Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura o gender dotarła i do nas

Utworzony przez Karolina, 28 grudnia 2013 r. o 10:44 Powrót do artykułu
Awantura? Może warto się zastanowić kto to wszystko jątrzy? ja jako facet nie czuję się determonowany społecznie do jakiejkolwiek roli, nikt mnie do niczego nie kieruje ani nie zmusza, wszystkie dziewczyny jakie znam nie mówia niczego innego, to że kupowano mi samochody jak byłem mały nie zrobiło ze mnie faceta, a dziewczętom lalki to że to akurat wychowało je na kobiety, nie czuję aby społeczeństwo wymagało ode mnie siły i stalowej psychiki do walki o byt bo w to akurat wyposażyła mnie natura, tak samo każda kobieta która zajmuje się dzieckiem nie jest do tego zmuszona ani wykreowana przez kulturę - to jest jej instynkt i natura. Jeśli facet non stop popłakuje to znaczy że nie jest facetem, nie znam żadnej kobiety która chciałaby z takim nieużytkiem założyć rodzinę z naturalnej troski o potomstwo, którego taki neiudacznik nie będzie w stanie utrzymać użalając się nad sobą - natura! Kobieta wybierze silnego zaradnego mężczyznę a nie beksę. Tak samo facet instynktownie wybierze kobietę ciepłą opiekuńczą a nie babochłopa rywalizującego z nim o wszystko, niemal nawet o inne kobiety, bo zwyczajnie taka baba wpakuje go w kompleksy... Nazywajmy rzeczy po imieniu - feminizm, homoseksualizm  wszelkie inne dziwactwa i wybryki natury w mneijszości - próbują wmówić normalnej większości swoje choroby jako coś normalnego... W dzisiejszym świecie pełno jest tchórzy którzy boją się opowiedzieć przeciw temu czemuś co nazwano genderem i robi się z nas normalnych zakompleksione zaściankowo i deprymuje kościół który śmiało to tępi... gdzie ci odważni ludzie?? same tchórze wokoło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radnym PiS przypominam, że twórcą terminu "ideologia gender" był poseł Gowin. Jest to termin abstrakcyjny bo w rzeczywistości taka ideologia nie istnieje. Gowin wymyślił ten termin "wytrych" jako uzasadnienie swojego sprzeciwu wobec Konwencji Rady Europy o zapobieganiu i zwalczaniu przemocy wobec kobiet. Ja rozumiem, że Gowin i radni są zwolennikami bicia żon ale z kolei powinni oni zrozumieć, że Europa tego nie lubi i ma prawo wymagać tego samego od beneficjentów jej funduszy pomocowych. Jednym zdaniem, drodzy radni PiS jeżeli chcecie bić żony nie proście UE o pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój pies ma na imię Gender i z tego co widzę, to nie jest zadowolony z tego, że biskupi publicznie się nim zajmują , szczeka jak tylko ich zobaczy w TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gender parakoks ;) Trochę trwa ale przy kawie warto obejrzeć. http://www.youtube.com/watch?v=5oGL7njQwrg&list=UUt1nPWUvZ87bnOSB1Xt23yQ
  Obejrzałem przy kawce. Rozwiało to moje ostatnie wątpliwości co do tego co próbują nam wpajać. Tylko pytanie po co próbują przez to gender ludziom mieszać w głowach? czemu to służy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu macie bardzo dobry filmik demaskujący głupote gender wyznawców wpiszcie w youtube.pl gender paradox
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gender to idea polegająca na odebraniu przyjemności płynącej z posiadania płci fizycznejpomysł ten zasadniczo nie rożni się od kastracji czy klitoridektomiodbywa się w sferze psychiki a nie fizycznościale kto w końcu zabroni nowoczesnym liberałom połączyć obie te metody? ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...