Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autostrada dla zwierząt nad S19

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2016 r. o 17:48 Powrót do artykułu
Panie redaktorze, proszę się nauczyć nazewnictwa obiektów inżynieryjnych, a dopiero później brać się za pisanie artykułów na ten temat. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki koszt inwestycji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko za rządów po w glowach tych durniow moglo się urodzić coś takiego żeby za milion złotych wybudowac dwa pasy po 15m dla paru jelonkow,myślę że obecnie rządy rozlicza tych niegospodarnych i poleca wnioski do prokuratury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze że są i takie inwestycje.Zwierzęta też ludzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę zauważcie wszyscy czytający ten tekst - to jest JEDYNE przejście dla zwierząt "na" całej długości obecnej S - 12 i S - 17. Mało, to czy dużo - oto jest pytanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nad S19 już widać ogromną kładkę," No ja nie wiem, ale tę kładkę widziałem już chyba z pół roku temu. Cóż za reflex czujnych dziennikarzy śledczych najpopularniejszego regionalnego tytułu. Co więcej, wciąż nie mogę się dopatrzyć kiedy przed cyferką 19 oznaczającą drogę krajową zostanie dodana literka "S". Czyżby to dziennikarze DW mieli jakąś tajemną moc zmieniania dróg krajowych w ekspresówki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie te "przejście " dla zwierząt w takiej formie jest już pół roku,a Dziennik Wschodni robi z tego Newsa dopiero teraz,poprostu refleks szachisty na urlopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Proszę zauważcie wszyscy czytający ten tekst - to jest JEDYNE przejście dla zwierząt "na" całej długości obecnej S - 12 i S - 17. Mało, to czy dużo - oto jest pytanie.
mylisz się. ze względu na korzystne ukształtowanie terenu pozostałe przejścia są POD, a nie NAD jezdniami. poznać je można jadąc ekspresówką pot tym, że ekrany w tych miejscach są drewniane, a nie plastikowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filip napisał:
tylko za rządów po w glowach tych durniow moglo się urodzić coś takiego żeby za milion złotych wybudowac dwa pasy po 15m dla paru jelonkow,myślę że obecnie rządy rozlicza tych niegospodarnych i poleca wnioski do prokuratury
jesteś niestety głupszy niż ustawa przewiduje. pojedź sobie do Czech lub do Austrii i policz przejścia nad autostradami. jadąc od Budapesztu w stronę wiednia - przejscia dla zwierzyny są na niektórych odcinkach co ok. 2 km. i nie myśl za dużo o rozliczaniu innych przez obecny rząd, bo nie znasz dnia, kiedy ABW załomocze ci do drzwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Panie redaktorze, proszę się nauczyć nazewnictwa obiektów inżynieryjnych, a dopiero później brać się za pisanie artykułów na ten temat. Pozdrawiam
nazewnictwo inżynieryjne nie gwarantuje chwytliwości nagłówka ;) trzeba ubić trochę piany, że "ładnie wyglądało". a że głupio? mało kto się pozna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autostrada dla jeleni, 500+ dla próźniaków a kiedy godne wynagrodzenia na pracujących przygłupów za mniej jak w unii tj. 5-6 tysięcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam żadnej s19 nie widzę wy robaki zwierzęta polskie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu PIS wstrzymuje przetarg na S19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebwani roszczeniowcy. Dostali kasę za friko to zamiast całować po rączkach darczyńcę, siedzieć pokornie cichutko czekając na kolejny przelew to daj i daj, kiedy pieniądze, co tak późno. Pewnie niektórzy juz robotę rzucili bo co miesiąc wpływa po ok 2000 zł na dzieciarnię a tu zonk kasy nie ma a rachunki trza płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filip napisał:
tylko za rządów po w glowach tych durniow moglo się urodzić coś takiego żeby za milion złotych wybudowac dwa pasy po 15m dla paru jelonkow,myślę że obecnie rządy rozlicza tych niegospodarnych i poleca wnioski do prokuratury
S7 między Białobrzegami a Jedlińskiem - "autostrada dla jelonków" ma w najwęższym miejscu 42 metry. budowana za premierów Marcinkiewicza i Kaczyńskiego. trzeba być naprawdę tępym, ograniczonym bucem, by wszystko co się dzieje podporządkowywać "kluczowi politycznemu". niepozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł, może będzie mnie wypadków ze zwierzętami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę przesada - nie wiadomo czy taki duży obiekt był potrzeby - wystarczyłby mniejszy - to przez "ekologów" którzy chcieli uwalić ZOL i zmienić jej przebieg, a można było zbudować mniejszy obiekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę przesada - nie wiadomo czy taki duży obiekt był potrzeby - wystarczyłby mniejszy - to przez "ekologów" którzy chcieli uwalić ZOL i zmienić jej przebieg, a można było zbudować mniejszy obiekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak Jelonek parę dni wstecz poznał piękną łanię z drugiej strony lasu Zemborzyckiego to ma umrzeć z tęsknoty? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile już zginęło od czasu jak zaczęli budować, a ile jeszcze zginie zanim oddadzą do użytku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...