Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura o gender dotarła i do nas

Utworzony przez Karolina, 28 grudnia 2013 r. o 10:44 Powrót do artykułu
Co do zasady, definicja gender podana w artykule jest trafna. Natomiast "ideologia gender" przed którą przestrzega KK to wypaczenie i deformacja tej definicji prowaząca do akcji typu przebieranie chłopca w spódniczkę w przedszkolu - za co należy winą obarczać takich właśnie nieudolnych "ideologów" jak autorki programu równościowego. Nad tą patologiczną sytuacją szczerze, jako genderystka, ubolewam, bo ich działania rzucają odium na całą teorię gender, czyniąc z niej ideologię działającą wbrew zdrowemu rozsądkowi.   Z ciekawością wysłucham listu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół sam stworzył ideologią Gender - ja o niej nic nie wiedziałem a dowiedziałem się od księdza .. po co promować a potem mówić, że to be
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarzyno i ty pozazdrościłeś tefałenowi?? prosze o rzetelnosc: po 1. prosze opisac czego maja uczyć sie dzieci- łatwo sie tego dowiedzieć od nauczycieli którzy zszkowani opowiadają  o założeniach programowych "iedologii", po 2. przeciw gender NIE WYSTĘPUJE JEDYNIE KOŚCIÓŁ I PIS,ale liczni rodzice, którzy wiedzą na czym to polega i sprzeciwiają się wypaczaniu i krzywdzeniu dzieciaków. Ja na takie "ideologie", mimo ze do Kościoła mi daleko, zgody nie daje i nie pozwolę, aby deprawowano moje dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pedałom, lesbijom i innym dewiantom - ich  mózgi sie w g. zamieniy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół musi się bronić, bo to dotyczy przeważnie księży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SOCJOLOŻKA? Cóż to za pokraczny twór? Może i poprawny gramatycznie, ale słuchać się tego nie da!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niechaj Pan Kabaciński się schowa razem z całym Ruchem, to wszystkim wyjdzie na dobre, a już z pewnością naszemu miastu i Lubelszczyźnie :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gender parakoks ;) Trochę trwa ale przy kawie warto obejrzeć. http://www.youtube.com/watch?v=5oGL7njQwrg&list=UUt1nPWUvZ87bnOSB1Xt23yQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paradoks*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    BETLEJEMSKI PUCZ Hitlerjunge bez sztucera, wyloftował nam Betlejka, myśloł papa ze jest Bogiem, na swyk knocie pyrtka zrobioł. Woł,osiołek i baranki, przy dzieciontku sie paradzom, jest dziywica z innym Jozkiem, no i polski pociep GENDS   Zemborzyce Tereszynskie,26.12.2013 r Jan Majowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Przykryś pedalstwo i [pedofilę to oni potrafia szyblko ale dlaczego kretyńskie media dają się na to nabrać? bo sa kretyńsko głupie i  szukają sensacji nie wiadomości i prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    BETLEJEMSKI PUCZ Hitlerjunge bez sztucera, wyloftował nam Betlejka, myśloł papa ze jest Bogiem, na swyk knocie pyrtka zrobioł. Woł,osiołek i baranki, przy dzieciontku sie paradzom, jest dziywica z innym Jozkiem, no i polski pociep GENDS.   Zemborzyce Tereszynskie,26.12.2013 r Jan Majowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem, że świetny dokument, ukazujący w pełni czym naprawdę jest ta pseudonauka "gender". Dzięki za linka. Zaraz to obejrzę!  
Gender parakoks ;) Trochę trwa ale przy kawie warto obejrzeć. http://www.youtube.com/watch?v=5oGL7njQwrg&list=UUt1nPWUvZ87bnOSB1Xt23yQ
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W następną niedzielę proszę o list w sprawie pedofili wśrod księży...tylko nie ogólnikowo ale z rozmachem i puentą ...przepraszamy my biskupi... na koniec kazania...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ta zgraja (za)radnych będzie sie wymądrzać na temat tego co będzie za 2 lata? Przecież oni już dawno dostana kopa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W następną niedzielę proszę o list w sprawie pedofili wśrod księży...tylko nie ogólnikowo ale z rozmachem i puentą ...przepraszamy my biskupi... na koniec kazania...!
  Przecież to już było, taki z ciebie katolik, a nie słyszałeś? Jak ci cukier spada na kazaniach, to idć do lekarza i poproś o leki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenada  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę że o tym czym jest gender i zwiazana z tym sztucznym pojeciem bezduszna ideologia najlepiej świadczą wspomnienia kogoś kto został poddany genderowemu eksperymentowi jako dziecko Jael Neeman „Byliśmy przeszłością” w sumie genderyzm to nic innego niż podejście do człowieka jakie co jakiś czas sie pojawia u róznych zwyrodnialców słynne siostry magdalenki, kibuce, etc mitycznym prekursorem takich pomysłow był Prokrustes http://www.youtube.com/watch?v=FoT1K2U5V5k ... pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GENDER znaczy pisowskie głąby tyle co płeć, resztę sobie dorobiliście i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO I DZIĘKI ICH RUCHOM .NIE WIEM CZY JESTEM CHŁOP CZY BABA ,TAK TO JEST JAK BEZPŁCIOWCY  BEZ SIUSIAKÓW  PCHAJĄ SIĘ DO POLITYKI BY ZABŁYSNĄĆ. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...