Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura na KUL w programie \"Uwaga\" w TVN (wideo)

Utworzony przez Gość, 8 listopada 2012 r. o 17:02 Powrót do artykułu
takie rzeczy na KULu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Kul zacznie wypłacać wypłaty bo jeszcze czeka sie na wynagrodzenie za wrzesien. Drogi Kulu jest to grzech wołający o pomstę do Nieba według KKK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚMIESZNA SZKOŁA (UNIWERSYTET KUL) , GDZIE DOROŚLI MĘŻCZYŹNI CHODZĄ W SUKIENKACH. WYGLĄDAJĄ MI NA ZBOCZEŃCÓW I PSYCHOPATÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzam, sprawdzam, stanąć w prawdzie - takie drobne minimum. Wstyd za KUL, załatwili słabszą, toć to nie po chrześcijańsku, wstyd bracia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem pełen podziwu dla tej Pani,że chce walczyć z całą machiną KUL,ożywili się teraz a gdzie są standardy etyczne jak rektor wysyła wypowiedzenia z pracy pocztą.Nie mają odwagi wręczyć osobiście. Pracownik KUL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież reportaż był już w ttv na początku tygodnia, to jak nie ma się do czego odnieść ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno wszyscy sie tam molestują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatniej ANGORZE historia pani B. na KUL jest dokładnie opisana. W KUL jeszcze panuje średniowiecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można się coś dobrego spodziewiać po TVN. Ludzie wychowani na Agorze będą się zachwycać brakiem rzetelności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety taka jest prawda ... N a KULu tak jak na każdej uczelni...w każdym urzędzie i itp panują układy ...układziki...... jak się wychylisz...dostajesz po uszach .....ciekaw jestem dlaczego częsc srodowiska Kulowskiego tak nienawidzi tej kobiety?? co ona im zrobiła? A Konefał zawsze był dziwny... co oczywiscie nie daje mu prawa traktować ludzi jak g..wno...choć widocznie według niego jest inaczej w czym władze KUL go dodatkowo utwierdzają...przykre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś wesoło kolorowo niebiesko-czerwono się tu zrobiło, i jakieś piosenki puszczają [media]http://www.youtube.com/watch?v=CkEtLIiaHmQ[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co myślicie ,że święci są tam wszyscy,są i studenci co w ogóle tam nie powinni studiować ,bo z katolicyzmem nie mają wiele wspólnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapytam,gdzie jest Rzecznik Praw Obywatelskich, gdzie jest pelnomocnik do spraw kobiet i co na to Ministerstwa szkolnictwa Wyzszego, pytam gdzie jestescie i za co pieniadze bierzecie???? Chcecie zeby Trybunal w Brukseli przyznal znowu osobie poszkodowanej odszkodowanie z pienieniedzy publicznych.Przeciez to jest jawne szykanowanie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były student historii napisał:
Niestety taka jest prawda ... N a KULu tak jak na każdej uczelni...w każdym urzędzie i itp panują układy ...układziki...... jak się wychylisz...dostajesz po uszach .....ciekaw jestem dlaczego częsc srodowiska Kulowskiego tak nienawidzi tej kobiety?? co ona im zrobiła? A Konefał zawsze był dziwny... co oczywiscie nie daje mu prawa traktować ludzi jak g..wno...choć widocznie według niego jest inaczej w czym władze KUL go dodatkowo utwierdzają...przykre
"co Ona zrobila"...pytasz? Otoz nie zachowala nalezytej starannosci w wychwalaniu zaslug profesorow dazacych do bylejakosci...ilosc publikacji naukowych, ksiazek i prac - majac lat trzydziesci szesc - oraz habilitacja sa w swiecie tej uczelni policzkiem wymierzonym w twarz "naukowcom". Ponoc w tej "zacnej" Alma Mater istnieje trojstopniowosc gradacji ludzi: duchowny, swiecki, kobieta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na INstytucie HIstorii jest banda leni, nierobów i oszustów, KOnefał sfałszował dane do profesury, Niebelski podał do profesury habiliatcję z jednym dodanym rozdaiałem, Matwiejczyk, Barńska, Łaszkiewicz po kilka artykuów do habilitacji Żółkówna, Piłat Trzcionkowski itp starsi wykąłdowcy - nie wyrobili się z habiliatacją. Panfil robił habilitację ponad 13 lat, podobny geniusz Gołębiowski - czy to wystarczy, by prześladować kobietę???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z innej beczki,choć uwazam sprawę za bulwersującą.Co robi absolwent teologii na wydziale nauk humanistycznych.dr marcin paluch nie mógł dostać zajęc a ktoś po teologii dostaje zajęcia na historii.Druga sprawa to politka kadrowa uczelni.księża którzy nie zrobią tytułów są przesówani do encyklopedii katolickiej z ktorej ciągną kasę unijną a świeckich się wyrzuca.Sławetny przykład z architektury krajobrazu.w wypadku ginie prof janecki a jego pracownicy dr trzaskowska,borkowski,renda,sobczak sa zwolnieni pocztowo z pracy.Nieważne ,że są dobrze oceniani.Nie ma kto ich poprzeć .niewazne,że nia mają gdzie dokończyć prac,bo uczelnia tego nie zapewnia.Nie przynieśli w zębach tytułów,i zostali zwolnieni.wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drawde napisał:
ŚMIESZNA SZKOŁA (UNIWERSYTET KUL) , GDZIE DOROŚLI MĘŻCZYŹNI CHODZĄ W SUKIENKACH. WYGLĄDAJĄ MI NA ZBOCZEŃCÓW I PSYCHOPATÓW.
