Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Też mi nowość :) tak było jest i będzie. Każda władza deprawuje jaka by nie była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dowiedziałam się niedawno że układziki są nawet w "urzędach pracy" ,są staże i oferty pracy, ale dla swoich,byłam w jednym z podlubelskich urzędów pracy,powiedziano mi,że oferty stażu niema,ten sam urząd pracy odwiedziła moja koleżanka,której znajoma pracuje w tejże instytucji,wyciągnięto listę ofert na staż, zapotrzebowanie było na różne stanowiska i to od niej dowiedziałam się,że to samo jest z ofertami pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Układy były są i będą w każdej pracy branży i miejscu,powiem więcej bez pleców i poparcia pracy nie dostaniesz prawie nigdzie.Ewntualnienw galeriach handlowych i supermarketach.Bo jak by to powiedział Stanisław Anioł z Alternatyw 4, nie ważne jakie masz kompetancje jak jesteś zdolny i pracowity i jakie szkoły kończyłeś,tylko ważne jest to pod kogo jesteś podwieszony.I ta praktyka stosowana w firmach i spółkach mimo upływu tylu lat nic nie straciła na swojej aktualności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta prawda. Najbardziej jest to widoczne w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie. Urzędzie Marszałkowskim i Urzędzie Miejskim. Startowałam w wielu naborach do wszystkich urzędów Zawsze byłam druga lub trzecia. Po pewnym czasie od kolegów i koleżanek dowiadywałam się, że dany konkurs wygrał(a) jakiś synalek lub córeczka kogoś z kręgów politycznych. Odbywa się to w ten sposób, że "pewniak" startuje na przykład do Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie, ale poparcie ma z Urzędu Marszałkowskiego lub Urzędu Miasta i nikt nic nie może się domyśleć. Odwrotnie, gdy "pewniak" startuje do Urzędu Miasta (w drodze wcześniejszych zobowiązań) ma poparcie z LUW w Lublinie lub UM w Lublinie. Przykre to, stresujące dla ubiegających się o pracę, lecz taką mamy rzeczywistość. Nie dziwcie się cwaniaczki z PO i PSL, że macie takie ostatnie sondaże. Zweryfikują was 25 października 2015 r.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędy to pajęczyny PSL i ich pachołków, wszystkie te ANR, ARiMR czy KRUS napchane są "zielonymi ludzikami" na których szary obywatel musi pracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia, PSL i PO to KLIKA. A klika z definicji to nieformalny związek mający na celu "własny interes". To przerażające, ale taka jest POLSKA, to jedna wielka partyjna KLIKA. Koryto -koryto i jeszcze raz KORYTO - nie damy się od niego oderwać nawet siłą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako człowiek już poza układami - emeryt- mogę tylko wyrazić ździwienie lub niesmak bo jak ktoś pisze, że PSL lub PO zatrudnia swoich to chcę wrócić kiedy w Ratuszu rzundził tow. pruszon czyli pruszkowski znany pisuar !!!! Kochani moi ja tam byłem !!!!! Nawet sprzątaczka musiała być z pisu lub poparcie psiarskiego towarzysza !!! Wyrażanie ździwienia jest nie na miejscu bo od 2005 do 2007 pis wsadził swoich w 99% !!! Nie udawajmy świętych bo to kłamstwo, oszustwo fałasz !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak za PO i PSL została rozbudowana ADMINISTRACJA to nie 99% tylko 4 razy więcej , tylko o tym się nie mówi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie od dziś wiadomo (i każdy o tym wie!!!!), że w urzędzie prace się ma po ''znajomości''. Eh... jakby tak zrobić drzewko genealogiczne to by było widać kto kogo za co zatrudnił - rodzina, przyjaciel, z polecenia rodziny, przyjaciela. W urzędach jest samowolka... Przecież konkursy są pisane pod wcześniej już ustaloną osobę. Tak było jest i będzie.. nie ważne kto rządzi w Państwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia, PSL i PO to KLIKA. A klika z definicji to nieformalny związek mający na celu "własny interes". To przerażające, ale taka jest POLSKA, to jedna wielka partyjna KLIKA. Koryto -koryto i jeszcze raz KORYTO - nie damy się od niego oderwać nawet siłą !!!
Kolego proponuje zobaczyć jak rządzi w Kraśniku PIS, dopiero zobaczysz tzw sprawiedliwość, Burmistrz zatrudnia swoich (najlepiej emerytów) prawie podwoił liczbę etatów w urzędzie.  Fajna wycieczka zapraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest było i będzie, nie ważne kto rządzi, czy to obecna ekipa czy tzw. prawdziwi polacy, jedni drugich upominają a robią dokładne tak samo, kazda władza ma układy, afery itp i żadna ekipa nie jest niewinna, a obracanie tego przeciwko obecnie rządzącej świadczy tylko o poziomie dziennikarstwa tego wydawnictwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak za PO i PSL została rozbudowana ADMINISTRACJA to nie 99% tylko 4 razy więcej , tylko o tym się nie mówi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kolego proponuje zobaczyć jak rządzi w Kraśniku PIS, dopiero zobaczysz tzw sprawiedliwość, Burmistrz zatrudnia swoich (najlepiej emerytów) prawie podwoił liczbę etatów w urzędzie.  Fajna wycieczka zapraszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
im to gęsi szczać prowadzać a nie rządzić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kury panie kury ,nie cytuj błdnie............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach viceprezydent z PiSu też ściąga swoich :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wszędzie tak jest, że po znajomości się zatrudnia, nasz kraj to jedynie ruina rządząca przez kłamców, kombinatorów, dbających jedynie o swój tyłek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mistrzowie sa w utzedzie marszalkowskim.teraz kroluje tonasz szoldek ktorenu podobaja sie mlode zestresowane dziewczyny.gosc to uwielbia.ale jako fachowiec czy polityk to nstne ZERO.Nawet radnym jie zostal głąb. To miedzy innymi on doradza hetmanowi i na PIS pazzkwilne gazetki tworzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Szoldek zastępca dyr wydziału organizacyjnego.Bylam na rozmowach kwalifikacyjnych oczywiscie wygrala swoją. rzeczywiście gosciowi sprawia przyjemnosc stresowania.to prawa reka marszalka.lepszy jest tylko kak mowia inne GRABCZUK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TE 20 GROSZY TO NIECH NACZELNY SZTANDARU LUDU WSADZI SOBIE W DU_PĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierd....lic ich wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...