Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura o pieniądze na festiwal. Artysta kontra Centrum Kultury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 października 2016 o 16:54 Powrót do artykułu
"Centrum Kultury" zabrać im pieniądze przekazać na inwestycje miejskie a nie na wysokie pensje i fanaberie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czy ja dobrze rozumiem, że miasto dało ~70 tysięcy kilku osobom które pojechały sobie do Japonii, pozwiedzały, wróciły i zrobiły "performensy"? BRAWO...
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
czy ja dobrze rozumiem, że miasto dało ~70 tysięcy kilku osobom które pojechały sobie do Japonii, pozwiedzały, wróciły i zrobiły "performensy"? BRAWO...
co gul lata? wolałbyś, żeby dali tobie, żebyś mógł się nachlać?
0
co szmalu zabrakło??Zgłoście się do ryżego, tego co ufundował wam "zieloną wyspę" za bilion zł długów!! te długi wasze pra, pra,prawnuki będą spłacać!! Ryży, nie tak dawno, dostał miliardy €uro z Brukseli, jeszcze wszystkiego nie rozdał swoim przydupasom, ale musicie się spieszyć, bo kto wie!!
0
Jeżeli pan tancerz chce poszukiwań z zakresu ruchu to niech to robi za swoją kasę. Wreszcie trzeba powiedzieć stop.Król jest nagi a to co ci pokazują nie jest warte by nazwać to sztuką. Dziwię się że przeznaczano na to publiczne środki.Kto jest za to odpowiedzialny?
0
kolejny "kurturarny" gniot
0
Dokładnie - Ryży w Brukseli i nagle odcięto rzekę kasy na lewackie projekty artystyczne - stąd płacz i zgrzytanie zębów.
0
Samozwańczy artyści mają tyle wspólnego ze sztuką, co polityczne elity z dobrem narodu i kulturą...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: