Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W USA by ją zastrzelł i jeszcze dostałby za to pochwałę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy wiemy jakich ludzi zatrudnia sm bezmozgich byczkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwodować jak najszybciej tych pseudostrażników. Bo w końcu dojdzie do nieszczęścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"STRASZ MIEŃSKA" czyli ZOMO XXI wieku! Nie spotkałem jeszcze inteligentnego strażnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynika z tego że kobieta dała dokumenty ,ponieważ funkcjonariusze sm potwierdzają ,że po kilki prośbach , a więc mieli swszystkie dane ,Jeżeli tak było a tak trzeba przypuszczać bo nigdy nie padło ,że dokumenty w czasie tej awantury mieli jeszcze funkcjonariusze , to prawdopodobnie kontrola została zakończona , a więc nic się nie mówi o obrażeniach . Idąc dalej tym tropem śmiem twierdzić ,że do całego zdarzenia doszło w chwili kiedy kobieta otrzymała juz swoje dokumenty i chciała odjechać . Gdyby ten fakt miał miejsce zaraz na początku , to strażnicy mają procedury co należy zrobić w takim wypadku i pewnie by z tej procedury skorzystali bez mrugnięcia okiem , po kontroli juz nie bardzo mogli , Być może chęć pokazania tej pani co jeszcze moga jej zrobic dała taki a nie inny skutek , dlatego tez można mieć wątpliwości co do prawidłowej postawy sm w końcowym okresie tej interwencji kiedy doszło do wymiany zdań .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek, to jedź do tej Hameryki i żyj!!!,tylko pamietaj o róznicy policji i straży miejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my odśnieżamy...http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,7528266,Radny_Marcin_Nowak_lapie_za_lopate_i_odsnieza_miasto.htm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my odśnieżamy...http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,7528266,Radny_Marcin_Nowak_lapie_za_lopate_i_odsnieza_miasto.htm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,7528266,Radny_Marcin_Nowak_lapie_za_lopate_i_odsnieza_miasto.htm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki pan taki kram - nic więc nie dodam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupić sobie rejestrator jazdy za 150zł i macie wszystko nagrane co się dzieje przed autem w czasie jazdy i w aucie np: podczas kontroli. Ja kupiłem w sklepie TUDO na Kowalskiej (boczna lubartowskiej). Polecam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwadzieścialat temu pisalem,aby tę jednostkę rozwiazać - bo więcej z nią problemów, niż korzyści.Rozwaluć formację w ciągu dwudziestu czterech godzin, a jest 14,20.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak zwykle waleczni wojownicy spod znaku strazy miejskiej będą mieli rację. Tych cwaniaków nalezy rozpędzić na cztery wiatry, zawsze racja jest po ich stronie nawet jaeśli stana na miejscu wydzielonym dla osób niepełnosprawnych to uważają ,że wykonują czynności słuzbowe . Miałem watplwą przyjemność być świadkiem jak czarny popisywał się przed umundurowaną koleżanką i pokazywał swoją władzę . A starszy człowiek z uprawnieniami nie miał gdzie stanąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka dni temu zatrzymalem sie na chwile na zakazie.Siedzialem w aucie.Podjechali do mnie dwaj straznicy miejscy Skoda uchylili szybe w swoim samochodzie i nakazali niezwlocznie odjechac.Mieli racje.Ale forma,ton i slowa w jakich przekazali mi to swoje polecenie nie nadaje sie do publicznego powtorzenia.To ludzie ktorzy absolutnie nie moga pelnic zadnej funkcji publicznej.Chocby tylko z dlatego nalezy poprzec inicjtywe o likwidacji strazy miejskiej.Tych ludzi trzeba skierowac do ciezkiej pracy fizycznej ,tam jest ich miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska powinna zostać rozwiązana, a strażnicy, którzy przejdą testy sprawnościowe i intelektualne wcieleni do Policji Państwowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjj napisał:
W USA by ją zastrzelł i jeszcze dostałby za to pochwałę !
U nas też pewnie dostanie pochwałę ,choć tylko ją pobił a dodatkowo medal za to ,że wymigał się od badania alkomatem uciekając do karetki. Założę się, że mundurowi zrobią wszystko aby zwalić winę na kobietę - szczególnie w obliczu głośnego domagania się rozwiązania ich pożal się Boże formacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan rzecznik jest spokojny o wynik postepowania - cóż daje mu taki spokój? Czyżby wszystko było juz dograne i ustawione? Mam nadzieje, że jednak cos im zgrzytnie i strażnik psychopata wyleci z roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i z tekstu wychodzi że ten Gogola to taki kłamczuszek - oszuścik. Ciekawe jak reszta w tej formacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------------------------------------------STRAŻ MIEJSKA "NAWALIŁA"...------------------------------------------- Daleki jestem aby być "obrońcą" Straży Miejskiej ale uczciwie rozważmy kompetencje . Jeżeli ogólnie przyjmowane jest, że "SM" pełni role funkcjonariuszy tzw."drogówki" (?) to przy Globusie Straż Miejska powinna odholować zaparkowane na trawniku auta na swój Parking i powiadomić o swojej decyzji policje . Dlaczego Straż Miejska wdała się w "dyskusje" z właścicielem auta ? Każdy kierowca parkujący swój samochód na trawniku musi się liczyć, że jego auto będzie ODHOLOWANE !. W czym dyskusja ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...