Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
twórcy wszelkich zmian niech wezmą pod uwagę,że autobusami jeździ albo chcą aby jeździło więcej dzieci.Od 4 klasy dzieci nie mają swietlicy i nie za bardzo wiem jak te dzieci mają sobie radzić w autobusach.Przycisk do drzwi,teraz kolejne ulepszenia przystanek na żadanie.W nowych dzielnicach nie ma szkół i dzieci musza dojechac. Na tekiej nałęczowskiej dziecko nie ma jak przejśc na druga stronę.Ruch duży ,policji oczywiście brak.Przec cały ubiegły rok widziałem ją może ze 2 razy jak kontrolowali predkośc ,więcej przy wypadkach.Teraz musze tłumaczyć dziecku ,że jeszcze musi reke podnosić i dzwonić jak jest wsrodku aby wysiąść. Dalej będę woził dziecko i dalej będą korki. Na wsi przyjeżdza autobus z opiekunem zabiera dziecko a w lublinie dziecko musi umieć zatrzymac autobus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twórcy wszelkich zmian niech wezmą pod uwagę,że autobusami jeździ albo chcą aby jeździło więcej dzieci.Od 4 klasy dzieci nie mają swietlicy i nie za bardzo wiem jak te dzieci mają sobie radzić w autobusach.Przycisk do drzwi,teraz kolejne ulepszenia przystanek na żadanie.
Akurat dzieci szybko się uczą nowych reguł. To ci "doświadczeni i wszystkowiedzący" rodzice i dziadkowie częściej stoją po półtora roku od wprowadzenia przycisków i czekają z oburzeniem, czemu się drzwi nie otwierają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...