapuś i podsłuchiwacz wszystko zepsuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...