Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdzie się mozna podpisywać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez jaj, 11 jedzie na dół i wraca prawie pusta. Bardziej mogą płakać uczniowie szkół przy Wojciechowskiej. Mi 44 lepiej pasuje. Niczego nie podpiszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fr napisał:
Bez jaj, 11 jedzie na dół i wraca prawie pusta. Bardziej mogą płakać uczniowie szkół przy Wojciechowskiej. Mi 44 lepiej pasuje. Niczego nie podpiszę.
A czy ktoś cię prosił o autograf?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fr napisał:
Bardziej mogą płakać uczniowie szkół przy Wojciechowskiej.
Nie wiem, czy będą płakać. Za moich czasów (a jeździły wtedy linie 11, 21 i 50) wiele osób chodziło na Kraśnicką - to tylko 5 minut spaceru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolwent superszkoły napisał:
Nie wiem, czy będą płakać. Za moich czasów (a jeździły wtedy linie 11, 21 i 50) wiele osób chodziło na Kraśnicką - to tylko 5 minut spaceru.
5 minut!? skad ty sie urwales/as!? widac ze nie jezdzisz ta linia bo z koncowego na lipniaku idzie sie pod ta gore 25 minut a w zimie to sankami do samochodow osobowych bedziwmy sie doczepiac. Zapraszam na koncowy to zrobimy sobie spacer jak tyle masz do powiedzenia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fr napisał:
Bez jaj, 11 jedzie na dół i wraca prawie pusta. Bardziej mogą płakać uczniowie szkół przy Wojciechowskiej. Mi 44 lepiej pasuje. Niczego nie podpiszę.
Niczego nie musisz podpisywać, nikt Cię do tego nie zmusza. Linię 44 masz pod nosem spod szkoły więc nie udzielaj sie tam gdzie Cię nie proszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linia 44 juz kiedys kursowala na przystanek koncowy 11 ale okazalo sie ze kierowcy zapomnieli zjechac tam przez prawie caly miesiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fr napisał:
Bardziej mogą płakać uczniowie szkół przy Wojciechowskiej. [/quote]
Absolwent superszkoły napisał:
Nie wiem, czy będą płakać. Za moich czasów (a jeździły wtedy linie 11, 21 i 50) wiele osób chodziło na Kraśnicką - to tylko 5 minut spaceru.
[quote name='zosia' timestamp='1348166384' post='676231'] 5 minut!? skad ty sie urwales/as!? widac ze nie jezdzisz ta linia bo z koncowego na lipniaku idzie sie pod ta gore 25 minut a w zimie to sankami do samochodow osobowych bedziwmy sie doczepiac. Zapraszam na koncowy to zrobimy sobie spacer jak tyle masz do powiedzenia!!!!
Zosia, czytaj ze zrozumieniem - pisałem o uczniach Zespołu Szkół Elektronicznych a nie o Lipniaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie poinformowal nas, ze 11 ma byc calkowicie zlikwidowana. Rada osiedla Szerokie wystosowala wniosek do ZTM o zwiekszenie 3 zdajac sobie sprawe ze bedzie to kosztem 11, Nikt nikogo o niczym nie poinformal, zadnego prawa odwolania sie od decyzji nam nie pozostawili. O zlikwidowaniu calkowicie 11 dowiedzielismy sie przypadkiem czytajac dziennik wschodni. Zadnego dialogu- czy to jest fer? Wątpie. I nie rozumie skad te oburzenia ze walczymy o jedyny podkreslam JEDYNY autobus, ktory dawal nam dojazd bezposredni do nawazniejszych punktow w miescie. Przesiadki to dodatkowa strata czasu no i kasy i na tym ostatnim najbardziej chyba zalezy ZTM-owi, wiecej bilecikow sie sprzeda.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolwent superszkoły napisał:
Zosia, czytaj ze zrozumieniem - pisałem o uczniach Zespołu Szkół Elektronicznych a nie o Lipniaku.
ok rozumie sorry. Jestem wsiekla bo to byl jedyny autobus ktorym codziennie dojezdzalam do pracy na grygowej a moje dzieci do szkoly bezposrednio i szybko prawie pod same drzwi. A teraz to bedzie koszmar zwlasza zima
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
goska napisał:
Nikt nie poinformowal nas, ze 11 ma byc calkowicie zlikwidowana. Rada osiedla Szerokie wystosowala wniosek do ZTM o zwiekszenie 3 zdajac sobie sprawe ze bedzie to kosztem 11, Nikt nikogo o niczym nie poinformal, zadnego prawa odwolania sie od decyzji nam nie pozostawili. O zlikwidowaniu calkowicie 11 dowiedzielismy sie przypadkiem czytajac dziennik wschodni. Zadnego dialogu- czy to jest fer? Wątpie. I nie rozumie skad te oburzenia ze walczymy o jedyny podkreslam JEDYNY autobus, ktory dawal nam dojazd bezposredni do nawazniejszych punktow w miescie. Przesiadki to dodatkowa strata czasu no i kasy i na tym ostatnim najbardziej chyba zalezy ZTM-owi, wiecej bilecikow sie sprzeda.....
