Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Noc "kultury" po lubelsku.  Chcieli wyjąć z fontanny ślady nocnej kulturalnej działalności, a Straż Miejska im nie dała. Ja tam od razu po wieczorkach literackich albo pół literackich wynoszę butelki i puszki. Nigdy nie zostawiam do rana. :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Butelki? Jacy społecznicy tak dbają o czystość po imprezie że aż sami sprzątają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poraszka a nie noc kultury !!!!!! co druga osoba pijana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalne dno policji i strazy. Wielka mi interwencja...szkoda ze nie pojawiają się tam gdzie odbywa się libacja pod przeswitami i w klatkach przy których sa zadymy...zawsze pojawiają się po fakcie spisać straty i ewentualnych poszkodowanych bo na sprawców lepiej się nie nacinac bo można przecież dostać w łeb. Nasze sluzby lubią interweniować tam gdzie nic się nie dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś podszedł do mnie lubelski Strażnik Miejski, żeby o coś zapytać. Dopóki nie odwrócił się bokiem pokazując naszywkę Straż Miejska byłam przekonana, że to jakiś bezdomny albo menel - taki czysty i elegancki mundur miał.. Czy ich wygląd ktoś kontroluje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poraszka a nie noc kultury !!!!!! co druga osoba pijana
porażka, co druga osoba analfabetą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedziałem,że w Lublinie są artyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od i cała lubelska kultura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka to kurwa kultura? Linozwisy, kuglarze i cudaki. Taką kulturę to chłopy na wsiach miały 400 lat temu :D Chyba że lubelskie społeczeństwo już innej kultury nie zna :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jeszcze pewnie te 1,3 promila to miał za publiczne pieniądze... już takie akcje widziałem, najpirw robią te pseudowydarzenia a potem chleją za resztę jaka im zostaje, rozwalają kasy w brud w lokalnych pubach i restauracjach, wszystko oczywiście w puszczone w koszty imprezy :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez to nie artysta, tylko animator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj wieczorem też miałem z nimi doczynienia straszne hamy, 0 profesjonalizmu, banda zakompleksionych bezrobotnych którzy dostali odznakę i czują się jak strażnik z teksasu czepiając się normalnych ludzi.... Zastraszają, krzyczą wprowadzają w błąd, straszne buraki.. Ze strony policji nigdy takiego czegos nie zaznałem spokojna rozmowa itd nawet miło wspominam. ale Straż Miejska nie mam pytań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jeszcze pewnie te 1,3 promila to miał za publiczne pieniądze... już takie akcje widziałem, najpirw robią te pseudowydarzenia a potem chleją za resztę jaka im zostaje, rozwalają kasy w brud w lokalnych pubach i restauracjach, wszystko oczywiście w puszczone w koszty imprezy :]
jasne, najważniejsze za czyje piją. robią coś w tym mieście ciekawego, żeby większość wieśniaków przyjeżdżających z podlubelskich wsi zobaczyła coś interesującego. żeby coś się w tym naszym lublinie działo. ludzie są karani za spontaniczność i zabawę w tym kraju. od razu są uznawanych za idiotów, pijaków czy ćpunów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za celbryta??? Kim jest p. Koziński???? Czy to miasto naprawdę nie ma innych problemów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nachlał się ten Koźmiński i rozrabiał. Powinni pałą jeszcze dobrze przyłożyć! I on reprezentuje kulturę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błagam. Możecie nazywać go animatorem kultury, błaznem, pajacem, ale na miłość boską nie nazywajcie go artystą, bo on z nim nie ma nic wspólnego. Nazywanie go artystą to deprecjonowanie wszystkich osób związanych ze sztuką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w Polsce nie można się kąpać w fontannie?! to po co są fontanny?? dziwny kraj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że gówien nie sprzątali po psach artyści!!!!!!!!!!!!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni i drudzy tynfa warci. Cham chama pogania a społeczeństwo jednych i drugich ma w tylnym poważaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...