Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura o pikietę antyaborcyjną. Będzie demonstracja przed Ratuszem?

Utworzony przez Przemysław Leniak, 17 stycznia 2014 r. o 20:36 Powrót do artykułu
Żuk musi odejść inaczej Lublin nadal będzie miastem bezprawia i koterii hmm może na postepowanie ratusz wpływ ma to że członek zarządu Homo fabra jest miejskim urzędnikiem bardzo bliskim Zukowi a pani prezes tez jest nieźle umocowana? ... cóż Aniu miało być fajnie i obywatelsko a stworzyliście mafię zwyczajną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w kraju, który ma najbardziej restrykcyjne prawo antyaborcyjne w Europie, są demonstracje... przeciwko aborcji? Czy ci idioci nie wiedzą, że aborcja jest nielegalna? :D Czy o co im chodzi, chca zaistnieć, pokazać się w mediach, zyskać sławę? Śmieszni są. Protestują przeciwko czemuś, co już jest zakazane :D To tak, jakby domagać się legalizacji alkoholu, który jest legalny :D :D :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się domagam zakazania sprowadzania kobiet do roli inkubatorów pozbawionych prawa do decydowania o sobie samych :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homo Fabry - łał ale jedziecie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co dziwi najbardziej to to że Żuk nie waha się tak ostentacyjnie po raz kolejny łamać prawa jest doskonała wskazówka dla wyborców  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci, którzy jada po Homo Faber powinni się wstydzić. Mało które stowarzyszenie ma tak dobre pomysły, które tak zmieniają miasto. Co więcej nie końcą na fazie idei tylko wdrażają. Teraz inne miasta kopiują. Ale co tam, niektórzy muszą swój hejterski limit na dzień wypstrykać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego mam się wstydzić niby? jadę po ludziach których znam nieco znam równiez i ich pomysły np ten znam:   Nadzy homoseksualiści w różnych pozach, marszałek Piłsudski w dresie, pomnik Unii Lubelskiej i baszta na zamku w kształcie penisa. To wszystko znalazło się na kontrowersyjnym obrazie "Miasto Miłości”. Grafikę pokazano wczoraj wieczorem w siedzibie Stowarzyszenia Homo Faber w Lublinie.   http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110509/LUBLIN/173453420   które miasto go kopiuje? hejterstwo powiadasz ;-) no cóz skoro krytyka jest zakazana to co pozostaje innego niż zwykła nienawiść do nietykalnych  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądy sądami a sprawiedliwość będzie po naszej stronie... tak żukchowują się nasze "władze".. przykładów można mnożyć np sprawa krematorium STYKSa, teraz "zakaz" demonstracji... bo zagraża bezpieczeństwu...!!! Politycy to moralne dno i metr mułu... Liczy się tylko interes odpowiednich grup "biznesowych które się zmieniają wraz ze zmianami władzy... "Elita" jop ich mać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie tak to wygląda Homo fabry zrobili bardzo dużo złego ale mają parasol dokładnie tak jak tektura i z tego samego powodu chyba Prawda Aniu? casus Szymka daje tę nietykalność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakazali aborcji co będzie następne? Antykoncepcja?  Wolne związki, prawo do decydowania o sobie i swoim życiu? Do czego to prowadzi? To chorzy ludzie uważający się za jedyną wyrocznię w sprawach etyki i moralności tylko sami mają niejeden cięzki grzech na sumieniu.   