Co do czasu to się zgodzę, co do biletów to nie żartuj sobie. Człowiek który jeździ codziennie do pracy czy szkoły itd i jest w miarę rozgarnięty to kupuje sobie bilet okresowy. Nie wiem jakim trzeba być tumanem żeby do pracy jeździć na jednorazówkach. Nawet jeżdząc co dwa dni się opłaca. Więc nie wyskakuj tu że niby się więcej biletów sprzeda. W ogóle jesteście śmieszni z tą 11. Też nie mam dojazdu bezpośredniego tam gdzie bym chciał ale nie rycze tak jak wy. Po prostu ruszam głową i się przesiadam wygodnie. Walczycie o takiego knota który jeździł CO 40-45 MIN a dostajecie autobus co 20 MIN którym podjeżdzacie na przystanek Wojciechowska / Kraśnicka lub Zana /Leclerc a stamtąd macie MASĘ lini we wszystkie strony Lublina jeżdzące bardzo często. I do centrum, i na osiedla i pod PKS, PKP. Gdzie wam się tylko wymarzy. Kurde, ludzie z Prawiednik , Zemborzyc mają 25 a potem się przesiadają pod Parkiem Bronowice dalej i żyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyną odpowiedź jaką od ZTM można uzyskać to to, że można się przesiąść. Tylko kto na tym zyskuje? Pasażer, który musi dokupić bilet, albo wychodzić z autobusu, stać na przystanku i czekać na inny, który albo się spóxni, albo nie przyjedzie, albo będzie zapchany? Czy w tym ZTM tylko idioci, bądź cwaniacy pracują? A może to taka koncepcja marketingowa, aby zniechęć ludzi do korzystania z MPK? Kiedyś MPK było dla pasażera, bo to on płaci za usługę. Dzisiaj MPK jest dla tych, którzy nie mają alternatywy. ZTM wymyśla co chwilę głupsze rozkłady jazdy i zmienia je co kwartał. Jak ktoś coś mądrego zrobi to to służy ludziom przez lata, a tu na odwrót. Teraz jak masz do przejechania 5 km to autobusem przejedziesz 15 km i to z przesiadką. I taką mamy koncepcję i tego będziemy się trzymać - to chyba mantra ZTM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie moi mili, zamiast się cieszyć że 44 często jeźdźić będzie to narzekacie.Kupuje się bilet okresowy i przesiadki nie straszne. Na Kraśnickiej jest masę autobusów i trolejbusów we wszystkie możliwe kierunki. POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.s na kraśnickiej jest masa autobusów np. 151 co 10 min, 10 czy 57 co 15 min itd zawsze coś sie trafi nie ma mowy o czekaniu przez długie minuty. a co by było jak uciekła by 11 a następna za 45 min? myśleć ludzie i chwalić ZTM i PANA BOGA że pomógł ZTM wpaść na taki pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewka napisał:
Czy w tym ZTM tylko idioci, bądź cwaniacy pracują? A może to taka koncepcja marketingowa, aby zniechęć ludzi do korzystania z MPK?
Czy w ZTMie są idioci to nie wiem ale Pani mądrością, wiedzą i błyskiem inteligencji widać że nie grzeszy. Proszę się zdecydować, raz Pani pisze o MPK a raz ZTM. To są różne podmioty. Co do kasowania dwóch biletów to już pisałem wyżej o biletach okresowych. Człowiek inteligentny wie że tak wyjdzie mu taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogu napisał:
Co do czasu to się zgodzę, co do biletów to nie żartuj sobie. Człowiek który jeździ codziennie do pracy czy szkoły itd i jest w miarę rozgarnięty to kupuje sobie bilet okresowy. Nie wiem jakim trzeba być tumanem żeby do pracy jeździć na jednorazówkach. Nawet jeżdząc co dwa dni się opłaca. Więc nie wyskakuj tu że niby się więcej biletów sprzeda. W ogóle jesteście śmieszni z tą 11. Też nie mam dojazdu bezpośredniego tam gdzie bym chciał ale nie rycze tak jak wy. Po prostu ruszam głową i się przesiadam wygodnie. Walczycie o takiego knota który jeździł CO 40-45 MIN a dostajecie autobus co 20 MIN którym podjeżdzacie na przystanek Wojciechowska / Kraśnicka lub Zana /Leclerc a stamtąd macie MASĘ lini we wszystkie strony Lublina jeżdzące bardzo często. I do centrum, i na osiedla i pod PKS, PKP. Gdzie wam się tylko wymarzy. Kurde, ludzie z Prawiednik , Zemborzyc mają 25 a potem się przesiadają pod Parkiem Bronowice dalej i żyją.
11 jedzie przez cale miasto i nie trzeba sie przesiadac. Sadze ze nie tylko ludziom z Lipniaka jej zabraknie ale sami sie przekonacie. Problem jest w tym ze nikt nas nie poinformowal i trudno rozsadnyn ludziom jest zrozumiec po co ta 3 co 15 minut!? Przeciez to non sens jest tyle rozwiazan. 54 ktore jezdzi 4 razy w ciagu dnia niech je zwieksza a 11 zostawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iks napisał:
p.s na kraśnickiej jest masa autobusów np. 151 co 10 min, 10 czy 57 co 15 min itd zawsze coś sie trafi nie ma mowy o czekaniu przez długie minuty. a co by było jak uciekła by 11 a następna za 45 min? myśleć ludzie i chwalić ZTM i PANA BOGA że pomógł ZTM wpaść na taki pomysł
chyba nie rozumiesz jak 44 jedzie od strony lipniaka? po co mamy objezdzac miasto zeby dostac sie do centrum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 odciąża również zatłoczoną linię nr. 9 w centrum!Nie powinno się jej likwidować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeprowadźcie sie z lipniaka do centrum to będzie bliżej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa tam napisał:
przeprowadźcie sie z lipniaka do centrum to będzie bliżej
jestem za rozumie ze pokryjesz koszty wynajmu mojego mieszkania z oplatami zgory dzieki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...