Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobusem nocnym z Lublina do Świdnika za 8 zł

Utworzony przez bambuczko, 17 marca 2012 r. o 13:08 Powrót do artykułu
Za wysoko się cenią. To już do Łęcznej dojadę za połowę taniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj bardzo drogo,chyba ich pogieło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijmy od tego że do łęcznej nie jeździ komunikacja nocna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Będą to cztery kursy na dobę, po dwa w jedną i w drugą stronę. Godziny odjazdów nie zostały jeszcze ustalone" Pic na wodę, a nie linia z prawdziwego zdarzenia. Powinna kursować całą dobę non stop. Duże autobusy dla świdniczan pracujących w Lublinie i vis a vis. Wtedy to miałoby jakiś sens. A tak to busiarze będą zarabiali dalej i wozili małymi busikami jeleni. Linia nocna - 2 kursy nocne zbierające naprutą winkiem młodzież wracającą z balangi. A tyle było rejwachu i pisaniny o tym "udogodnieniu" dla społeczeństwa Świdnika i Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile tych podroznych noca bedzie probowalo sie dostac z Lublina do Swidnika i odwrotnie. To powinny byc linie calodobowe, lub przynajmniej dzienne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Będą to cztery kursy na dobę, po dwa w jedną i w drugą stronę. Godziny odjazdów nie zostały jeszcze ustalone" Pic na wodę, a nie linia z prawdziwego zdarzenia. Powinna kursować całą dobę non stop. Duże autobusy dla świdniczan pracujących w Lublinie i vis a vis. Wtedy to miałoby jakiś sens. A tak to busiarze będą zarabiali dalej i wozili małymi busikami jeleni. Linia nocna - 2 kursy nocne zbierające naprutą winkiem młodzież wracającą z balangi. A tyle było rejwachu i pisaniny o tym "udogodnieniu" dla społeczeństwa Świdnika i Lublina.
A przez Kalinówkę busiarze po południu prawie nie jeżdżą mimo obowiązującego ich rozkładu bo im się nie opłaca a Starostwo ma to w du*** i udaje że nic nie wie zamiast pogonić to dziadostwo i dopuścić kogoś solidniejszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok. Napiszę coś, co miałam napisać już dawno temu na forum, ale dziś zdecydowałam, że to zrobię nieodwołalnie. Czy możecie dopracować stronę tak aby górny pasek reklam albo nie pojawiał się wcale albo z całą stroną jednocześnie? Serio, cholera bierze, gdy czyta się artykuł, czy - jeszcze gorzej stronę główną, chce się kliknąć na wybrany artykuł klika się i jednocześnie pojawia się reklama na górze. Zamiast wybranego artykułu klika się 3 artykuły niżej lub wyżej. Już to opisałam gdy zmienialiście stronę i prosiliście o opinie, ale widzę że temat został olany, chociaż WSZYSCY moi znajomi zwrócili na tę niedogodność uwagę. Więc po co ta obłudna prośba o sugestie? Chcecie mieć czytelników, czy nie, do cholery? Będę to kopiować na forum pod każdym artykułem, może wtedy się ogarniecie. I propozycja: sami wejdźcie na swoją stronę i to zaobserwujcie. To serio wkurza. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ale Łęczna trochę dalej jest,a Świdnik praktycznie wchodzi juz w Felin,pozatym lotnisko będzie więc każda komunikacja dodatkowa potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są kursy NOCNE dlatego są droższe, jak dla Was za drogo to jeździjcie sobie taksą za minimum 50 zł poza tym z tego co wiem, ZTM planuje wejść z komunikacją dzienną ze względu na lotnisko, więc wydaje mi się że to kwestia czasu. A co do wożenia tylko pijanej młodzieży - to chyba żyjecie w jakiejś pięknej krainie, gdzie wszyscy ludzie pracują od 8 do 15 i jest pięknie. nie marudźcie, jest dobrze, trzeba się z tego cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...