A ty jak wyglądasz? Spójrz w lustro, sporo się o sobie dowiesz. Wpis też świadczy o tym , że z tobą nie najlepiej (zwłaszcza z głową).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sfdf napisał:
z innej beczki,choć uwazam sprawę za bulwersującą.Co robi absolwent teologii na wydziale nauk humanistycznych.dr marcin paluch nie mógł dostać zajęc a ktoś po teologii dostaje zajęcia na historii.Druga sprawa to politka kadrowa uczelni.księża którzy nie zrobią tytułów są przesówani do encyklopedii katolickiej z ktorej ciągną kasę unijną a świeckich się wyrzuca.Sławetny przykład z architektury krajobrazu.w wypadku ginie prof janecki a jego pracownicy dr trzaskowska,borkowski,renda,sobczak sa zwolnieni pocztowo z pracy.Nieważne ,że są dobrze oceniani.Nie ma kto ich poprzeć .niewazne,że nia mają gdzie dokończyć prac,bo uczelnia tego nie zapewnia.Nie przynieśli w zębach tytułów,i zostali zwolnieni.wstyd
Że Paluch ma takich obrońców, widocznie jego mentor słabo działał, chociaż ten gangster Gołębiowski mógłby kolege przygarnąć, nawet tuszą podobni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL jest zaprzeczeniem swojej nazwy "katolicki". Od pewnego czasu obserwuję w KUL-u ten uniwersalny (bo nie uniwerysytecki) - w Polsce - chamski styl poniżania bliźniego. Profesorzy donoszą na swoich kolegów; dureń Braun wygłasza na KUL-u brednie o Śp. abp Życińskim; nauczyciele akademiccy (duchowni !) są złośliwi i krwiożerczy (znam z relacji kuzynki); inny niszczy młodego naukowca, a rzekomo ks. prof. Wilk mówi, że nie znajdzie pracy; itd. Czy ktoś doprowadzi to SZEMRANE TOWARZYCHO z KUL-u do porządku. Mój syn ukończył studia w KUL-u, ale pomimo przyjemnych doznań z liceum w "BIKUPIAKU", po ukończeniu "nauczania" w "KULKU" nie nawiedza kościołów. Zadawałem sobie pytanie od czasu dłuższego - DLACZEGO? Teraz jestem pewien - KUL to "CIUL" (zob. gwarę śląską). Ode mnie KUL nie dostanie już nigdy tzw. złamanego grosza, a od moich przyjaciół również. Wam się pankowie we łbach pi_er_doli. KUL to towarzycho zakłamanych i butnych dewiantów; w szczególności małostkowych politykierków - oczywiście chodzi o wysokie "kadry", a nie o młodzież studencką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na kuu to normalne. Brawo dla Tej kobiety. nie tej Pani zapewne nie dadzą te pochwały za odwagę . pracy jej nie da. Zastanawia mnie co do tej sprawy miał Pan prodziekan Paweł smoleń , który jest przypisany Katedrze Prawa Finansowego? Chyba tak na odczepnego go wzięli. A gdzie znienawidzony przez studentów Profesor Wilk, Ks prof. dr hab Antoni Dembiński? Sama studiowałam na KUL i wiem jaki to syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...