I jeszcze po sądach latają, że im się nie pozwala jakichś idiotycznych manifestacji robić. Przeciwko czemu te protesty skoro i tak jest to zakazane i szybko się to nie zmieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zwolennikiem GENDER,popieram małżeństwa osób tej samej orientacji seksualnej,moimi autorytetami są Posłowie Grodzka,Palikot i Biedroń .Daję duże datki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.Chyba nie przystaję do dzisiejszego świata,lepiej by się stało gdyby kiedyś popełniono na mnie akt aborcji,nikogo bym dzisiaj nie denerwował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek Leniak - nie rób z siebie jeszcze większego idioty!! Bóg cię opuścił, rozum cię opuścił i nawet twoi oszołomowaci towarzysze cię opuścili bo sam się tu produkujesz! Rzeczywistości nie zaklniesz! Panie Prezydencie Żuk - dalej ochraniaj nas przed tymi oszołomami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli jest dyżurny lekarz to tego leniaka trzeba szybko przebadać. Są głupi ludzie, ale on to już przypadek wyjątkowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co dziwi najbardziej to to że Żuk nie waha się tak ostentacyjnie po raz kolejny łamać prawa
    Przemek!   Każdy wyrok musi sie uprawomocnić. Dopóki nie jest on prawomocny to nie wiąże on kogokolwiek.   Jeżeli prawdą jest, że wyrok NSA nie został doręczony stronie przegrywającej, a tej nie było na sali podczas ogłaszania wyroku, to Prezydent nie ma podstaw do zmiany swojej decyzji. Może co najwyżej wykazać (lub nie) dobrą wolę.   Kiedy wyrok zostanie mu doręczony, a następnie się uprawomocni Prezydent bedzie musiał wykonać wyrok NSA, chyba, że jego wykonanie stanie się bezprzedmiotowe (ale to inny temat).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja kuzynka miała urodzić dziecko z wadą genetyczną wymagająca 24godzinnej opieki.Zdecydowała się na aborcję,ileż jadu usłyszała od pseudo popierających życie MIMO wszystko!A czy po urodzeniu ktoś tą matką się interesuje?Czy to jest tylko na etapie Urodzić bo urodzić a dalej radź sobie sama??Niech te osoby zrzucają się co miesiąc na rehabilitację itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek Leniak - nie rób z siebie jeszcze większego idioty!! Bóg cię opuścił, rozum cię opuścił i nawet twoi oszołomowaci towarzysze cię opuścili bo sam się tu produkujesz! Rzeczywistości nie zaklniesz! Panie Prezydencie Żuk - dalej ochraniaj nas przed tymi oszołomami!!   miło widzieć homofabra w akcji... co tam mówisz że Rzeczywistości nie zaklnę - ano nie opowiem ci taką historyjkębył sobie facet - student drugiego roku prawa (zaocznie studiował) - poznał on dziewczynę w której się zakochał - łączyła ich nie tylko jakaś wydumana miłość platoniczna ale i silna cielesna namiętność jak się można spodziewać dziewczyna zaszła w ciążę facet ucieszył się z takiego biegu spraw i się oświadczył dziewczyna powiedziała tak   ... miesiąc przed ślubem stało się jednak coś bardzo grenerowego - dziewczyna zmieniła zdanie usunęła ciążę i po tym fakcie poinformowała faceta że nie ma powodu by brali ślub ... podoba ci się ta historia? - jest prawdziwa a ja jestem właśnie tym facetem ... dziś moje dziecko miałoby 21 lat tyle dokładnie co ja wtedy kiedy działa się ta historia nie ma oczywiście bo przecie nie żyje ... wbrew temu czego możesz się spodziewać nie jestem wcale zwolennikiem prawnego zakazu aborcji ... nie o zakazie aborcji jednak tu piszę a o zakazie demonstrowania przeciwko nepotom Żuka i TNN-u o łamaniu prawa o tym że organizacja która opowiada że zajmuje się prawami człowieka - te prawa dostrzega np w Chinach gdzie zabrania się demokratycznych demonstracji tu w Polsce sama będzie się zachowywać jak chińska partia komunistyczna i będzie wysyłać na demonstrantów siepaczy Żuka o tym piszę i nie przeszkadza mi że jakiś nepot z homo fabra będzie twierdził że to jest objaw idiotyzmu - walczyć o prawa człowieka w Polsce i w Lublinie ani tym bardziej pseudoprawnicze wywody Tomka mnie nie powstrzymają przecie nie ma możliwości by wyrok NSA stał się nieprawomocny dodatkowo istnieje domniemanie że każdy zna prawo - Zuk nie może się tu zasłaniać tym że nie znał wyroku wystarczy że mógł i powinien był znać to co się dzieje to jest kurewstwo mafii homofabrowej i Żuka osobiście nie pierwsze i nie ostatnie jest to rzeczywistość której się nie zaklnie ale można ją zmienić podczas wyborów wywalając bandytów z ratusza po prostu - kartką wyborczą a mówić o bandziorach po prostu trzeba
