Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zjawie się. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to jest bardzo dobra koncepcja. i jest na to bardzo dobre miejsce- niedzwiada- duzo plaskiej ziemi blisko miasta z mozliwoscia rozbudowy. i na to powinno isc dofinansowanie z UE bo taki projekt na pewno zarobi na siebie i smiem twierdzic ze wygeneruje wiecej miejsc pracy niz szumna strefa bez inwestorow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas wtorkowego kongresu odbędzie się debata na temat przyszłości sportów motorowych z kandydatami na prezydenta miasta Lublina – informuje Sprawka, który mówi, że za wcześnie na rozmowę o lokalizacji i finansowaniu inwestycji. – Ważna jest idea i deklaracje poparcia. To po co to spotkanie????!!! Jestem przekonany, że wszyscy kandydaci pochwalą ideę i zadeklarują poparcie - tylko co z tego, jak po wyborach będą to mieli w du..e!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsce pod tor już jest. Marszałek województwa dysponuje terenami, które miały iść pod lotnisko w Niedźwiadzie. Zrobił by dobry gest przekazując je właśnie na ten cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysl:) Bede trzymal kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Niech autor się zdecyduje kiedy to spotkanie "jutro" czy "we wtorek" 2. Ja i kilkanaście osób będzie ze mną 3. Z tego co słyszałem to tor jest planowany w Jawidzu a nie w Niedzwiadzie 4. Czy aby ta debata to nie element kampanii wyborczej???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzymajcie kciuków, tylko przyjdzcie na kongres i zabierzcie kogoś. Im więcej nas tym lepiej. Idea jest dobra i trzeba coś robic zeby coś wywalczyć. Mam na dzieją ze po wyborach i jeszcze kilka razy takie nasze starania będą się powtarzały. do zobaczenia na wtorkowym kongresie. NIE SIEDZIEĆ W DOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam się niedawno zastanawiałem dlaczego u Nas jeszcze niema takiego toru?! Jest to idealny pomysł z bardzo wielu względów i mam nadzieję, że zostanie on zrealizowany. Pzdr i Wielkie dzięki z mojej strony dla ludzi którzy się podjeli tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w lublinie nic nie powstanie tu wszystko przyblokuje albo konserwa albo architekci lubelscy albo kasy nie ma nawet na barierki kolo zamku wiec z czym do ludzi zejdzie na ziemie tu jet lublin nie poznan czy inny rzeszow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedzwiada to odpowiednie pole do tego celu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w końcu kiedy bedzie o spotkanie?? raz jest najpisane, ze jutro raz, że we wtorek, wiec w koncu kiedy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WE WTOREK GODZ. 19 SALA KONFERENCYJNA UNIWERSYTETU PRZYRODY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Graboss napisał:
1. Niech autor się zdecyduje kiedy to spotkanie "jutro" czy "we wtorek" 2. Ja i kilkanaście osób będzie ze mną 3. Z tego co słyszałem to tor jest planowany w Jawidzu a nie w Niedzwiadzie 4. Czy aby ta debata to nie element kampanii wyborczej???????????????????
AD pytania 4, moze tak , moze nie .Nie wiem i szczerze mówiąc nic mnie to nie obchodzi, ważne jest to ze cos takiego w ogóle może powstać, niezaleznie od opcji politycznej która to zrealizuje ,poprze itp. Moze w końcu zaczniemy głosowac na ludzi a nie partie, i rozliczac z obietnic konkretnych ludzi a nie partie- wtedy prawdopodobieństwo ze coś co sie obieca - się zrobi jest większe bo człowiek będzie czuł że patrzy mu sie na rece, a nie będzie mógł sie zakreyć "partia"- nawina jestem co? ale idę jutro tzn. we wtorek i zobacze, bo nasz tor na którym odbywaja sie imprezy samochodowe i motocyklowe to jakaś porażka, to tor do cartingu ..za mały np dla motocykli ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JK ogłosił, że Lublin jest stolicą polskiego rolnictwa. Dlatego żadnego toru nie może u nas być, bo wpłynęło by to niekorzystnie na produkcję mleka przez krowy, jajek przez kury i strusie, nie mówiąc już o zestresowanych świnkach. A bogaci państwo z warszafki nie przyjeżdżają tu na wyścigi, bo te mają już zaliczone na obwodnicy Garwolina, tylko w celu wypoczynku i oglądania niczym nie zmąconej dziewiczej przyrody oraz tubylczej ludności zajmującej się zbieractwem i łowiectwem w okolicznych puszczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
góral napisał:
JK ogłosił, że Lublin jest stolicą polskiego rolnictwa. Dlatego żadnego toru nie może u nas być, bo wpłynęło by to niekorzystnie na produkcję mleka przez krowy, jajek przez kury i strusie, nie mówiąc już o zestresowanych świnkach. A bogaci państwo z warszafki nie przyjeżdżają tu na wyścigi, bo te mają już zaliczone na obwodnicy Garwolina, tylko w celu wypoczynku i oglądania niczym nie zmąconej dziewiczej przyrody oraz tubylczej ludności zajmującej się zbieractwem i łowiectwem w okolicznych puszczach.
tobie, góral ktoś chyba ciupazecką po łebie dał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i na czym staną autodrom w lublinie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...