Ostatnio edytowany 18 stycznia 2014 r. o 11:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemek Leniak - nie rób z siebie jeszcze większego idioty!! Bóg cię opuścił, rozum cię opuścił i nawet twoi oszołomowaci towarzysze cię opuścili bo sam się tu produkujesz! Rzeczywistości nie zaklniesz! Panie Prezydencie Żuk - dalej ochraniaj nas przed tymi oszołomami!!   miło widzieć homofabra w akcji... co tam mówisz że Rzeczywistości nie zaklnę - ano nie opowiem ci taką historyjkębył sobie facet - student drugiego roku prawa (zaocznie studiował) - poznał on dziewczynę w której się zakochał - łączyła ich nie tylko jakaś wydumana miłość platoniczna ale i silna cielesna namiętność jak się można spodziewać dziewczyna zaszła w ciążę facet ucieszył się z takiego biegu spraw i się oświadczył dziewczyna powiedziała tak   ... miesiąc przed ślubem stało się jednak coś bardzo grenerowego - dziewczyna zmieniła zdanie usunęła ciążę i po tym fakcie poinformowała faceta że nie ma powodu by brali ślub ... podoba ci się ta historia? - jest prawdziwa a ja jestem właśnie tym facetem ... dziś moje dziecko miałoby 21 lat tyle dokładnie co ja wtedy kiedy działa się ta historia nie ma oczywiście bo przecie nie żyje ... wbrew temu czego możesz się spodziewać nie jestem wcale zwolennikiem prawnego zakazu aborcji ... nie o zakazie aborcji jednak tu piszę a o zakazie demonstrowania przeciwko nepotom Żuka i TNN-u o łamaniu prawa o tym że organizacja która opowiada że zajmuje się prawami człowieka - te prawa dostrzega np w Chinach gdzie zabrania się demokratycznych demonstracji tu w Polsce sama będzie się zachowywać jak chińska partia komunistyczna i będzie wysyłać na demonstrantów siepaczy Żuka o tym piszę i nie przeszkadza mi że jakiś nepot z homo fabra będzie twierdził że to jest objaw idiotyzmu - walczyć o prawa człowieka w Polsce i w Lublinie ani tym bardziej pseudoprawnicze wywody Tomka mnie nie powstrzymają przecie nie ma możliwości by wyrok NSA stał się nieprawomocny dodatkowo istnieje domniemanie że każdy zna prawo - Zuk nie może się tu zasłaniać tym że nie znał wyroku wystarczy że mógł i powinien był znać to co się dzieje to jest kurewstwo mafii homofabrowej i Żuka osobiście nie pierwsze i nie ostatnie jest to rzeczywistość której się nie zaklnie ale można ją zmienić podczas wyborów wywalając bandytów z ratusza po prostu - kartką wyborczą a mówić o bandziorach po prostu trzeba
Oczywiście, ten  post zostanie odczytany przez odpowiednie organa i wyciągnięte zostaną wnioski co do autora. Nic nie pomoże edytowanie.  Twoje słowa zostaną ocenione. oszczerstwa pod adresem  wymienionych osób zostaną rozpatrzone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, ten  post zostanie odczytany przez odpowiednie organa i wyciągnięte zostaną wnioski co do autora. Nic nie pomoże edytowanie.  Twoje słowa zostaną ocenione. oszczerstwa pod adresem  wymienionych osób zostaną rozpatrzone.
nie widzę problemu - siepacze gotowi? to powtórzę to jest kurewstwo mafii Homo Fabra i osobiście Żuka po to piszę pod nazwiskiem by nie było problemu z pociąganiem do odpowiedzialnoći a anonimowych pogróżek się nie boję homofaberku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Przemysławie ale przeciwko czemu ci ludzie protestują skoro prawo w naszym kraju zakazuje aborcji na życzenie i "dzieci poczęte" nie są powszechnie " mordowane"? Po to żeby zaistnieć w mediach i zrobic wokół siebie nieco szumu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się domagam zakazania sprowadzania kobiet do roli inkubatorów pozbawionych prawa do decydowania o sobie samych :)
  popieram, tylko ,że mądra kobieta jak nie chce być inkubatorem to sobie na to nie pozwoli, jednym słowem co niektóre babska to wytrzymałe jak cholera, przecież każda ciąża i każde kolejne dziecko to zapieprz 24 godzin na dobę, a tak twierdzą, ze są takie kruche, wcale nieprawda, widać ich tą kruchość po ilości dzieci  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...